ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
bilety na mecz Milanu
Autor Wiadomość
pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Lis 18, 2014 18:39   

zychu9 napisał/a:
Piszemy tutaj, że niektórzy wolą załatwiać jakimś koleżką z wrogich ekip bilety na mecze derbowe, a przez to wierni fani danej drużyny muszą obejść się smakiem, bo braknie dla nich wejściówki.

Wierni fani zapełniający San Siro dwa razy w sezonie - na meczu z Interem i Juventusem. Ja wyczerpałem swoje pokłady na ten temat.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 18, 2014 19:19   

Dzisiaj na środkowy krąg czerwonej w dobrych miejscach, było sporo biletów w granicach 50 euro, Mediolan piłkarsko jest w takim kryzysie, że raczej należało się zastanawiać, czy na derby stadion w ogóle wypełni się do ostatniego miejsca, bo ci co chcieli to bilety już dawno mają bez żadnego problemu, rezerwacji kartami itp.

To już nie to samo co 10 lat temu, ani pod względem atmosfery, ani czysto piłkarskim. Nikt o te wejściówki się nie zabijał, koniki jak zawsze żerują na przyjezdnych turystach, ale ciśnienie znacznie mniejsze niż zwykle. Obu klubom bliżej środka tabeli niż choćby zbliżenia się do ligowego podium, a stadion ogromny jak na warunki Serie A, bez LM - takie są fakty.

TarturG 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 02, 2015 16:52   

Witam. Mam zamiar wybrać się wraz ze znajomymi na mecz AC Milan - AS Roma w maju... W jaki sposób można dostać bilet? Czy spodziewacie się pełnego stadionu? Czytałem coś tu o elektronicznych biletach do drukowania... Niech ktoś mi przedstawi jak to wygląda w czasach mediolańskiego kryzysu...

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 02, 2015 19:57   

Jakby grali o mistrza to może miałbyś problem :)
Wystarczy się cofnąć stronę lub dwie wcześniej i wszelkie nowości biletowe są opisane.

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Sty 02, 2015 21:56   

^^
http://lmgtfy.com/?q=bilety+mecze+domowe+milanu
to niesamowite jak wielka jest moc google, juz drugi link zaprowadzi cie na miejsce :kij:

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 02, 2015 22:53   

Przy okazji popraw Veleno link do strony biletowej, by też był na czerwono, zamiast na czarno, chyba coś się rozjechało w trakcie aktualizacji tamtego opisu.

zychu9 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 04, 2015 17:47   

Przeniosłem do biletów, bo tu pasuje lepiej.
Wasyl nie chce mi się cytować poszczególnych fraz twojego postu więc ogólnie - zrzygałbyś się gdybyś ubrał barwy Interu, one jak twierdzisz nadają się do kibla, lecz nie przeszkadza Ci kolega co w takim stroju biega. Hmm z jednej strony barwy wroga powinny skończyć tam gdzie gówno, a drugiej jak twój ziomeczek ubierze je, to jest O.K? Kolega nosi gówno, więc zrozumiałe, że jest gównem, wiec wyżej stawiasz gówno niż byle jakiego kibica Milanu?
pepe napisał/a:
Szalik, który nosisz reprezentuje Ciebie. Ty reprezentujesz swoją ekipę. Przecież to jest banalne.
Dla mnie tak, da Ciebie widzę nie. Prezentujesz Milan, nawet gdy jesteś piknikiem, więc z jakiej strony wyżej stawiasz kolegę z Interu niż Milanistę? Twierdzisz, że prezentujesz ekipę, dany klub (tak samo jak ten piknik Milanu- czyli tworzycie jedno), a i tak jak przyjdzie co do czego to masz swoich braci po szalu w czterech literach, bo jaśniepanowi załatwisz bilet. Co więcej masz pewność, że koleś będzie wyzywał i kpił z twojego klubu, może nawet traktuje twoje barwy jak to gówno - Wasyl pisał wyżej o tym , mimo to stawiasz go wyżej niż byle jakiego Milanistę. Hmm ciekawe jakby to było jakby każdy kibic Legii miał kolegę z Lecha? I każdy by koledze załatwił bilet :D ! a tak wiem, że ten lord bass czy jak mu tam ogarniał wejściówki Widzewowi, więc widzę, że zacne kumy z różnych ekip się z innymi zacnymi kumami trzymają, ale jak piknik sobie zrobi zgodowy szalik to już jest beee (takie zachowanie zalatuje pod hipokrytę)- my (ogarnięte hulsy) możemy się macać z wrogiem oni już nie.
Co do wpuszczania wrogich ekip to doskonale wiesz, że są to decyzję kluczowych osób w danej ekipie czy się wpuszcza przyjezdnych czy nie. Nie ma tam żadnych znajomości, po prostu mają zakaz – to w imię kibicowskiej solidarności się ich wpuszcza, ale nikt później z nimi się nie zadaje i piąteczek nie przybija, tak jak Wy z koleżankami z (*) no chyba, że u Was w Bytomiu takie obyczaje są, że po meczu wspólne picie wódy... co tam, że nosi obce barwy, kolega to rzecz święta, nawet jak kilka chwil wcześniej pluł na twój klub!!! :lol2:

(*wpisz dowolny inny klub).
w pogardzie mając każdy targ.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 05, 2015 20:31   

zychu9, zgadzam się jak najbardziej z tym tokiem myślenia, pisałem już o tym wcześniej i tak jak nie zamierzam nigdy paradować w szaliku Interu tak samo bym nie pozwolił, żeby dzięki mnie interista zajął miejsce milanisty na stadionie. Proste. Nawet jak dla kogoś szufladkującego ludzi wg własnych kryteriów jestem tylko pikolem z dalekiej Polandii to tak wygląda moje podejście do sprawy.

...chyba pomysł z przeniesieniem dyskusji tutaj nie był trafiony.

kasia93 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 17, 2015 12:28   

Mój syn jest wielkim kibicem Juventusu. Chcę mu zrobić prezent na 20-ste urodziny. Zatem chcę mu sprawić wycieczkę na taki mecz. Szczerze jestem w tym kompletnie zielona. Czytałam wasze komentarze i piszecie, że jest potrzebna jakaś karta kibica. Możecie mi pomóc ? Fajnie, że trafiłam na waszą stronę, bo wiem, że mi pomożecie, a mój syn będzie najszczęśliwszy na świecie.

tomassi82 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 08, 2015 01:51   

kasia93 napisał/a:
Mój syn jest wielkim kibicem Juventusu. Chcę mu zrobić prezent na 20-ste urodziny. Zatem chcę mu sprawić wycieczkę na taki mecz. Szczerze jestem w tym kompletnie zielona. Czytałam wasze komentarze i piszecie, że jest potrzebna jakaś karta kibica. Możecie mi pomóc ? Fajnie, że trafiłam na waszą stronę, bo wiem, że mi pomożecie, a mój syn będzie najszczęśliwszy na świecie.

Witam. ja również planuję wyjazd na ten mecz i będę tam poraz pierwszy. Wyrobiłem sobie kartę CR ale trochę nie doczytałem bo myślałem, że będę miał możliwość w przedsprzedaży kupić 4 bilety a się okazało że nie (no chyba, że te pozostałe osoby maja kartę CR) i jedynie zostaje mi czekac aż trafią bilety do otwartej sprzedaży. Bo lecimy we 4 z polski.

Bierhof 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 16, 2016 19:44   

witam kolegów

pod koniec lutego będę w mediolanie, punkt docelowy to oczywiście mecz milanu z torino jeżeli uda mi się kupić bilet (byłby to mój pierwszy mecz). narazie mam tylko bilety lotnicze i hotel na jedną noc z 26 na 27 lutego, 27 mecz, powrót 28 lutego. przejżałem temat i dowiedziałem się że nie powinno być problemu z kupnem chociaż kto wie.. wybrałem niezbyt wymagającego przeciwnika no i przy okazji Glika bym zobaczył - to jako bonus. będę próbował kupić online, cuore rossonero nie mam póki co ale pomyśle żeby wyrobić

czy ktoś już tak kupował bilet i czy mam jakieś szanse żeby tak go zdobyć (karta debetowa wystarczy???), ewentualnie w kasach przed meczem.. albo tutaj na forum ktoś by mi pomógł :)

kibicuje milanowi od bardzo dawna, mój poprzedni nick to bierhoff i spróbuje go odzyskać przez admina póki co tylko z jednym "f" ;)

ps. aha na jakiej trybunie warto obejrzeć mecz??

pozdr Paweł

rangiz 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 16, 2016 19:48   

Na takim meczu stadion nie zapełni się nawet w połowie. Optymistycznie, jakieś 30 000 max, problem z wyborem dowolnego miejsca oprócz meczów z Juve i Interem nie istnieje.
Na sektor gości, do klatki nie jedziesz, więc żadna karta nie jest Ci potrzebna, by wybrać spośród tysięcy wolnych krzesełek na sektorach gospodarzy.

Bierhof 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 17, 2016 20:01   

mam!!! :D kupiłem bezproblemowo na oficjalnej stronie bez CR
bezcenna chwila
dzięki rangiz za odpowiedź

Kacapa92 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 18, 2016 15:38   

Wraz z kumplem planujemy wybrać się na mecz 32 kolejki pomiędzy Milanem a Juventusem. Spotkanie ma odbyć się 10 kwietnie na San Siro. Chciałbym zapytać jak wygląda cały proces kupie biletu. Słyszałem, że na każdy mecz można dostać się bez większego problemu z wyjątkiem starcia derbowego i właśnie Juventusu ze względu na to, że trybuny są wypełnione po same brzegi.
W jaki sposób mogę nabyć bilet?
Kiedy rozpoczyna się sprzedaż biletów?
Jakieś ewentualnie wskazówki, ponieważ jeszcze nie miałem okazji gościć na SS.

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Lut 18, 2016 16:03   

To jest tak irytujące, że aż curva sud. Po prostu rusz dupę synku, potem swój mózg i zacznij czytać. Przewertuj ten temat i inne, archiwalne. A nie wymaga jeden z drugim kawę na ławę. Wszystko jest na tym forum napisane, a to że wam się nie chce szukać świadczy tylko o was, zasrane lenie. Nawet ten obecny temat został specjalnie założony,oprócz tego Veleno spisał wszystko jak dla analfabetów w całkowicie odrębnym podpiętym wątku. Może wam trzeba jeszcze podjechać pod chatę i za was kliknąć w odpowiedni temat, albo przeszukać podstrony?

Wiesz typie, bo sam o tym piszesz, że na mecz z Juve ciężko dostać bilety, a mimo to o ten mecz pytasz. No trzeba być debilem, żeby chcieć wiedzieć coś więcej. Czy to jest takie trudne do zrozumienia? Piszą ci to osoby mające doświadczenie w jeżdżeniu na mecze Milanu, co pojawia się pytanie o mecz, to każdy to podkreśla, a ty i tak chcesz w to brnąć. To brnij i nie truj dupy tu nikomu swoimi kretyńskimi pomysłami. Jedź se, postoisz se pod stadionem, albo koniowi zabulisz 200 EUR, to następnym razem z pewnością ruszysz mózgiem, bez odpowiedniego OPR.

Może wrzuć Tomek przy każdym wejściu na forum jakąś dupną stronę ostrzegającą wszelakiej maści kretynoleni o bardzo trudnej możliwości zdobycia biletów na mecze Milanu z Juventusem i Interem. I jak chcą, to niech w tym temacie działają na własną rękę. Szkoda, że nie mam admina - z przeogromną lubością banowałbym takich bezlitośnie. Bo NAJPIERW czytamy, a potem ewentualnie pytamy. A takie dzbany, co to jadą pierwszy raz na Milan i od razu chcą meczu z Interem albo Juve, to z miejsca do klopa i na przemiał.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 18, 2016 19:28   

Znaczna część biletów na te dwa mecze Milanu, w roli gospodarza jest wyprzedawana w internetowej przedsprzedaży dla posiadaczy kart, przynajmniej tak było od czasu uruchomienia na dobre tych wszystkich systemów sprzedażowych, ułatwiających wejście na włoskie stadiony.
Może odezwie się ktoś, kto ostatnio kupował w ten sposób bilet na derby, do niedawna było tak, że posiadacz karty Cuore Rossonero, mógł zaklepać bodaj do 4 biletów papierowych dla znajomych, zanim resztówki puszczono do sprzedaży otwartej.
Na jednym z takich meczów, sporo biletów na sektory, nazwijmy je "neutralne" (w sumie cała trybuna zielona, a na jej górze klatka dla gości), wykupiło Juve i grało prawie jak u siebie, ale czy u makaronów ktoś to przemyślał i wyciągnął jakiekolwiek wnioski? Nie mam pojęcia, poczekaj na harmonogram sprzedaży, póki co jest tylko Torino i Alessandria.

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Lut 18, 2016 19:57   

rangiz napisał/a:
Może odezwie się ktoś, kto ostatnio kupował w ten sposób bilet na derby, do niedawna było tak, że posiadacz karty Cuore Rossonero, mógł zaklepać bodaj do 4 biletów papierowych dla znajomych, zanim resztówki puszczono do sprzedaży otwartej.

Dokładnie tak jest. Ja na derby trzy tygodnie temu kupiłem 4 wejściówki na swoją Cuore i dzięki posiadaniu tej karty mogłem pozwolić sobie na zakup biletów w zamkniętej puli, zanim trafiły do ogółu kibiców. Karnety + zamknięta sprzedaż dla posiadaczy kart = na dzień dobry ma się szanse na zakup biletu zminimalizowane dość znacznie. Nie oznacza to, że biletu nie można nabyć. Można - kwestia łutu szczęścia. Całą resztę opisał w podpiętym temacie Veleno. Szperać, szukać, czytać. I na końcu pytać. Taka kolejność.

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lut 19, 2016 17:53   

zasady caly czas sa te same, kanaly dystrybucji rowniez.
pula na derby i na juve w przedsprzedazy dla posiadaczy CR nie jest nie jest "znaczna".W chwili gdy bilieciory sa ogolnodostepne nadal kupisz wejsciowke na trybune gdzie chcesz.Dopiero na 2-3 dni przed meczem wybor jest ograniczony mocno. Czy na derby, czy na juve kupowalem bilety 5-6 dni przed meczem w banku i nigdy nie trafilem na problemy z dostepnoscia na jakakolwiek trybune.

bierhoff 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 03, 2016 22:54   

czy zakup biletu na final coppa italia w rzymie (chyba tam) tez bedzie sie odbywal poprzez oficjalna strone milanu?? dzieki

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 03, 2016 23:09   

Najpierw zaczekaj na info, czy do wejścia na stadion, niezbędna będzie karta "wyjazdowa" w tym wypadku Cuore Rossonero. Ta, na którą do klatek wchodzą włoskie ekipy.

zychu9 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 04, 2016 09:35   

rangiz napisał/a:
Najpierw zaczekaj na info, czy do wejścia na stadion, niezbędna będzie karta "wyjazdowa" w tym wypadku Cuore Rossonero. Ta, na którą do klatek wchodzą włoskie ekipy.

Na MCP piszą, że:
Cytat:
Do wzięcia udziału w wyjeździe może być konieczne posiadanie karty Cuore Rossonero.
Oczywiście chodzi o mecz finałowy.
Tam też znajdziesz informację jak nabyć kartę ->
http://www.milanclubpolon...?id=01&news=350
bierhoff -na tamtejszym forum, bardziej kumate osoby w te klocki Ci wszystko wyjaśnią, myślę, że warto tam zajrzeć, jeśli się wybierasz.
w pogardzie mając każdy targ.

bierhoff 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 05, 2016 18:52   

tutaj też są kumate osoby nie przesadzaj ;p
karty CR nie posiadam póki co ale tak właśnie myślałem że wypadałoby ja zrobić żeby zwiększyć swoje szanse na zakup biletu na ten mecz. finał itd
ktoś z was wogóle się wybiera na ten mecz?? MCP albo prywatnie?
a jak nie będzie biletu to zwiedzanko

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Mar 05, 2016 19:45   

CR bedzie potrzebne tylko na bilety ktore Milan rozprowadza, tzn, te przyznane przez FIGC dla gosci (z Juve to samo).reszta trafi do wolnej sprzedazy

bierhoff 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 05, 2016 20:00   

a gdzie bedzie ta wolna sprzedaż? sorry za upierdliwość
ps
coś mój formularz na CR nie przechodzi, pisze że zip code nie zgadza się z krajem
wczoraj próbowałem i miałem summary (czyli że przeszło) ale postanowiłem że zrobie to dzisiaj ponownie z innym zdjęciem i wyskakuje błąd
dzisiaj niby wpisałem drugi adres ale co to ma do rzeczy
teraz mi żaden z adresów nie przechodzi. ani pierwszy ani drugi

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Mar 06, 2016 00:29   

wloskie systemy informatyczne dzialaja czasem w tajemniczy sposob.nie raz spotkalem sie z tym iz odrzucaly moje CF :P . kontakt telefoniczny lub mailowy tutaj pozostaje jedynie
co do dystrybucji....nie mam pojecia, bo nie ma jeszcze informacji zadnej.Tyle pozytecznego co moge powiedziec, zarowno Juve jak i Milan dostana pule biletow do dystrybucji dla swojakow, te bilety beda tylko dla posiadaczy CR bo to jak wyjazd traktowane jest.Reszta wejsciowek wyladuje u zwyklych dystrybutorow: czesc trafi na strony internetowe, czesc pewnie do Mondadori itd. Jak sprzedaz ruszy to info bedzie albo na stronie FIGC, albo na stronie Lega Calcio.

----edit

Grzebiac za regulaminem rozgrywek serie A na stronie oficjalnej znalazlem komunikaty prasowe o sprzedazy biletow na final przed rokiem.
Byly 3 tury.Pierwsza dla posiadaczy tessery, druga dla czlonkow stowarzyszen okoloklubowych, trzecia to byla sprzedaz wolna, ktora ruszyla na tydzien przed finalem i odbywala sie za posrednictwem https://www.listicket.com/ticketing/home.html.
Zapewne w tym roku bedzie to wygladac podobnie, pod koniec kwietnia mozna sie spodziewac oficjalnego ogloszenia.

Odpowiedz do tematu