ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego kochamy AC Milan?
Autor Wiadomość
Luthien 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 14, 2007 21:32   

droc napisał/a:
To jest miłość, której nie dorównamy.
dlaczego??
Miłość do klubu jak najbardziej taaaak, ale bez przesady... Można się jakiś chorób przez to nabawić :P
apropo tematu: Dlaczego kocham Milan?? To jest miłość bezwarunkowa :P Po prostu ;)

Sonar 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 14, 2007 21:42   

Bubu napisał/a:
A propos miłosci do Milanu. Zauwazylem ze gole strzelane przez Milan duuzo bardziej mnie ciesza niz te strzelane przez reprezentacje...
Cos jest nie tak :P

jest nas pewnie wielu takich :)

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Paź 15, 2007 07:09   

Luthien napisał/a:
dlaczego??

Znasz definicję słowa ironia?
Dlatego właśnie ...

pzdr,

Rossonera 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 15, 2007 14:00   

Niektórzy z nas mają wiecej inni mniej problemów, ale widzę, że niecałkiwem dobrze zrozumieliście to moje odczucie....związałam się z drużyną, teraz bez nich to tak jakby bez wody, nie da się życ...przynajmniej mi się tak wydaje, a może to z czasem minie.Mam nadzieje ze nie :ok:

bajer 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 03, 2007 18:23   

wybralem Milan bo spodobal mi sie ich styl gry w LM 2002/03 :) zakonczyli sezon zwyciestwem w Champions League, polubilem Sheve, ktory niestety nas zdradzil i w taki oto sposob milosc trwa do teraz i trwac bedzie zawsze :)

wasiu 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 03, 2007 19:13   

Ja kocham Milan dlatego że ponieważ bo...poprostu :forzamilan:

Rossonera 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 08, 2007 14:49   

bajer napisał/a:
wybralem Milan bo spodobal mi sie ich styl gry w LM 2002/03 zakonczyli sezon zwyciestwem w Champions League, polubilem Sheve, ktory niestety nas zdradzil i w taki oto sposob milosc trwa do teraz i trwac bedzie zawsze

Taki sam przypadek tj ze mną, tylko ja zawsze najbardziej kocham Andreę Pirlo

milan2007 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 25, 2008 08:47   

ja miałem kupić koszulkę raula w 99/00 ale jakoś wyszło i doszedłem do domu to był napis szewy i jakimś cudem bóg na mnie patrzy i przez pomyłkę kasjerki jestem zakochany w Milanie!!!! mam koszulkę Milanu z robie jej zdjęcie i wam pokaże ale nawet tu na forum jest :)

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Cze 25, 2008 09:13   

Proste - jestem fanem Maldiniego, a Maldini to Milan i na odwrót. Kiedyś bałem się, że po odejsciu Paolo moja miłość do ACM nie będzie taka sama - ale teraz, gdy Il Capitano zagra ostatni sezon wiem, że to nieprawda, bo za jakieś kilka(naście) lat nie będzie Maldiniego, bo będzie ich dwóch ;)

rad3k 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 26, 2008 10:01   

bylo mi zal druzyny w takich ladnych czerwono-czarnych koszulkach po tym jak przegrali final CL 94/95 po golu Kluiverta - i tak oto zaczalem kibicowac Milanowi ;)
Too great to comprehend

Where I come from
There's no higher authority but me
Being my own god
Is all I was meant to be

Antichristus Spiritualis!

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 26, 2008 12:22   

ide o flaszke, że żal było Ci druzyny w białych koszulkach :ok:

rad3k 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 26, 2008 18:16   

faktycznie, grali w bialych. W takim razie na dalem sie zlapac na ladne koszulki a na sam fakt przegrania finalu w koncowce :P ale na pewno to byl tamten mecz
Too great to comprehend

Where I come from
There's no higher authority but me
Being my own god
Is all I was meant to be

Antichristus Spiritualis!

mtszknp
[Usunięty]

Wysłany: Czw Cze 13, 2013 21:57   

Przyznam, że mam nie lada satysfakcję kiedy mogę ponownie zajrzeć na tutejsze forum i wszystko zweryfikować po dłuższej absencji. Kiedyś byłem tu zarejestrowany jako użytkownik "Matek", ale niestety nie pamiętam już po 7 latach hasła do mojego ówczesnego profilu... Niektórzy starsi kibice Milanu, ze znacznie większym doświadczeniem, sugerowali mi w roku 2006, że jestem kibicowską chorągiewką. W sumie, po przeczytaniu moich ówczesnych wypowiedzi, nie dziwię się tym zarzutom pod moim adresem. Pisałem wtedy w sposób nieprecyzyjny i jak to u nastolatka, naznaczony emocjonalnością. Teraz muszę Wam powiedzieć, że jestem dumny, bo dotrzymałem słowa i nadal sercem kibicuję Milanowi, choć już nie z takim fanatyzmem, bo też mój ogólny stosunek do sportu ostygł. Prawdziwie pisałem, że na początku mojego zainteresowania futbolem (około Euro 2000) sympatyzowałem z Juve (Del Piero, Nedved, Davids) i Barceloną (Kluivert, Rivaldo, Saviola), a Milanu po prostu nie lubiłem, bez żadnych głębszych powodów. Ale nadszedł grudzień 2005 roku i cudowny moment zmiany mojego stosunku do Rossonerich o 180 stopni, niczym nawrócenie Św. Pawła :lol2: . Miało to miejsce podczas wygranego 3-2 meczu z Schalke 04 Gelsenkirchen na San Siro dnia 6.12.2005. Tak przez ponad 7 lat moja miłość do Milanu trwa i wiem, że będzie trwała nadal, bez względu na wyniki. Liczę, że wkrótce Nasz Klub nawiąże do osiągnięć ze złotego okresu Ancelottiego, do którego często w myślach wracam z uśmiechem na twarzy, tak jak starsi kibice wracają pamięcią do początków "ery Berlusconiego" w Naszym Kochanym Milanie...

Resk 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 12, 2013 18:04   

rad3k napisał/a:
bylo mi zal druzyny w takich ladnych czerwono-czarnych koszulkach po tym jak przegrali final CL 94/95 po golu Kluiverta - i tak oto zaczalem kibicowac Milanowi ;)

Tak jak ja. To był pierwszy mój sezon (94-95), gdzie zacząłem interesować się piłką klubową. Wcześniej w 1994 kibicowałem Włochom na World Cup. Niestety finał przegrali. Później przyszła Liga Mistrzów. Grał w niej Milan i od tego sezonu zacząłem ich wspierać.

Pytanie tylko czy mogę nazywać się kibicem Milanu, skoro nigdy nie byłem na San Siro. To raczej takie kibicowanie na odległość w kierunku sympatyzowania.

dawids95 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 13, 2013 17:12   

Kiedyś jeszcze jak byłem małym kajtkiem (gówniarzem) dostałem koszulkę Maldiniego od tamtej pory zacząłem się trochę interesować oglądać mecze i jeszcze za czasów Seedorfa , Maldiniego , Stama , Didy bardzo uwielbiałem mecze tej drużyny po dzis dzień oglądam mecze no niestety nie jest to to samo no ale.. :forzamilan:

MK92 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 08, 2017 15:50   

Jako mtszknp napisałem tutaj 4 lata temu całą prawdę o sobie ;) Milan noszę w głębi serca od wygranego 3:2 meczu z Schalke Gelsenkirchen w fazie grupowej LM, co miało miejsce dnia 6 grudnia 2005 roku. Miałem wówczas 13 lat, chodziłem do pierwszej klasy gimnazjum i musiałem jasno się określić za kim jestem, bo dwoje najlepszych kolegów w tamtym czasie było za Juventusem i Barceloną ;) Czerwono-czarny piorun trafił mnie właśnie podczas ostatniej kolejki fazy grupowej LM 2005/2006 i zostawił ślad do dziś :)

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 08, 2017 17:30   

Ksiądz, matek czy mtsmpktmsm jesteś moim misiem :lol2:
Szkoda, że Cie nie było w tych trudnych czasach, mogłeś poprawić człowiekowi humor po laniu od Crotone czy innego Sexuolo :gol:
Tak trzymaj, faworycie na forumowicza roku :ok:

MK92 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 08, 2017 18:10   

Dzięki :) W trudnych czasach byłem i jestem obecny w strefie komentarzy na Acmilan.com.pl pod pseudonimem il Matteo lub później MTSZKNP oraz na Seriea.pl, też pod pseudonimem MTSZKNP. Jeżeli komuś się chce, to może cofnąć się do jakichś newsów o Milanie, np. rok lub dwa lata wstecz, na tych portalach, a zauważy, że byłem tam dość aktywny... A na, miejmy nadzieję, lepsze czasy wróciłem na najlepsze forum polskich kibiców Milanu :ok: Pozdrawiam! Forza Milan!

PS

A jaka jest nagroda za tytuł Forumowicza Roku? :brew:

miszcz 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 08, 2017 18:55   

ksiedzu92, nagrodą jest turnee na wzór pewnej włoskiej modelki :P

Tak na serio, to i tak nie ma żadnych konkursów odkąd strona podała.

Horrorist 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 08, 2017 20:27   

W moim przypadku zainteresowanie Milanem zaczęło się w okolicach 1993r, a wszystko za sprawą ojca który był i jest sympatykiem odpowiednio Milanu, Barcy i ManU. I cała ta historia trwa do dnia dzisiejszego, mam nadzieję że dozgonnie ;)

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 08, 2017 21:51   

A ja muszę zapytać :) . Skąd te nicki? MTSZKNP i KSIĘDZU92??? :hmm:

MK92 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 08, 2017 22:23   

Mtszknp powstał z wyrzucenia z mojego imienia i nazwiska samogłosek i taki dziwny nick powstał. Drugi nick - ksiedzu92 wziął się od Księdza i roku mojego urodzenia - 1992 :) A ten Księdzu od najmłodszych lat był moim osiedlowym pseudonimem, gdyż swego czasu byłem jedynym ministrantem w promieniu kilku ulic :lol2: Powiem Ci, że ten STARY TIROWIEC też jest intrygujący... Skąd się wziął?

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 08, 2017 22:53   

Jak kiedyś zakładałem działalność gospodarczą (usługi transportowe) to zastanawiałem się jak ją sobie nazwać. Początkowo myślałem coś w rodzaju ZBYCHO-TRANS ( od mojego imienia), ale wydawało mi się to zbyt pospolite. A że kiedyś jeździłem też takimi samochodami, to pewnego dnia przyszedł "impuls z kosmosu" ;) i coś takiego wpadło do głowy. Nazwa okazała się oryginalna, zapadająca innym w pamięć i inni reagowali na nią pozytywnie, to przy rejestracji na forum taki sobie właśnie nick wpisałem.
A w formie ciekawostki napiszę, że zdarzało mi się iż dzwoniąc do kogoś i przedstawiając się z imienia i nazwiska ludzie nie wiedzieli kim jestem, dopiero gdy przedstawiłem się jako Stary Tirowiec ludzie wiedzieli z kim rozmawiają :) .

MK92 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 08, 2017 23:46   

Ten Stary Tirowiec brzmi według mnie oryginalnie i zabawnie :lol2: Dużo lepiej niż jakieś Tadexy lub inne Poltransy ;) Pozdrawiam!

MK92 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 09, 2017 08:59   

Milanu nie da się nie kochać! Kiedy od wielu lat kibicuje się tej samej drużynie, to człowiek jest tak ugruntowany w uczuciu którym ją darzy, że nawet ciężko mu sobie wyobrazić kibicowanie innemu zespołowi, nawet najlepszemu na świecie w danej chwili...

Odpowiedz do tematu