ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego kochamy AC Milan?
Autor Wiadomość
pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Cze 13, 2017 10:56   

No pewnie, że nie da się nie kochać. Tą złotą myśl zapewne też codziennie jak mantra wypowiadają fanatycy wszystkich innych włoskich ekip :brew: .

Mniejsza o to. Chciałem tylko napisać, że pięknie było wrócić do tematu, w którym wypowiadało się tyle spoko osób, które do dziś pamiętam i wspominam z tego forum czy chociażby ze zlotów MCP. Fajne czasy. Już nie wrócą.

MK92 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 13, 2017 11:21   

Wszystko płynie... Kiedyś Milan był jak jedna wielka rodzina i to nie tylko kibicowska... Gdzieś ta łączność międzypokoleniowa upadała, bo pamiętamy kręcenie nosem Maldiniego wobec Silvio i Yonghonga Li, smutne pożegnania Seedorfa i Pippo z ławką trenerską Milanu, zobojętnienie Pirlo wobec Milanu czy narzekania Abbiatiego na upadek morale drużyny w ubiegłym sezonie. Dobrze, że chociaż Rino Gattuso wrócił i nawiązał w ten sposób do dawnych pięknych czasów. Forza Milan!

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Cze 14, 2017 16:36   

pepe napisał/a:
No pewnie, że nie da się nie kochać.

Ano nie da :brew:
Cos kiedys przeskakuje w glowie i tak juz zostaje.Jak z kobieta, z ta roznica ze klub Cie nie rzuci ani nie zdradzi :P

Horrorist 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 16, 2017 16:23   

ksiedzu92 napisał/a:
czy narzekania Abbiatiego na upadek morale drużyny w ubiegłym sezonie. Dobrze, że chociaż Rino Gattuso wrócił i nawiązał w ten sposób do dawnych pięknych czasów. Forza Milan!

Jak Rino karierę zakończył 5 lat temu, nie miał kto w szatni naszych za mordy trzymać. W szatni zawsze musi być osoba z autorytetem mająca posłuch u innych.

MK92 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 17, 2017 10:45   

Horrorist, zgadza się. Milan w latach 2013-2017 nie miał prawdziwego lidera po odejściu wcześniej Gattuso a potem Ambrosiniego, co było widać po problemach z przyznaniem opaski kapitńskiej. Jedynie Abbiati i Abate mieli jako taki posłuch. Jak to dobrze, że Rino i Faszysta wrócili do Nowego Milanu ;)

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Lip 02, 2017 10:39   

ksiedzu92 vel MTSZKNP vel coś tam wcześniej vel Mattheus. Rozkminiłem wpis sprzed 2 dni (z 30 czerwca br) na stronie acmilan.com.pl:

"Kłaniam się nisko wszystkim udzielającym się tutaj Milanistom oraz użytkownikom tego portalu, kibicującym innym klubom.

Jestem kibicem Milanu od zwycięskiego meczu z Schalke Gelsenkirchen, rozegranego na San Siro w ramach ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów 2005/2006 w dniu 6 grudnia 2005 roku. Na tutejszym portalu po raz pierwszy pojawiłem się w sierpniu 2006 roku jako usunięty już na moją prośbę użytkownik "il Matteo". Od momentu renowacji tego portalu w listopadzie 2016 roku udzielałem się jako "MTSZKNP" i ostatnimi tygodniami jako "ksiedzu92". Uznałem jednak, że założę nowy profil, który wraz z nadejściem dla Milanu nowych czasów stworzy odrębną historię obecności mojej osoby w tym zaszczytnym miejscu. Istnieją jeszcze inne przesłanki, dla których podjąłem decyzję o stworzeniu nowego profilu, ale zachowam je dla siebie."

Zapodasz też tutaj nowym nickiem? Lubimy takie odmiany. Żyć szybko - umierać młodo.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 02, 2017 14:54   

Nie ogarniam tego.... Jakieś rozdwojenie jaźni czy co?

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 02, 2017 15:16   

W temacie"Odwołania" w/w kolega już poprosił o usunięcie swoich 3 poprzednich nicków, celem założenia nowego :hmm:

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 02, 2017 20:36   

Kolega tez pisze na seriea.pl, wklejajac re same posty, co gdzie indziej. Tak więc to moze byc jakis powazniejszy problem.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Lip 02, 2017 20:42   

Wystarczy, że Tomek odpali pajaca i po problemie.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 02, 2017 21:34   

Bardzo wskazane. Zasyfia się tylko to forum.

MK92 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 02, 2017 23:15   

Pepe, gratuluję bystrości oka ;) W temacie odwołania wyjaśniłem o co chodzi. Chciałbym podejść uczciwie do wszystkich tu piszących i skoro nie udzielałem się tutaj długo, to lepiej założyć nowe konto zamiast sugerować datą dołączenia swoją wieloletnią obecność, co jest moim zdaniem nieuczciwe, przy braku rang i wyświetlanej przy autorze liczbie jego postów, wobec tych, którzy dołączyli później a udzielali się zdecydowanie częściej. Poza tym pseudonimu Księdzu używałem w młodości, lecz teraz nie przepadam za tym pseudonimem... Lubię porządek, dlatego poprosiłem o usunięcie moich nieużywanych, starych profilów Matek i mtszknp, co Administrator wykonał, za co jestem mu wdzięczny. Czy to jest jakieś dziwactwo?

Yahoo323, mijasz się z prawdą, choć czasem mi się zdarzyło skopiować swój komentarz dotyczący Milanu z Acmilan.com.pl i wkleić go na Seriea.pl, jeśli był w moim odczuciu trafny, a chyba mam takie samo zdanie będąc na jednym i na drugim portalu, więc nie dostrzegam tu tego głębszego problemu :hmm:

Bubu, pozdrawiam Ciebie serdecznie :ok:

Acmilan1899, również Ciebie pozdrawiam, tym bardziej, że posiadasz dokładnie taki sam nick jak nazwa Klubu, któremu kibicuję ;)

Zapewne niedługo wrócę na to forum, bo naprawdę je lubię, choć chyba niestety bez wzajemności... To szanowny pepe wystawia moją skromną osobę w centrum uwagi, czego wcale nie chcę. Chyba nikt mi nie zarzuci, że nie wypowiadałem się dość merytorycznie, przynajmniej w skali moich niewielkich możliwości...

Forza Milan!

milanik 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 03, 2017 05:31   

ksiedzu92 napisał/a:
Chciałbym podejść uczciwie do wszystkich tu piszących i skoro nie udzielałem się tutaj długo, to lepiej założyć nowe konto zamiast sugerować datą dołączenia swoją wieloletnią obecność, co jest moim zdaniem nieuczciwe, przy braku rang i wyświetlanej przy autorze liczbie jego postów, wobec tych, którzy dołączyli później a udzielali się zdecydowanie częściej.

Serio? Żebyśmy tylko takie mieli problemy :ok:

MK92 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 03, 2017 08:00   

Milanik, ja będę się czuł lepiej z nowym profilem, a myślę że krzywdy nikomu tym nie wyrządzę ;) Pozdrawiam Milanistów życzliwych jak również tych złośliwych :ok: Cieszmy się z tego, że kochamy ten sam Klub! Forza Milan! Amo solo te!

Stephan 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 03, 2017 09:44   

I akurat tacy ludzie pojawiają się jak Milan ma nowych właścicieli i hajs :wall2:

Kargool 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 03, 2017 10:09   

Zastanawiam się z czym macie problem. Kolega chce uporządkować swoje sprawy związane z tym forum i tyle. Przynajmniej się uczciwie przyznaje że jak był młodszy to zamieszał bardzo mocno, a teraz chce to wszystko wyczyścić. Problem to żaden, a co wątek to rozbieranie człowieka na części pierwsze. Również dotyczy to samego zainteresowanego, który bardzo chyba lubi odpowiadać na posty.
Mam więc prośbę: kolego o wielu nickach - ustabilizuj się, załóż jeden profil i przestań każdemu po trzy razy odpowiadać na to samo. Napisałeś raz - wystarczy. Do reszty taką, żeby temat zostawić koledze i jego własnemu ja.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 03, 2017 13:32   

Bubu, a może sam się odpal. Po co Tomkowi zawracać głowę?

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Lip 03, 2017 14:47   

Nie będziesz mi życia układał.

MK92 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 03, 2017 16:00   

Stephan, pisałem już nie raz, że udzielam się w komentarzach na Acmilan.com.pl i Seriea.pl od wielu lat, a na tutejsze forum wchodziłem tylko kilka razy w roku nawet nie logując się, choć w poprzedniej dekadzie kilka postów zamieściłem z profilu Matek. Twoje sugestie jakobym był kibicowską chorągiewką są całkowicie nietrafione i obraźliwe dla mnie. Z drugiej strony, kiedy miałem 19 lat, też często szybciej coś napisałem niż pomyślałem...

Kargool, dzięki za głos rozsądku w mojej sprawie, którą nie ja nagłośniłem ;) Zastosuję się do Twoich rad i więcej na swój temat już nie będę się wypowiadał bez ważniejszej potrzeby.

Żegnam Was na jakiś czas. Kiedy wrócę, to prawdopodobnie założę nowy profil. Na razie nie chcę się tu udzielać. Życzę Wam wszystkiego dobrego!

Con il Milan per sempre nel mio cuore!

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 03, 2017 16:58   

Kolejny raz przychodzi nowy i obrywa od starszych "twardzieli" po łbie, którzy w ten sposób muszą chyba sobie swoje ego podbudować, a za jakiś czas będzie płacz, że forum martwe, że nikt nie pisze, że starzy przestają pisać, a nowych nie ma. Ale taki jeden "geniusz" z drugim, nie dostrzeże później związku swojego zachowania z zamieraniem ruchu na forum [']

Kargool 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 03, 2017 17:23   

ksiedzu92 wiem że nie nagłośniłeś, ale w każdym temacie jak pada zapytanie o Twój profil to szczegółowo odpisujesz, a przynajmniej takie odnoszę wrażenie. Po prostu pewne uwagi należy zbyć milczeniem, powiedziałeś raz, a jak ktoś nie przeczytał to niech toczy pianę sam dla siebie. Ja też na początku wyraziłem zdziwienie Twoimi zmianami w nickach, ale szybko przeszedłem nad tym do porządku dziennego: Ty napisałeś co Ci leży na wątrobie i ja to przyjmuję. Koniec.
ST tak niestety jest, podział i walka klas o wpływy ;) Tym bardziej, że mamy tu przykład z człowiekiem, który ma wiedzę, pisze poprawnie i jedyne do czego można się "przyczepić" to ilość postów na różny temat. Nie powiem że w przeszłości mnie tego typu aktywność nie denerwowała, ale faktycznie przy osobach, które albo zdecydowanie pisały nie na teamt, albo pisały bardzo nieskładnie i nieładnie. I takie naturalnie przepadają, bo zwyczajnie po jakimś czasie same stwierdzają, że to nie to podwórko. Natomiast tutaj mamy "hejt dla hejtu", dobrze że kolega napisał, że jest obojętny politycznie, bo już w ogóle byłby "pojechany".
konrad_acm napisał/a:
Bubu, a może sam się odpal. Po co Tomkowi zawracać głowę?
:rotfl2:

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Lip 04, 2017 06:43   

Kargool napisał/a:
Mam więc prośbę: kolego o wielu nickach - ustabilizuj się, załóż jeden profil i przestań każdemu po trzy razy odpowiadać na to samo. Napisałeś raz - wystarczy.

Zaskakujące, że nasz nowy kameleon w żadnym z choćby moich ironicznych postów nie wyłapał właśnie takiej esencji. Mateuszu - masz 25 lat, doprawdy, to już w pełni dorosły i ukształtowany człowiek. Drażni taka schizofrenia, jaką prezentujesz swoją postawą. Ustatkuj się emocjonalnie, załóż jeden profil, nie wspominaj o swoich poprzednich wcieleniach, nie racz nas swoimi historiami po co, na co, z kim i dlaczego, przestań robić taką błazenadę również na innych stronach, na które my także zaglądamy i w zasadzie nie będzie żadnego tematu do poruszania. A tak wychodzi nam pasztet z MOM. Bo większość myśli sobie to samo, ale mało kto powie ci to prosto w twarz (ewentualnie napisze bezpośrednio :D ) - jak to w życiu. A tak w ogóle, to obrażają się tylko cioty - to tak na marginesie. Teraz będzie mały test czy ciebie to dotyczy.

MK92 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 04, 2017 10:00   

Kargool, STARY TIROWIEC, takich osób jak Wy to ze świecą szukać na forach internetowych. Zupełnie inaczej przyjmuje się zwrócenie uwagi w sposób kulturalny, z zachowaniem szacunku dla drugiej osoby, a zupełnie inaczej, gdy ktoś nawet ma rację, ale przekazuje ją w sposób pogardliwy. Przyznam Ci Kargool, że masz całkowitą rację w mojej sprawie. Przepraszam za wprowadzenie zamieszania, choć gdyby nie pepe, to wszystko umarłoby śmiercią naturalną...

Pepe, nie sposób nie wyłapać ironii w Twoich wypowiedziach. Piszesz do mnie w ten sposób odkąd tylko tu powróciłem miesiąc temu ;) Tyle, że nie każdy musi i chce grać w Twoją grę... Trzymaj się Bracie Milanisto, ja na nikogo się nie obrażam ;) Zmykam stąd na razie, a wrócę w stosownym czasie, gdy się ustabilizuję :)

Forza Milan!

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 04, 2017 10:36   

Kargool napisał/a:
Natomiast tutaj mamy "hejt dla hejtu", dobrze że kolega napisał, że jest obojętny politycznie, bo już w ogóle byłby "pojechany".

Normalnie pewnie nikt na to by nie zwrócił uwagi, ale sprawa raczej przykuła uwagę, bo chłop chciał wszystkich na siłę przekonać do tego i owego, a okazało się to być trochę lipne. Mi to generalnie nie przeszkadza i nie zamierzam nikogo hejtować, ale to tak trochę kwestia ogólnej wiarygodności, bo przecież - jak ktoś już słusznie zauważył - pisze w sumie z sensem. Przez takie akcje nie wiesz tylko czy rozmawiasz z nim, czy też z przekaźnikiem poglądu innej osoby z innego forum, a wówczas jest jakby trochę mniej poważnie.

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Lip 05, 2017 10:06   

Otóż to. We mnie od razu wzbudziło się podejrzenie, że jarles zapodaje też z konta carlosa i od czasu do czasu MN. :rotfl:
A tak zupełnie na poważnie - nie lubię takich akcji. Jak chłop niefortunnie zaczął i trochę go "pocisłem" to po chwili machnąłem ręką, bo widziałem, że się ciężko plątał w zeznaniach, co było dla mnie totalnym bezsensem - bo najlepiej w takich sytuacjach po prostu przemilczeć temat. Ale, gdy zobaczyłem, że zakłada nowe konta, pisze jakieś usprawiedliwienia, że wcześniej miał takie i takie, a teraz zrobi dla wyczyszczenia karty takie, wbija na inne strony i również tam się nadmiernie uzewnętrznia to zacząłem mieć nieodparte wrażenie, że ten człowiek za długo ssał cyca mamy i był zdecydowanie za długo przez starych trzymany pod kloszem. Wiek 25 lat i takie akcje to dla mnie absurd. Jeszcze te przekomiczne usprawiedliwienia, co najmniej jakby był u prokuratora na zeznaniach i pruł się. Porażką było to, że łapał wszystkie przynęty i dalej brnął w tłumaczenia. Wróci - jestem przekonany. No bo nigdzie na polskich stronach traktujących o Milanie nie ma takiej dyskusji na poziomie w kwestiach piłkarskich.

Odpowiedz do tematu