ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Mistrzów 2016/2017
Autor Wiadomość
miszcz 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 19, 2017 21:44   

Gra Monaco cieszy oko, świetny mecz w ich wykonaniu. Nie mam wątpliwości komu kibicować do końca rozgrywek :)

jarles 
Milanista

Ostrzeżeń:
 4/2/2
Wysłany: Śro Kwi 19, 2017 22:01   

Trzy lata temu nie wyszło Atletico, Leicester w tamtym roku wygrało jakby LM, więc ich nie wliczam, ale może tym razem Monaco zgarnie krajowy tytuł oraz Puchar Europy. A dodatkowo jest w półfinale Coupe de France. Piękna drużyna i będę jej kibicował do samego końca, bo to projekt i wrażenie godne Atletico z czasu, gdy zaczarowało piłkarski świat.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 19, 2017 22:03   

Doskakiwanie do arbitrów, boiskowe płacze - wszystko to na nic. Juve postawiło zaporę nie do przejścia, brawo!
Przypominam, że Barcelony nie powinniśmy już oglądać na tym etapie rozgrywek, podobnie, jak Realu.

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Kwi 19, 2017 22:14   

juve pewnym krokiem zmierza po swoje danie firmowe, czyli spektakularne przerzniecie kolejnego finalu europejskiego pucharu :brew:

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 19, 2017 22:16   

Dawanie ciała w finale mają w swoim DNA :P
W końcu nie jest to europejski zespół ;)

Bubu 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 19, 2017 22:16   

VelenoRosso napisał/a:
juve pewnym krokiem zmierza po swoje danie firmowe, czyli spektakularne przerzniecie kolejnego finalu europejskiego pucharu

Amen. :)

rafal996 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 19, 2017 22:18   

Ja bym się nie obraził, jak by wygrali LM w tym roku. Każdy, byle nie Real, który w perspektywie lat musimy przecież przegonić w ilości triumfów w tych rozgrywkach ;)

Gimlord 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 19, 2017 22:40   

Ktos ostatnio napisał, że finał Juve - Atleti spowodowałby wygięcie się czasoprzestrzeni i eksplozję we wnętrzu Ziemi, bo obie drużyny nie mogłyby naraz przegrać finału Champions Leauge... :rotfl:

rafal996 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 19, 2017 22:46   

Ja to widzę jako 0:0, a potem maraton siedemdziesięciu serii jedenastek, do czasu aż ktoś się pomyli i strzeli ;)

Venomik 
Juventino

Wysłany: Czw Kwi 20, 2017 00:24   

Dzięki wszystkim, którzy woleli wygraną Juve niż Barcy, też tym, którzy czują pewnego rodzaju satysfakcję - bo po losowaniu widziałem, że czasem nastroje były, najdalej mówiąc, rozdarte. Oczywista sprawa w sumie.

Od siebie dodam, że sędzia pozwolił na naprawdę męską i twardą grę. O dziwo na początku korzystała z tego Barca, ale oczywiście później Juve grało bardziej z tyłu, więc twarda gra bardziej nam pasowała.
Ba, największe błędy były popełnione na korzyść Juve. Brak groźnego rzutu wolnego dla Barcelony + rzut wolny spod linii końcowej dla Juve - niby sędzia mógł tak zrobić, ale nie w tak sędziowanym meczu.
Niemniej jestem rzecz jasna bardzo usatysfakcjonowany dwumeczem, może w końcu wygrany finał? :)

I na koniec Allegri: jestem pełen podziwu w jaki sposób wykorzystuje Mandzukicia jako lewe skrzydło, ale Pjanic jako środkowy pomocnik, dodatkowo mając obok siebie Khedirę oraz ofensywne skrzydła... byłem pewien, że to się nie może sprawdzić. Ale sprawdza się naprawdę świetnie.

Camill 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 20, 2017 06:12   

0 z tyłu na Camp Nou ho ho... byłem w 90% przekonany, że Juve przejdzie, ale nie spodziewałem się, że Barcelonka nie strzeli choćby 1 gola na własnym boisku. W ogóle to Katalończykom nie należał się awans choćby z racji tego, że w całyym meczu oddali raptem jeden czy tam dwa (różnie podają) strzały na bramkę przy 4 Juve. Tak nieskuteczni już chyba dawno nie byli :brew:

Również bardzo podobało mi się to, że sędzia pozwalał pograć. I byłem pewny, że nie będzie większych kontrowersji po wtorkowej farsie w meczu Real - Bayern. W pewnym sensie tamte kontrowersje pomogły. Cieszę się, że Barcelona odpadła i to z włoskim klubem. Allegri bardzo mądrze - kto jak kto, ale on akurat ma bardzo duże doświadczenie z Barcelonką:)
Gratki Venomik :)

zino 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 21, 2017 11:50   

No i "moja" para na finał czyli Juve-Monaco już w półfinale :( w drugiej derby Madrytu. Chciałbym finału Monaco-Atletico z wygraną Monaco, ale obawiam się, że będzie Juve-Real z wygraną...?

Voltelson 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Pią Kwi 21, 2017 12:15   

zino napisał/a:
No i "moja" para na finał czyli Juve-Monaco już w półfinale :( w drugiej derby Madrytu. Chciałbym finału Monaco-Atletico z wygraną Monaco, ale obawiam się, że będzie Juve-Real z wygraną...?

Ja liczyłem dokładnie na takie rozlosowanie, aby nie było znowu dwóch hiszpańskich drużyn w finale. Najbardziej prawdopodobna jest para na finał jaką wspomniałeś, czyli Juve i Real, ale wszystko się może zdarzyć i okazać się, że będzie to Atletico - Monaco.

Co do tego, kogo chciałbym zobaczyć, jako zwycięzcę Ligi Mistrzów, to waham się pomiędzy Juventusem a Monaco. Juventus jest z jednej strony rywalem, ale z drugiej strony Włosi nie wygrali tych rozgrywek od 2010 roku. Myślę, że promocja Serie A jest tutaj najważniejsza.

Soja 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 21, 2017 12:30   

Jak dla mnie to Real przemęczy jakoś półfinał i doczłapie do finału. Atletico to już nie to co przez poprzednie kilka sezonów. Z drugiej strony skoro nie potrafili pokonać Realu w LM będąc w gazie, to może teraz paradoksalnie nadszedł czas żeby wygrać. Tak czy siak fajerwerków w tym półfinale się nie spodziewam.

Druga para zdecydowanie ciekawsza. Czarny koń z huraganowym atakiem kontra chyba najbardziej kompletna i zorganizowana drużyna tej edycji. Podobnie jak Voltelson, jestem nieco rozdarty. Przy całej sympatii dla Monaco i Kamila, to jednak będę za Juve w myśl zasady "jeszcze Serie A nie zginęła".

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

lord bass 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 21, 2017 12:36   

Ja optymistycznie liczę na zwyciestwo Juve i 4 miejsce Milanu.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 21, 2017 12:50   

lord bass, wiesz, że ewentualne zwycięstwo Juve nie daje dodatkowego miejsca dla SerieA w LM ?

lord bass 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 21, 2017 13:47   

miszcz,
Mea culpa,

W takim razie coś mi się wydawało.

Edit: dodatkowe miejsce jest za ligę Europy?

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 21, 2017 13:59   

Wygrywający LE ma awans do LM bez względu na miejsce w lidze.

Liczę na wygraną Juventusu w całych rozgrywkach. Tylko oni mogą zatrzymać Real.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 21, 2017 14:01   

Ja bardzo bym nie chciał zwycięstwa Juventusu w pół i w finale, bo to 'odwieczny' rywal, a sukces takiego boli podwójnie i nie widzę opcji, bym w jakikolwiek sposób mógł się cieszyć z ich triumfu. Zresztą skoro ćwierćfinał to był wybór 'między dżumą a cholerą' i jedna choroba już za nami, to teraz wybór jest prosty, wyeliminować pozostałą. :) Owszem, najlepszy dla mnie scenariusz byłby taki, gdyby to Turyńczycy przegrali w finale, ale równie dobrze mogliby wygrać, a tego już bym nie chciał.

Fajnie też byłoby zobaczyć widowiskowo grającą 'świeżą krew' jako zdobywców trofeum, a i Polak dawno tego pucharu nie zdobył. :P

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 21, 2017 14:21   

Dla mnie Juventus nie jest żadnym rywalem na arenie międzynarodowej, ich dorobek jest mizerny ;) Za to rywalem na pewno jest Real i jeśli kiedykolwiek chcemy być drużyną z największą ilością triumfów w LM, to powinniśmy się cieszyć z ich porażek, tyle.

Gimlord 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 21, 2017 14:23   

Niby byłem za Juve od początku rozgrywek grupowych, potem kolejni rywale w fazie pucharowej... a mimo wszystko gdy pojawia się realna szansa na zdobycie trofeum, nie umiem się przemóc. Oby Glik poradził sobie z ekipą Allegriego, a potem może finał z Atletico? Dwa kompletnie różne style, może być mega ciekawie.

theoden92 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 21, 2017 14:37   

Czyli Juve i Real odpadaja w polfinalach, a ostatecznie puchar wznosi Glik :) jak dla mnie bomba!

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 21, 2017 15:35   

lord bass, wydaje mi się, że jeżeli zwycięzca LE zajął w lidze miejsce premiowane awansem do LE, to zwalnia miejsce kolejnej drużynie w lidze. Zagmatwane, ale przykładowo, Milan będący teraz na 6 miejscu wygrał LE, a Puchar Włoch wygrał zespół z miejsc 1-5, to miejsce Milanu w LE zajmie będący na miejscu 7 Inter. Jeżeli się mylę to niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu.
Szkoda, że z LM tak nie ma, bo byłby fascynujący wyścig o 4 miejsce.

cortess 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 21, 2017 15:42   

Obojętnie jaki będzie finał, ja na pewno nie będę za żadnym hiszpańskim zespołem. Delikatnie bardziej jestem za Juve, bo jeśli do finału doczłapie Real to Włosi jednak mają z nimi większe szanse niż klub z Księstwa.

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Kwi 21, 2017 16:09   

patrzac po formie z cwiercfinalow mozna juz wazon do Torino wysylac, bo na te chwile juve jest o klase lepsze niz pozostala trojka.Allegri pieknie z forma ucelowal, o ile nie bedzie jakiejs katastrofy to tylko DNA Juve im CL w tym roku odebrac moze

Odpowiedz do tematu