ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transfery Milanu (cz. 29)
Autor Wiadomość
rafal996 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 19, 2017 13:54   

Nie no, jasne ;) Ale nie zmienia to faktu, że nie sądzę żeby pomysł z zapytaniem o Zlatana był w ogóle rozważany, a Galliani z pewnością by to zrobił. Rok temu sytuacja była jednak trochę trudniejsza.
Ja tam bym go przyjął chętnie.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pon Cze 19, 2017 14:06   

Rok temu Zlatan był zdrowy ;)

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 19, 2017 14:11   

No właśnie, gdyby był zdrowy to jak najbardziej ciekawy temat. Teraz w sytuacji długiej pauzy to zbyt duże i kosztowne ryzyko, które może zaburzyć projekt...

FORZA!

theoden92 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 19, 2017 14:13   

Abstrachujac juz od wypowiedzi Raioli, ja bym sie ucieszyl gdyby Ibra pogral u nas jeszcze chwile. Marne na to szanse, ale taki gwiazdor i tytan pracy moglby sporo wniesc do druzyny. Obecnie mamy w skladzie tylko jednego! zwyciezce SerieA, przydalby sie ktos z obesja wygranej :) Boje sie, ze jednak nic z tego i nawet jak Ibra sie wyleczy, to Milanu nie wybierze...

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 19, 2017 14:13   

Rok temu jeszcze był piłkarzem. Teraz, w tym wieku i w takim stanie zdrowia, trudno powiedzieć kim jest. Może będzie nadal grał świetnie, a może będzie cieniem samego siebie. Żaden topowy zespół go nie weźmie, przynajmniej nie do odgrywania ważnej roli. Może pójść do Chin czy USA, czego ponoć nie chce, albo do mniej znaczącego klubu, do których zalicza się też obecnie Milan. U nas też by nie miał gwarancji gry, ale uważam że jeśli by był w formie fizycznej, mógłby przez ten sezon zrobić bardzo wiele dobrego.

Tyle, że tak jak mówiłem, nie sądzę żeby taki pomysł w ogóle istniał. Także z powodu agenta.

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Cze 19, 2017 14:36   

theoden92 napisał/a:
Obecnie mamy w skladzie tylko jednego! zwyciezce SerieA

2 :) zapomniałeś pewnie o Storarim

rafal996 napisał/a:
mniej znaczącego klubu, do których zalicza się też obecnie Milan.

wręcz przeciwnie, Milan to klub zdecydowanie znaczący, z tym, że na ten moment poza ważnymi dla wielu piłkarzy rozgrywkami Ligi Mistrzów. Tym się różni od innych klubów balansujących poza podium, że poza aktualną sytuacją w tabeli potencjalni piłkarze doceniają znaczące sukcesy z przeszłości i wyższe niż gdzie indziej szanse na powrót do czołówki. Inna sprawa, że po zmianie właścicieli postrzeganie naszego klubu zmienia się jeszcze bardziej dynamicznie w związku z kampanią transferową, którą rozpoczęliśmy z przytupem.

Co do Ibry to moim zdaniem taki transfer ma sens jedynie jeśli solidnie go przebadają i ocenią, czy rzeczywiście jest takim fenomenem a jego rekonwalescencja przebiega szybciej niż u innych. Jak ma podpisać kontrakt na rok i wrócić do treningów za kilka miesięcy to nie ma sensu.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pon Cze 19, 2017 14:39   

theoden92 napisał/a:
Obecnie mamy w skladzie tylko jednego! zwyciezce SerieA, przydalby sie ktos z obesja wygranej

Teoretycznie przynajmniej dwóch: Abate i Storari ;)

EDIT:
Spóźniłem się :D

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 19, 2017 15:06   

Jak mi się podobają te wypowiedzi Fassone!

Cytat:
"W tej chwili Mirabelli ocenia długą listę bramkarzy. Potrzebujemy jeszcze kilku dni, by zidentyfikować dwa najbardziej pasujące nam profile. Mirabelli pracuje nad tym, by znaleźć świetnego bramkarza, wkrótce ma mi przedstawić wyniki swoich analiz. Decyzja o tym, kto będzie grał, będzie należała do Montelli”.

Krótko, jasno i na temat. Nie chcę wyjść na jakiegoś hejtera Gallianiego, któremu Milan zawdzięcza mnóstwo, ale ostatnie lata przyzwyczaiły mnie, że czytałem raczej o panach X, o tym że do końca okienka zostało dużo czasu, wszystko się może zdarzyć itd. Teraz jest jasna sprawa, dyrektor sportowy przygotowuje listę, trener mówi kogo chce, klub działa. Oczywiście sytuacja finansowa wszystko ułatwia, ale wszyscy wiemy, że choćby z tym zdaniem trenera, to niekoniecznie ktokolwiek go słuchał za czasów Silvio i Adriano. Dostawał to, co akurat było i miał lepić drużynę.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 19, 2017 15:24   

A chaotyczne zwożenie wypalonych gwiazd na wysokich kontraktach, często miało miejsce dopiero w sierpniu...

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 19, 2017 15:32   

Wypowiedź Raioli to niemal stwierdzenie wprost : "Rok temu mogłem sobie napchać kieszenie, teraz mam problem i robię szopki jak celebrytki "

lord bass 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 19, 2017 16:38   

Raiola zaczyna się gubić najpierw mówi, że pieniądze nie miały wpływu na decyje, a potem żali się, że Morata miał dostać dwa razy tyle.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 19, 2017 17:03   

Przecież gdy ta szumowina mówi "nie chodzi o pieniądze " to znaczy, że chodziło tylko i wyłącznie o nie. Chyba nikt nie wierzy, że zerwano negocjacje ze względu na "styl" i opinie fanów.

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Cze 19, 2017 17:16   

Tymczasem Curva Sud Milano wydaje oświadczenie, w skrócie - jest szansa dla Gigio na rehabilitację w oczach kibiców, ale warunkiem jest odcięcie się od Raioli.

Wydaje mi się to nierealne, ale zmiana agenta przez Donnarummę to byłby knockout wizerunkowy Mino.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 19, 2017 19:04   

Wszystko jest realne jeśli zdamy sobie sprawę z tego, że Gigio to, jakby nie patrzeć, 18-letni gówniarz, a takiego dość łatwo da się omamić wizją ogromnych pieniędzy i ogromnych sukcesów (w Realu Madryt). Ale jeśli miałoby dojść do zmiany agenta przez Gigio, to rzeczywiście byłoby to coś niespotykanego - na razie jeszcze nie knockout, a tylko knockdown, bo Raiola na pewno by tego tak nie zostawił.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 19, 2017 19:25   

Podejrzewam, że to nie takie proste, na pewno mają jakąś umowę, której nie da się tak łatwo i szybko rozwiązać. Ale jakoś się z pewnością da.

To by była prawdziwa bomba i sensacja w świecie piłki. Symboliczne zwycięstwo nad agentem i to jakim! Szkoda, że szanse są niewielkie.

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Cze 19, 2017 20:00   

Bzdury.Jak probowal wozic sie Hamsikiem, ten z nim momentalnie skonczyl wspolprace.Agent ma pilkarza, dopoki ten chce z jego uslug korzystac

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 19, 2017 20:00   

rafal996 napisał/a:
Podejrzewam, że to nie takie proste, na pewno mają jakąś umowę, której nie da się tak łatwo i szybko rozwiązać. Ale jakoś się z pewnością da.

Grubasowi zależy tylko na kasie, więc pewnie zabezpieczenie też jej dotyczy.

Zawsze klub może powiedzieć "Słuchaj, Gigi... My spłacimy twoje zobowiązania wobec Raioli, ale podpisujesz kontrakt na 5 lat za 3mln netto i z kwotą odstępnego 100mln"
:piwo:

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 19, 2017 23:38   

Zaczynają się spekulacje na nowo - mówiłem, będzie telenowela. Byle nie przysłoniła nam ona pozostałych ruchów transferowych, bo taki Conti prezentował się z Danią przewielebnie i szkoda byłoby dać mu uciec.

A propos dyskusji o Donnarummie, to chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że z racji tego, że dopiero stuknęła mu osiemnastka, Raiola do tej pory - zgodnie z obowiązującymi regulacjami - nie miał możliwości zarobienia na małoletnim, więc może dlatego (tym bardziej) odstawił taką szopkę, bo to pierwsza okazja tego typu.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 19, 2017 23:46   

nismovsky przyjacielu, nie wiem gdzie byłeś, ale bardzo się cieszę, że widzę Cię tutaj z powrotem :piwo:
W całej tej sytuacji zaczyna mnie zastanawiać jedno: jak bardzo poprzedni zarząd musiał być umoczony w układach, skoro wystarczy jedno okno, kilka dolarów więcej i ta nasza polityka wygląda zdecydowanie inaczej. Te wszystkie drobne (3 bańki, a cztery tam) w rękach F&M mogłyby być zdecydowanie lepiej spożytkowane niż na Mesbaha czy Kuckę.

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 20, 2017 00:06   

Kargool napisał/a:
nismovsky przyjacielu, nie wiem gdzie byłeś, ale bardzo się cieszę, że widzę Cię tutaj z powrotem :piwo:

Ależ mi teraz miło! Witaj, witaj! :toast:
To, gdzie byłem, wyjaśniłem ogólnikowo w temacie "Quo Vadis..."

A co do duetu F&M (prawie jak te perfumy FM xD) to faktycznie widać kolosalną różnicę. Kto wie ile kasy przewalił zbędnie Galliani, skoro cieszy się teraz taką estymą u Raioli? Grubas przecież nie chwaliłby Łysola w tak krytycznym dla siebie momencie, gdyby ten nie pchał mu w przeszłości kasy Berlusconiego w kieszeń.

A w kwestii Donnarummy: jak nie porzuci Mino to skończy jak inne sztandarowe "projekty Raioli", czyli jak obieżyświat Zlatan i globetrotter Mario :rotfl2:
W końcu to transfery pchają kabzę w kierunku grubcia, a wierny klubowi piłkarz to zbędny balast dla Mino.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 20, 2017 11:12   

nismovsky napisał/a:
To, gdzie byłem, wyjaśniłem ogólnikowo w temacie "Quo Vadis..."

Dotyczałem dopiero dziś :) Wypadki chodzą po ludziach, więc rozumiem. Przy okazji chciałem Ci wysłać priv, ale masz wyłączone te wiadomości...mam więc małą prośbę co byś "se to włonczył" ;)
Koniec off topa ;)
W temacie transferów nie mam nic nowego do powiedzenia, przepisywać Waszego zdania nie ma sensu ;)

MK92 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 20, 2017 20:50   

Mam nadzieję, że tematy Donnarummy, Contiego i Bigli zamkną się do końca czerwca. Potem w lipcu i sierpniu przydałby się jeszcze jakiś kreator do środka pola oraz napastnik i skrzydłowy. Ponadto trzeba pożegnać piłkarzy, których umiejętności piłkarskie nie licują z aspiracjami Milanu.

theoden92 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 20, 2017 23:32   

Wedlug hiszpanskiego Don Balon, James za 60mln dogadany. Hit, gwiazda, 10 na lata, ale chyba plota :(

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 20, 2017 23:35   

theoden92 napisał/a:
Wedlug hiszpanskiego Don Balon, James za 60mln dogadany.

Nie tak do końca "dogadany". Póki co, Perez zaakceptował kwotę transferową (plotki wahają się między 60 a 75 baniek), ale sam James bardziej chciałby trafić do ManUtd. :dunno:

Byłoby świetnie, gdyby F&M wyrobili się z takim transferem do lipca, bo od lipca dopiero zaczyna obowiązywać nas Financial Fair Play, także życzmy sobie jak najwięcej transferów do Milanu jeszcze w czerwcu! :piwo:

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Cze 21, 2017 07:15   

poki co to don balon napisal ze przedstawilismy oferte wysokosci 60 baniek, ktora sie podoba Perezowi.
bardziej w tym widze obwieszczenie wszystkim zainteresowanym jakiej oferty Real oczekuje niz faktyczne rozmowy nasze z Realem

Odpowiedz do tematu