ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Żużel
Autor Wiadomość
zino 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 14, 2011 22:41   

Odgłos jest jak komarek albo simson:P, silnik sie szybciej grzeje, olej zuzywa, trzeba duuzo więcej ogólnie inwestować w sprzęt i bieżącą naprawę, odnowę - serwis. Poza tym sam motor się ciężej prowadzi. Na 'betonie' czyli twardym równym torze pół biedy, ale przyczepna 'kopa' to jest masakra, zwłaszcza dla młodszych niedoświadczonych. Motor w momencie puszczania gazu nie zwalnia, a poczatkowo szarpie do przodu i dopiero po chwili schodzi z obrotów, stąd wzięły się m.in wypadki w tym sezonie Kolodzieja (GP w Lesznie) czy tragiczny w skutkach Pavlica w Zielonej. Widac było wyraźnie i sami zużlowcy mówili, że puścili gaz (by zwolnić niec, wyminąc kogoś,zmienić tor jazdy) a motor niespodziewanie zamiast tego przyspiesza i jest klops.

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 18, 2011 11:40   

No to do kitu, już rozumiem ten sprzeciw żużlowców. To są wytyczne wymyślone przez FIM, czy kolejny wymysł UE? Może jeszcze zakażą sportów motorowych, aby zmniejszyć emisję dwutlenku węgla :grrr:

Ibra 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 30, 2012 20:16   

Ja mam pytanie.Z powodu rodziny kibicowałem drużynie KSM Krosno(jakoś tak).W jakiej lidze jest ten zespół teraz?

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Mar 30, 2012 21:23   

A w internecie nic o tym nie piszą? [']

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 30, 2012 22:00   

Ibra napisał/a:
Ja mam pytanie.Z powodu rodziny kibicowałem drużynie KSM Krosno(jakoś tak).W jakiej lidze jest ten zespół teraz?

II liga. http://www.ksmkrosno.pl/index.php

zino 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 30, 2012 22:55   

Skoro już wątek odświeżony, to pozwolę sobie napisać, że już za nieco ponad 5 godzin rusza sezon Grand Prix 2012 - w Nowej Zelandii :) o godzinie 5.00 czasu polskiego pierwsze zawody, oczywiście nastawiam budzik wstaję i oglądam... a później mam ten luksus, że mogę odespać. Ciekawe, jak wypadną te zawody, kameralny stadion, nowa ziemia, ale starzy faworyci. Tomasz do boju !

Ibra 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 31, 2012 11:42   

Qnen, Dzięki.Bubu, czasu nie miałem,dlatego was zapytałem.

miszcz 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 30, 2016 22:00   

Odświeżam wątek.
Piękny finał DPŚ dzisiaj w Manchesterze. Polacy spokojnie i konsekwentnie rozjechali resztę. Woffinden zasłużył na osobne wyróżnienie, a Szwecja mimo imponującego początku dała ciała przegrywając nawet z Wlk. Brytanią.
Speedway w najlepszej odsłonie ;)

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 30, 2016 22:38   

Żużel na najwyższym poziomie. Miło patrzeć gdy duża chodzi a zawodnicy mogą się bezpiecznie rozpędzać po szerokiej.
miszcz napisał/a:
Polacy spokojnie i konsekwentnie rozjechali resztę.

Czy ja wiem czy spokojnie? Raczej jechaliśmy konsekwentnie i w tym upatrywałbym to co dało nam przewagę nad rywalami. Poza tym nasza drużyna była bardzo równa, mimo że KK nie zdobył dwucyfrówki. Wielka Brytania fuksiarsko zdobyła srebro, tylko i wyłącznie to zasługa Tajskiego. Australia bez Fricke trochę bezbarwna a brąz Szwecji? A dobrze im tak :)

Brawo Polacy! :piwo:

Odpowiedz do tematu