ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mistrzostwa Europy U-21
Autor Wiadomość
miszcz 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 26, 2017 15:48   Mistrzostwa Europy U-21

Mimo, że krótki turniej się kończy to zakładam temat, bo zaczyna być coraz ciekawiej.
Słowacja(nawet jej premier) oskarżają Włochy i Niemcy o ustawienie meczu. 1:0 dla Wloch dało obu drużynom awans i odesłało Słowację do domu. Mocne oskarżenia, mają być też skargi do UEFA.

Poza tym pisałem o absurdzie, że jedna druzyna ma 5 dni przerwy, a inne tylko 3.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 26, 2017 19:38   

Przypomina mi się, jak na Euro 2004 Szwecja z Danią miały w ostatnim meczu grupowym zremisować, żeby Włosi odpadli... i zremisowali oczywiście.

MK92 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 26, 2017 19:55   

Rafal996, też pamiętam tę skandynawską ustawkę. Trapattoni się wtedy nieźle wkurzył... Ale w ćwierćfinałach Czesi i Holendrzy wymierzyli sprawiedliwość ;)

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pon Cze 26, 2017 20:59   

Oglądałem ten mecz i niewiele wskazuje na ustawkę Niemców i Włochów. Włosi wcale nie grali na 1-0. Strzelili jedną bramkę, stwarzali zagrożenie cały czas i zdarzało im się grać wciąż do przodu, ryzykownie.
Co się też zemściło później i Berardi z Contim są zawieszeni na półfinał. Co też jest dowodem, że ustawka to bzdura - ustawiony mecz, a poleciało łącznie 7 kartek, cała prawa strona Włochów zawieszona, to się kupy nie trzyma.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 27, 2017 00:09   

Głosy o ustawionym meczu są przesadzone. Niewiele brakowało, by Włosi wcisnęli coś na 2-0 a może i trzy...

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 27, 2017 21:31   

Ogląda ktoś Hiszpania-Włochy? Przecież ten Ceballos wygląda jak młody Iniesta grający z przedszkolakami. Można sobie takiego kupić? ;)

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 27, 2017 21:59   

rivaldoACM napisał/a:
Ogląda ktoś Hiszpania-Włochy? Przecież ten Ceballos wygląda jak młody Iniesta grający z przedszkolakami. Można sobie takiego kupić? ;)

znając życie Real sobie ustawił sobie odkup piłkarza ;P

Kacapa92 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 27, 2017 22:00   

rivaldoACM napisał/a:

Pierwszy raz widziałem go w akcji, świetny mecz w jego wykonaniu. W zasadzie nie dało mu się odebrać piłki przy czym mijał rywali z banalną łatwością, a przecież nie grali z byle kim. Sprawdziłem od razu, gdzie gra 10 na plecach w Betisie to nie przypadek.

W całym turnieju Hiszpania zdecydowanie góruje nad rywalami. W pierwszym składzie ciężko upchać Gaye, Denisa Suareza czy Williamsa za którego Athletico woła już 30 baniek. Saul rok temu eliminuje Bayern z półfinału LM, dzisiaj dosłownie bawi się na u-21. Środkowy pomocnik 5 bramek po 3 meczach :wow:

lord bass 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 28, 2017 00:02   

bounty_fire,
Czemu odkup?

Swoją droga Hiszpan ma klauzurę 15 mln.

korsi 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 28, 2017 06:26   

Na mnie też ten Ceballos zrobił najlepsze wrażenie w tym meczu, mimo iż to Saul strzelił hattricka :) W poprzednim sezonie 30 meczów w Betisie, 20 lat (czyli młodszy od większości kolegów z kadry). Technika, drybling, zwinność, pomyślałem sobie jak go zobaczyłem w kilku akcjach "szybsza wersja Isco".

Bardzo dobry mecz naszego Calabrii ... Włosi też mają fajną ekipę, ale po czerwieni wrażenie z meczu zostało u większości pewnie, że to Hiszpanie są dużo mocniejsi, a wg mnie różnica wcale nie jest duża.

Marco7 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 28, 2017 09:28   

Ne wiem czy to ironia, czy na poważnie o występie Calabrii, ale mi się wydaje, że niestety ansz młodziak zagrał straszliwy piach w tym meczu. Hiszpanie sunęli jego stroną jak autostradą przez cały mecz. Był często spóźniony zarówno w ataku jaki w obronie, przy trzeciej bramce nie zablokował dośrodkowania, w końcowce meczu stracił piłke będąc w zasadzie ostatnim obrońcą, co prawie skończyło sie stratą kolejnej bramki. Wiadomo, to tylko jeden mecz i do tego większość przeciwników i kolegów z drużyny jest od niego starsza, ale na pochwały za ten mecz raczej nie zasłużył.

korsi 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 28, 2017 10:13   

Przesadziłem trochę w takim razie, gdyż końcówkę oglądałem mniej uważnie. 2/3 meczu wg mnie grał bardzo dobrze, aktywny z przodu a z tyłu miał kilka zdecydowanych i pewnych interwencji.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Śro Cze 28, 2017 10:45   

Deulofeu robił mimo wszystko z niego sporo wiatru i wiele akcji jego stroną poszło.

Włosi mimo wszystko całkiem pozytywnie. Przez większość czasu dorównywali Hiszpanom, przez spore momenty przeważając i pozwalając Hiszpanom tylko na średnio przygotowane strzały z dystansu.

Odpowiedz do tematu