ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Mistrzów 2016/2017
Autor Wiadomość
VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Cze 15, 2017 10:10   

Wlasnie od tego jest taktyka, by niwelowac roznice w poziomie jakosciowym.W dwumeczu z Bayernem swoje zrobil sedzia, w rewanzu Atletico szybko wyszlo na 2:0W obu wypadkach Real byl w powaznych opalach.Podobnie w finale, w pierwszej polowie gre kontrolowalo Juve.Real zaczynal grac dopiero wtedy gdy przeciwnik sie luzowal,bledy pojedynczych graczy,ktore potrafili wykorzystac.Napoli to zupelnie inna historia, bo Sarri gra tak by kazdemu narzucic swoj styl gry, a nie dostosowywac sie pod przeciwnika.
Zreszta...popatrz na mecz z Legia,fakt gral drugi garnitur, ale to nadal obledna jakosc, a z chwila gdy Legia ustawila swoja gre na piec minut przed koncem prowadzila...

rzepinho 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 26, 2017 21:56   

No i polsat od sezonu 18/19 przez trzy nastepne bedzie mial wylacznosc na LM i LE...

Nc+ z golfem, zaglami i jeździectwem daleko nie zajedzie, a szkoda bo od strony technicznej jakosc produkcji europejskich pucharów stała na wysokim poziomie

rangiz 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 27, 2017 01:14   

Dla nas - klientów wielkich korporacji, ponowne rozrzucenie praw pomiędzy kilka konkurencyjnych platform, bez możliwości oglądania wszystkiego na jednym - tym samym talerzu, nie zwiastuje niczego dobrego.
Parę lat temu, europejskie puchary były do obejrzenia głównie na platformie N, z małymi wyjątkami, główne ligi miał C+ będący osobnym tworem przed fuzją, a Polsaty jeszcze coś tam innego.

NC+ zostaje tylko z częścią praw do ligi angielskiej i częścią praw do Ekstraklasy - nic innego nie będą mieli. Przy czym, piątkowe i poniedziałkowe mecze naszej kopanej ma Eurosport/Eurosport2, za który trzeba dopłacać, a w przypadku ligi angielskiej, nie mogą nadawać tylu spotkań, ile by chcieli, tam w ogóle jest jakiś cyrk z prawami i karami za udostępnianie sygnału na wyspach...

MK92 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 27, 2017 06:59   

Ciekawe, czy Polsat zastosuje PPV? Szykuje się powrót Mateusza Borka do LM. Szkoda, że TVP znowu pokaże tylko finał... Kiedyś pokazywali mecze we wtorki i środy, potem w środy, a od kilku lat w ogóle. LM, nawet w postaci jednego meczu w serii spotkań, stała się mało dostępna dla ogółu Polaków.

rafal996 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 27, 2017 08:55   

Dla klientów to jest kiepska informacja.
A dla mnie personalnie bardzo kiepska, bo miałem elegancki dostęp do oficjalnych transmisji online, a teraz znowu zacznie się albo szukanie, albo płacenie za każdy mecz osobno.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 27, 2017 11:21   

Zawsze zostaje Kodi, ostatnie kilka miesiące korzystam i działa świetnie, nie tylko do transmisji kopanej.

Kukiss 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 27, 2017 16:03   

Wystarczy mieć jakąś kablówkę. Ja w Multimedii za pakiet sportowy płacę 20 zł za miesiąc i mam chyba wszystkie kanały na rynku oprócz Eleven Extra, Polsat Sport Fight i kanałów canal+

rafal996 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 27, 2017 18:35   

No w sumie racja. Sprzedam dom i się przeprowadzę gdzieś indziej dla kablówki ;)

Kamilus, rozwiniesz jak korzystać z tego Kodi? Temat jest dla mnie nowy.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 27, 2017 19:35   

Tu masz poradnik:
http://kodiwpigulce.pl/ja...lewizja-online/
http://kodiwpigulce.pl/ja...-kodi-poradnik/

Ja właśnie używam tych dwóch wtyczek, wizjaTV częściej, bo jak wiem, że gdzieś w TV jest mecz, odpalam Kodi'ego, wyszukuję dany kanał, tam do wyboru jest kilka(naście) mirrorów i wio. Chyba wszystkie streamy są minimum w 720p (nie pamiętam kiedy ostatnio, o ile w ogóle, widziałem tu piksele), a w zdecydowanej większości przypadków nie zacina w ogóle, czasami (jak transmisja jest bardzo oblegana) zdarza się raz/dwa na dziesiąt minut, ale wtedy wystarczy wyjść i zmienić mirror.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 28, 2017 00:54   

Kukiss napisał/a:
Wystarczy mieć jakąś kablówkę. Ja w Multimedii za pakiet sportowy płacę 20 zł za miesiąc i mam chyba wszystkie kanały na rynku oprócz Eleven Extra, Polsat Sport Fight i kanałów canal+

Naprawdę wierzysz, że najciekawsze mecze w danym dniu, Solorz puści na Polsat Sport i Polsat Sport Extra? Co najwyżej doczekasz się Besiktasów i czegoś pokroju FC Basel.
Obstawiam coś w rodzaju "Polsat Sport football", albo "Polsat Sport premium" oczywiście tylko za dopłatą do pakietów, tak jak trzeba dokładać do Elevenów te 15-20 zł od ceny abonamentu na miesiąc. Tam poszło za dużo siana, żeby ktoś to lekką ręką rzucał teraz za półdarmo w kablówkach.
Ubiegłorocznych mistrzostw nawet swoim klientom w talerzu nie dali, tylko zaśpiewali stówę za obejrzenie imprezy, nie ma tak dobrze :P

kamilus napisał/a:
Tu masz poradnik:
http://kodiwpigulce.pl/ja...lewizja-online/
http://kodiwpigulce.pl/ja...-kodi-poradnik/

Ja właśnie używam tych dwóch wtyczek, wizjaTV częściej, bo jak wiem, że gdzieś w TV jest mecz, odpalam Kodi'ego, wyszukuję dany kanał, tam do wyboru jest kilka(naście) mirrorów i wio. Chyba wszystkie streamy są minimum w 720p (nie pamiętam kiedy ostatnio, o ile w ogóle, widziałem tu piksele), a w zdecydowanej większości przypadków nie zacina w ogóle, czasami (jak transmisja jest bardzo oblegana) zdarza się raz/dwa na dziesiąt minut, ale wtedy wystarczy wyjść i zmienić mirror.

Warto także sprawdzić forum sharetv i mieć od nich codziennie aktualizowaną listę, grubo ponad 100 polskojęzycznych kanałów obsługiwanych na Kodim, jak jakiś kanał padnie, to jeszcze tego samego dnia zastępuje go nowe źródełko.
Zajrzyj do list od użytkownika Wojtu, bezpłatnie.
Normalnie masz loga kanałów, program EPG z godzinami co i kto nadaje, jak w dekoderze. Do tego na okazjonalne wydarzenia zwykle dodawane są specjalne streamy np. boks z Adamkiem itp.

Jak już Ci aktywują konto, to zajrzyj do działu, który zwie się "zdalna lista".
http://sharetv.blutu.pl/f...php?forum_id=37

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 07, 2017 20:06   

https://mobile.twitter.com/acmilan_com_pl/status/883377153257197568/video/1
:rotfl2:

Gandalf 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Śro Lip 26, 2017 21:52   

Tak ogladam mecz Nicea-Ajax. I faktycznie Lucien Favre ladnie poukladal ten zespol. Balotelli to dalej stojanow. Ale przy zelaznym 4;4;2 Favre znanym tez z Borussii Mönchengladbach nabral oglady taktyczniej. W skrocie pasuje tam. A Nicea zasluzenie prowadzi z chaotycznym Ajaxem, jeszcze nie odgwizdany karny byl dla Nicei. Co do poszczegolnych zawodnikow to srodkowy pomocnik Jean Seri to naprawde ciekawy zawodnik. Oj w trakcie pisania Ajax strzelil na 1;1 po nie porozumieniu bramkarza z Dante. Troche przypadkowa bramka.

Gandalf 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Pią Sie 04, 2017 14:16   

Napoli z Nicea ciekawy pojedynek. Nicea i Liverpool w tej fazie to chyba najtrudniejsze ekipy do wylosowania. Jesli Napoli ma aspiracje mistrzowskie musi przejsc OGC Nice.

wasyl 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 04, 2017 16:20   

A ja uwazam ze jesli Napoli chce awansowac i cos znaczyc to takie ekipy jak Nicea powinni przechodzic na luzie. I jak dla mnie-tak wlasnie bedzie. Sa o wiele mocniejsi na papierze i u siebie powinni juz zrobic spora zaliczke. Nicea miala duzo szczescia szczegolnie w 2 polowie(w Amsterdamie),gdzie przez pierwsze 20 min zostali totalnie zepchnieci do defensywy. Wiadome ze Napoli potrafi u siebie przycisnac wiekszosc ekip-wiec nie widze innej opcji jak awans Napoli.

Odpowiedz do tematu