ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Serie B
Autor Wiadomość
Venomik 
Juventino

Wysłany: Śro Wrz 09, 2015 08:53   

VelenoRosso napisał/a:
bez jakiejs konkretnej marchweki (w stylu zielone pozwalaja anulowac dyskwalifikacje za zolte/skrocenie dyskwalifikacji za czerwone) skonczy sie to spektakularna klapa.

Pięknie w teorii, a w praktyce wyobrażam sobie praktykę. Spięcie, jeden zawodnik pada, faulu w sumie nie było bo obrońca trafił w piłkę, ale po seundzie zastanowienia idzie do sędziego:
- Panie sędzio, ja tam faulowałem
Sędzia gratuluje mu postawy fair play, daje zieloną kartkę, a obrońca pod nosem uśmiecha się, bo to małe oszustwo anuluje mu dyskwalifikację na następny mecz za nadmiar kartek
To są Włochy ;-)

rafal996 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 09, 2015 11:11   

Dobre, od tej strony o tym nie pomyślałem ;)

Kzr 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 29, 2017 16:16   

25-letni Gianmarco Zigoni, który tuła się po wypożyczeniach z Milanu od jakichś 7 lat, całkiem nieźle sobie radzi w SPAL 2013, które to szturmuje ligę za ligą i ma zamiar zaraz awansować do Serie A z pierwszego miejsca. Ktoś wie coś o tym chłopaku? Czy nie warto by go wypróbować w najbliższym pre-seasonie jako opcję zapasową za Bakką(lub kimś kto przyjdzie na jego miejsce) i Lapadulą?

theoden92 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 17, 2017 20:19   

Wlasnie patrzylem na tabele Serie B, w zwiazku z mozliwym wypozyczeniem Locatellego do druzyny SPAL i musze sie przyznac, ze po 15 latach ogladania i ogarniania ligi wloskiej, pierwszy raz slysze o tej druzynie :dunno:

Gimlord 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 18, 2017 01:33   

Potrafi to ktoś wytłumaczyć?

Wiem, że remis daje Hellasowi pewny awans, bo nawet przy wygranej Frosinone będą mieć lepszy bilans bramek, ale naprawdę to aż tak pewne, że nie zagrają o wygraną?

cortess 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 18, 2017 15:11   

theoden92 napisał/a:
pierwszy raz slysze o tej druzynie :dunno:

Mi coś tam świszczy, że chyba Fabio Capello(?) był jej wychowankiem...

Stephan 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 17, 2017 20:48   

Parma wraca do Serie B!

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 17, 2017 22:27   

No i super, pamiętam jak walczyli o czołowe lokaty, jacy tam piłkarze sie przewijali... Veron, Crespo, Buffon....

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 18, 2017 00:35   

Zajęli drugie miejsce a jeszcze tyle musieli przejść. Moim zdaniem sposób wyłaniania drużyn awansujących do Serie B jest poroniony. W ogóle w Europie jest jakaś dziwna tendencja przedłużania emocji (np. Polska i Belgia, a w trochę innej formie Holandia czy Grecja).

Stephan 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 18, 2017 11:38   

W Belgii w ogóle system rozgrywek jest poroniony, tam mistrz drugiej ligi może nie awansować, ale może mieć szanse na baraże o Ligę Europy. :rotfl:

Odpowiedz do tematu