ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
bilety na mecz Milanu
Autor Wiadomość
VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Mar 17, 2016 15:55   

30tego marca rusza sprzedaz biletow na ticketone.

bierhoff 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 17, 2016 21:44   

to wczesnie rusza ta sprzedaz, dwa miechy przed meczem
ale w sumie nie znam sie..
mam juz numer CR to moge i przez strone milanu kupowac
tylko gdzie lepiej?

dzieki za info VelenoRosso

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Mar 19, 2016 15:39   

to zalezy jakie beda szczegoly sprzedazy.na razie tylko ogolne info jest, na dniach lega powinna wypluc dokladny komunikat.

daro1992 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 21, 2016 22:02   

Siemano. Mam teraz pytanie za 100 pkt. ;) Mianowicie z kumplami wybieram się do Mediolanu na 4 dni (8 -11 kwietnia) i w planach mamy iść na mecz z Juve, od dziś zaczęła się sprzedaż dla posiadaczy CR. Ja ani nikt z moich kumpli jej nie posiada czyli musimy czekać aż do wolnej sprzedaży która ruszy 1 kwietnia. I tutaj się zaczyna temat, chcę być pewny 4 biletów i wybrać sobie dobrą miejscówkę, w tym samym czasie na mecz jedzie kumpel który posiada CR tylko że on jedzie z "ramienia" MCP, i tutaj zaczyna się właściwe pytanie: czy może on nam zabookować 4 bilety teraz w zamkniętej sprzedaży( jako że tyle może jego karta) i nie będzie to kolidować z jego wejściówką z MCP? wie ktoś wogóle na jakiej zasadzie MCP dostaje wejściówki? czy to pójdzie na jego kartę CR? i mam rozumieć że tylko osoba aplikująca o bilety i posiadająca CR może je odebrać w kasie?
Z góry dzięki za odpowiedź ;) Forza Milan :piwo:

ka.sza 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 22, 2016 20:43   

witajcie, podobnie jak kolega daro1992 wybieram się na weekend 8-11.04 do mediolanu (prezent urodzinowy dla męża) obiecałam też zabrać go na mecz z juve ale niestety nie mogę kupić biletów ze względu na brak kart CR :cry2: Sądzę że do 1 kwietnia już nie będzie dostępnych biletów na ten mecz, zostanie ochłap albo mega drogie... Czy może ktoś pomóc/podpowiedzieć jak zaklepać/kupić bilety na ten mecz?
bardzo mi zależy.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 22, 2016 20:54   

VelenoRosso napisał/a:
to zalezy jakie beda szczegoly sprzedazy.na razie tylko ogolne info jest, na dniach lega powinna wypluc dokladny komunikat.

http://www.acmilan.com/it/news/show/161289

ka.sza 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 22, 2016 21:00   

wszystko spoko tylko to nie ten mecz o który nam chodzi. pisałam 9 kwietnia w mediolanie na stadionie san siro, w linku od Ciebie jest info odnośnie meczu 21 maja

bierhoff 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 22, 2016 22:17   

ka.sza napisał/a:
witajcie, podobnie jak kolega daro1992 wybieram się na weekend 8-11.04 do mediolanu (prezent urodzinowy dla męża) obiecałam też zabrać go na mecz z juve ale niestety nie mogę kupić biletów ze względu na brak kart CR :cry2: Sądzę że do 1 kwietnia już nie będzie dostępnych biletów na ten mecz, zostanie ochłap albo mega drogie... Czy może ktoś pomóc/podpowiedzieć jak zaklepać/kupić bilety na ten mecz?
bardzo mi zależy.

czekaj na bilety ogolnie dostepne. pojawia sie 7-10 dni przed meczem (nie pamietam dokladnie)
co rozumiesz przez ochlap to nie wiem.. mysle ze jakikolwiek bilet na ten mecz to bedzie gradka

ka.sza 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 22, 2016 22:22   

Ta, na oficjalnej stronie Milanu jest info ze będą bilety ogół odostepne od 1 kwietnia ale chciałabym przedewszystkim dwa obok siebie co już dziś jest ciężko kupić... A jest taka opcja żeby ktoś z Was z kartą CR kupił mi 2 bilety na ten mecz? :brew:

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Mar 25, 2016 12:02   

ka.sza napisał/a:
dwa obok siebie co już dziś jest ciężko kupić...

Bredzisz :) .
Zarowno teraz jak i po 1szym kupisz wejsciowki kolo siebie bez problemu.

ka.sza 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 01, 2016 07:32   

panowie pomocy! na oficjalnej stronie klubu jest info że od 1 kwietnia będą bilety w wolnej sprzedaży, a mimo to przy próbie zakupu jest CARTA DEL TIFOSO OBBLIGATORIA
jak mam kupić te cholerne bilety? :help:

stasio1910 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 01, 2016 13:38   

Ja z ciekawości przeszedłem na oficjalnej przez wszystkie etapy aż do płatności i nie miałem problemu z wybraniem opcji bez posiadacza karty. Poza tym zawsze można kupić na stronie viagogo jeśli już by nie było biletów na oficjalnej. Nie masz się co stresować niepotrzebnie.

ka.sza 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 01, 2016 15:25   

Już się udało przy trzeciej próbie (po 9 rano) - bilety kupione więc dzięki 😉

bierhoff 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 14, 2016 18:43   

sprzedaż biletów na finał trwa, dużo juz nie ma..
zostały tylko na trybune:
MONTE MARIO

INTERO MILAN WEB *
Purchasable only with the following cards:
- CUORE ROSSONERO
cena 130 euro

UND.16 MILAN WEB *
Purchasable only with the following cards:
- CUORE ROSSONERO
cena 70 euro

czy ten tanszy to jest tylko dla osob ponizej 16 lat?
tak pytam bo 130 euro troche drogo ;/ pozdr

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Kwi 14, 2016 21:04   

tak

bierhoff 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 14, 2016 22:04   

dzieki
a skąd mam wziąć PIN?? bo oprocz numeru karty chcą jeszcze PIN hmm
sprawdzałem dokument jaki dodali do karty ale tam nigdzie PINu nie ma
wpisywałem cokolwiek ale nie idzie

Milan 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 15, 2016 21:23   

PIN to data urodzenia w formacie GGMMAA.
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA

kofii12345 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 01, 2016 21:46   

Cześć.
Jestem totalnie zielony w kwestii kupowaniu biletów i dlatego proszę o poradę.
Planuje sie udać na mecz z juventusem (22 pazdziernika).
1. Czy jest szansa kupić bezproblemowo drogą oficjalną bilety czy na taki mecz rozchodzą się wcześniej?
2. Jak wcześnie zaczyna się sprzedaż?
3.Co ewentualnie potrzebuję żeby taki biet kupić?
4. Które sektory są najlepsze? (to akurat najmniej istotne)
Chciałbym w tym tygodniu kupic nilety lotnicze dlatego proszę o w miarę szybką odpowiedż :)

Martinelli 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 12, 2016 09:57   

Cześć,
wybieram sięna mecz z Sampdorią5 lutego. Doradźcie proszęw kilku kwestiach.

1. Gdzie siedzieć? Chciałbym czuć atmosferę curvy, ale jednocześnie będę z czwórką niekibiców. Które miejsca z tych tanich będą fajne?
2. Czy jest jakaś szansa, że mecz nie będzie w niedzielę 5 lutego? To jedyny dzień kiedy mogęisć...
3. Czy warto będąc na miejscu wyrobićkartę Coure Rossonero na przyszłe wyjazdy. Co ona dokładnie daje?

Martinelli 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 12, 2016 12:42   

Martinelli napisał/a:
Cześć,
wybieram sięna mecz z Sampdorią5 lutego. Doradźcie proszęw kilku kwestiach.

1. Gdzie siedzieć? Chciałbym czuć atmosferę curvy, ale jednocześnie będę z czwórką niekibiców. Które miejsca z tych tanich będą fajne?
2. Czy jest jakaś szansa, że mecz nie będzie w niedzielę 5 lutego? To jedyny dzień kiedy mogęisć...
3. Czy warto będąc na miejscu wyrobićkartę Coure Rossonero na przyszłe wyjazdy. Co ona dokładnie daje?

4. Czy jeśli wyrobięCuore Rossonero to w przyszłości mogęna niąkupić np 2 bilety dla siebie i np. żony?

Majkel 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 17, 2016 14:36   

Bilety zazwyczaj można też kupić ze sporym wyprzedzeniem przez pośredników typu viagogo.com. Wtedy możesz ich kupić więcej. Ja do tej pory tak robiłem, ale to chyba wychodzi sporo drożej, niż przez stronę Milanu. Za dwa bilety na Secondo Anello Rosso na Udinese zapłaciłem chyba ok 110 euro. Normalnie przez stronę bilety na ten sektor chodzą chyba po ok. 30 euro za sztukę.
lì a casa il cuore sentirà!

Boro 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 05, 2016 23:12   

siema, próbuje zakupić bilety na mecz Milan-Napoli na viagogo drogo, a na oficjalnej stronie coś mi zamula, pomijam fakt że chyba jeszcze nie ma ich w puli ale nawet inne dostępne mi nie wyskakują.. ktoś wie o co chodzi? zamieszczam zdjęcie z problemem http://ifotos.pl/zobacz/milan-bil_anenanx.png

ps. miejsca na Primo Anello Arancio sa ok?

Damiano_S 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 06, 2016 15:28   

W puli na pewno jeszcze na ten mecz nie ma. Jeszcze nawet nie jest znana dokładna data i godzina. A czemu zamula to niestety nie mam pojęcia.
Też chciałem się wybrać na ten mecz ale loty tu z południa Polski trochę drogie na ten termin, szukam jakiejś promocji od dawna ale nic nie ma. Jak Ty się tam wybierasz? Samolot? Masz już bilety? Może MCP zorganizuje wyjazd na ten mecz? 8)

Boro 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 06, 2016 17:44   

kurde zakręciłem się myślałem że termin meczu to 22 stycznia a tu na rundę rewanżową jeszcze nie ustalone;p miałem dziś kupować bilety lotnicze, znalazłem w bardzo fajnej cenie i to mnie ostatecznie przekonało, na szczęście wstrzymałem się z kupnem do otrzymania jakiś informacji;p poczekam aż będzię więcej wiadomo i ktoś ogarnięty mi podpowie;d kiedy ustalą date spotkania na ten mecz? i czy bilety bedą ogólnie dostępne?

EDIT: terminarz rundy rewanżowej ma być podany między 20-23 grudnia, także czy wie ktoś może jak to teraz z dostpępnościa biletów na taki mecz?

rzepinho 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 27, 2017 08:38   

Jako, iż jestem zielony w temacie wyjazdu na San Siro, a wybieram się ze znajomymi na derby 15.10.2017 , chciałbym aby kumaci kamraci wyłożyli mi jak krowie na granicy co i jak..

Veleno w 2013 roku przedstawił ściągawkę w odrębnym temacie, ale tyczyło to Milanu w roli gospodarza, a październikowe derby gramy jako goście...

Jak, kiedy i gdzie zamówić bilety, na jaki sektor ?

Czy potrzebna będzie karta kibica?

Za jakiekolwiek podpowiedzi----> PIONA !

FORZA!

Odpowiedz do tematu