ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sassuolo - Milan
Autor Wiadomość
carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Lut 27, 2017 20:43   

Yahoo323, z Sosą czy Deulofeu? Bo ten drugi w internetach zrobił na wielu ogromne wrażenie.

zino 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 28, 2017 08:27   

carlos napisał/a:

zino napisał/a:
Ktoś pisał, chyba carlos, że podoba mu się Berardi i Duncan. Ale to chyba ogólnie mówisz, nie w tym meczu? Bo w niedzielę zagrali fatalnie, Duncan pozytywnie wyróżnił sie chyba tylko tym karnym na nim.
Na pewno ja i mówiłem na podstawie tego właśnie spotkania, bo w tym sezonie jakoś z Sassuolo mi nie po drodze. Fatalnie? No raczej nie. Duncan to jakaś taka afrykańska wersja Kuco, może trochę mniej biegająca, ale chyba umiejąca lepiej podać na dalszą odległość. Przy Berardim słyszałem głosy o egoizmie, no ale sam tego nie zauważyłem - wprost przeciwnie, bo był on zalążkiem akcji po swojej stronie boiska.

Ok z Duncanem może nieco przesadziłem, nie zagrał źle, choć mnie jakoś nie przekonał aż tak, sporo chaosu i niedokładności. Berardi jednak kiepściutki występ i nie mam tu na myśli tylko zmarnowanego karnego. Przejrzałem sobie na podparcie włoskie media i noty jego za ten mecz to 5, 5, 5.5... Duncan 6 lub 6.5 nawet, więc tu ok, moje zdanie może Cię dziwić i się nie zgodzimy w jego ocenie ;)

Venomik 
Juventino

Wysłany: Wto Lut 28, 2017 10:03   

zino napisał/a:
Berardi jednak kiepściutki występ i nie mam tu na myśli tylko zmarnowanego karnego. Przejrzałem sobie na podparcie włoskie media i noty jego za ten mecz to 5, 5, 5.5

Ty może nie miałeś na myśli zmarnowanego karnego, ale włoskie media już na pewno w swoich ocenach tego nie pominęły. Przegrana jedną bramką i zmarnowany karny przy 0-0? Ocena mocno w dół.

Niemniej zgadzam się, że Berardi nie zagrał wielkiego meczu, wręcz przeciwnie. Miewał pojedyncze bardzo dobre zagrania, potrafił uruchomić zawodników wbiegających prawą stroną w (pobliże) pola karnego, ale na zachwyty po meczu na pewno nie zasłużył.

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Lut 28, 2017 21:50   

Korzystając z okazji w postaci przerwy w meczu Juve z Napoli muszę coś tu wyprostować, bo:
Venomik napisał/a:
wielkiego meczu
ani
Venomik napisał/a:
zachwyty po meczu na pewno nie zasłuży
nie ma pokrywa się z moją opinią. Napisałem w przerwie spotkania, że "u rywali podobał mi się Bererdi i Duncan", co przy wcześniejszym "Spalony był, ale sędziowie wyraźnie dziś nie w formie, piłkarze raczej też. Ogólnie mam wrażenie, że oglądam mecz o nic - po prostu jest pogoda i chłopaki grają sobie luźno w gałę", nie sugeruje moich orgazmicznych spazmów.
A pierwsza połowa podobała mi się bardziej niż druga, tak jak np. Sosa bardziej w pierwszej niż drugiej połowie.

Odpowiedz do tematu