ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Eliminacje MŚ - Rosja 2018
Autor Wiadomość
rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 19, 2017 15:45   

Mecz w Lublinie, na tle atmosfery z meczów domowych pierwszej reprezentacji, wypadł co najmniej dobrze:

Doping na filmie https://youtu.be/PxMOMjakIaI

Kargool 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 20, 2017 11:20   

Faktycznie ładnie to wygląda. W telewizji jakieś race były i coś tam było słychać, ale ciekawe jak na samym stadionie. Prowadził ktoś doping może?

zychu9 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 20, 2017 22:34   

Na meczach w Lublinie - Motorowcy mieli ogarnąć doping (nawet wyszło OK), tak samo w czwartek Koroniarze otrzymali pewną pule biletów i mają o to zadbać.
w pogardzie mając każdy targ.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 22, 2017 23:07   

Na jakieś zasadzie robili ten terminarz ME U-21? Anglia teraz ma 5 dni przerwy przed półfinałem, a Niemcy/Włochy/Czechy tylko 3 dni, zwycięzca grupy B z kolei 4 dni.

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 23, 2017 10:57   

miszcz napisał/a:
Na jakieś zasadzie robili ten terminarz ME U-21? Anglia teraz ma 5 dni przerwy przed półfinałem, a Niemcy/Włochy/Czechy tylko 3 dni, zwycięzca grupy B z kolei 4 dni.

Bo myśleli, że w miejsce Anglii będzie Polska? :brew:

Takie parcie wszem i wobec na komentarz Hajty, a ja gościa lubię, bo każdy, kto choć trochę w piłkę w życiu pokopał wie, że bardziej obrazowo niż piłkarskim żargonem pewnych treści nie da się przekazać.

Novantadue 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 23, 2017 12:15   

Ja nie mogę sie doczekać aż nie będzie problemu z oglądaniem meczu bez komentatorów. Nie mam pojęcia po co oni są w ogóle potrzebni, no chyba żeby się pośmiać z takiego Szpakowskiego czy Hajty. :rotfl: Tutaj fajnie ktoś podłożył jego komentarz do meczów z 2002 roku. https://www.youtube.com/watch?v=o_QugLm_vwE

jarles 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 23, 2017 23:11   

A oglądałeś kiedykolwiek co najmniej połówkę meczu bez komentarza? Ja tam Szpakowskiego filtruję i mam chociaż atmosferę zamiast braku jakichkolwiek emocji. Używam wzroku i nawet "prawoskrzydłowy Maldini" (vide EURO 2000) nie jest mi w stanie przysłonić meczowej rzeczywistości. Hajto to oczywiście prosty i ograniczony koleś, uwikłany w megalomanię i wciąż mający narodowe kompleksy. Stąd te jego ciągłe odniesienia do Niemiec, Schalke itd. Ale trzeba też powiedzieć, że - siłą rzeczy - na piłce się zna i gdyby nie wyżej wspomniane kwestie, to nie było by z nim tak źle.

ksiedzu92 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 23, 2017 23:25   

Oglądanie meczu piłkarskiego, ale w ogóle jakichkolwiek zawodów sportowych w telewizji bez komentatora jest bardzo dziwnym uczuciem ;) Szpakowski w piłce nożnej, czy Szaranowicz w skokach narciarskich i lekkoatletyce tworzą duże emocje, choć nieraz bardzo mnie irytują pojawiające się coraz częściej, proporcjonalnie do ich wieku, pomyłki i naciągane fakty... Wśród komentatorów piłki nożnej z TVP najwyżej cenię Jacka Laskowskiego, za merytoryczne przygotowanie i umiejętność inteligentnego "puszczania oka" do słuchających go telewidzów.

jarles 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 23, 2017 23:44   

Laskowski jest bardzo dobry, podobnie jak prawie cała stara ekipa Canal+, stanowiąca niejako punkt odniesienia. Smokowski, Nahorny, Twarowski i Laskowski właśnie, to sama przyjemność w trakcie oglądania meczu. Cenię również Rafała Dębińskiego. Zawsze mi trochę brakowało jakości w komentarzu ligii włoskiej. Lipiński z wiedzą, ale bezjajowy, Olbrycht zanadto surowy w przekazie. Swojego kolegi z AZSu, Filipa Surmy nie będę oceniał, bo nie wypada, ale na początku naprawdę wprowadził świeżość, bo warsztatu nie sposób mu odmówić.

Z Polsatu szanuję jedynie Borka, bo ciężko zapracował na swoją pozycję i nie robi z siebie idioty z przewidywalną częstotliwością jak Kołtoń czy Clarke Kent. Co by nie było, głos najlepszy niezmiennie ma Szpakowski!

Novantadue 
Milanista

Wysłany: Wczoraj 0:20   

jarles napisał/a:
A oglądałeś kiedykolwiek co najmniej połówkę meczu bez komentarza?

Oglądałem i bardzo mi się podobało.

ksiedzu92 napisał/a:
Oglądanie meczu piłkarskiego, ale w ogóle jakichkolwiek zawodów sportowych w telewizji bez komentatora jest bardzo dziwnym uczuciem

Myślę że to głównie kwestia przyzwyczajenia.

ksiedzu92 
Milanista

Wysłany: Wczoraj 0:40   

Novantadue, na pewno wynika to z przyzwyczajenia. Czasem oglądałem mecze Milanu ze słabszymi drużynami w Serie A lub Coppa Italia, które nie były pokazywane w Eleven lub Polsacie Sport, na streamach, z których był sam obraz i dźwięk, ale pozbawiony komentarza. Po jakimś czasie zawsze szło się przyzwyczaić, ale zawsze byłem spokojniejszy oglądając Milan bez komentarza, nawet włoskiego, angielskiego, czy rosyjskiego ;)

Jarles, zgodzę się co do Lipińskiego, który jest specem od calcio jakich mało, jednak komentarz na żywo średnio mu wychodzi. Jeśli jednak chodzi o Kołtonia, to nie wiem za co, ale lubię go słuchać ;) Może dlatego, że robi to z wysoką kulturą w przeciwieństwie do niezbyt wyrafinowanego sposobu komentowania Tomka Hajty...

rafal996 
Milanista

Wysłany: Wczoraj 13:01   

Nie potrafię oglądać bez komentarza, za to sam komentarz jest mi praktycznie obojętny ;) Byle był jakiś. Musi być naprawdę baaaaardzo zły komentator, żeby mi przeszkadzał. A wielu potrafi tworzyć atmosferę i na tej zasadzie bardzo lubię Szpakowskiego. Kompletnie mnie nie obchodzi co mówi, ale przez to JAK mówi świetnie mi się ogląda.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Wczoraj 23:37   

Są takie pojedyncze mecze, gdzie aż chciałoby się mieć opcję z wyłączeniem komentarza i samym dźwiękiem żyjących trybun, jednak na dłuższą metę, w trakcie posmoleńskiej żałoby, było to nie do zniesienia.
Nie nazwałbym atrakcją, oglądania Cagliari z Milanem czy Termaliki z Lechem gdzie jedynym elementem audio, będą miejscowe pikole.

Odpowiedz do tematu