ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Polska 2014/2015
Autor Wiadomość
rossonero 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 26, 2015 19:41   

miechu napisał/a:
Jako że w przyrodzie nic nie ginie to bramka na 2-1 w meczu Jagiellonii z Wisłą ze spalonego. Limit krzywd i bonusów niejako wyrównany.

Jak wyrównany. A co z Wisłą?

miechu 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 26, 2015 20:54   

Chodziło mi akurat o bilans Jagi z ostatnich spotkań. Wisła też się prędzej lub pózniej odkuje.

miechu 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 07, 2015 19:12   

No i stało się, mistrzostwo jedzie do Poznania. Chociaż emocje były do ostatnich minut, Wisła mogła odwrócić losy tytułu. Ciekawe, czy w stolicy wywęszą w tym jakiś kolejny spisek...

Poza Lechem w eliminacjach LM będziemy mieć w eliminacjach LE Jagiellonię, Śląsk i Legię. Jakoś nie widzę żadnej z tych 4 ekip w fazie grupowej, ewentualnie Lecha w LE jak odpowiednio się wzmocni.

rossonero 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 07, 2015 19:46   

Przy szczęśliwym losowaniu komuś może uda się dostać do fazy grupowej LE. O Lidze Mistrzów trzeba zapomnieć. Ale do tego już się przyzwyczailiśmy.

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 07, 2015 21:54   

Probierz traktuje LE jak za karę, Śląsk jak sparingi to z czym do licha do ludzi?

Ciekawe co Legia zrobi, mają spory hajs za Radovicia i myśleli, że bez niego majstra zdobędą i wtedy się wzmocnią, teraz mają problem. W awans Lecha do LM nie ma co liczyć. Nierozstawienie będą, a finansowo też wzmocnień nie zrobią.

Przez głupi bląd pewnej pani kierownik drużyny Legia straciła praktycznie gigantyczną kasę z LM i odskoczenia reszcie ligi na lata

Venomik 
Juventino

Wysłany: Nie Cze 07, 2015 22:07   

bounty_fire napisał/a:
Przez głupi bląd pewnej pani kierownik drużyny Legia straciła praktycznie gigantyczną kasę z LM i odskoczenia reszcie ligi na lata

Tam jeszcze trzeba było ostatnią rundę przejść ;)

Valthy 
Barcelonista

Wysłany: Pon Cze 08, 2015 02:17   

Lech piłkarsko, jak na polskie warunki, jest mocną drużyną. Wczoraj jednak było widać że wielu zawodnikom brakuje doświadczenia, nawet kapitan Trałka o tym mówi. Zobaczymy jak przygotują się mentalnie. Zarząd Lecha nie może teraz powtórzyć błędu po ostatnim mistrzostwie, gdy sprzedali Lewandowskiego i tak na prawdę nie kupili nikogo poważnego w jego miejsce. Rudnev przyszedł już po odpadnięciu z el. LM. Kasa się zgadzała, ale drużyna zrobiła krok w tył. Zobaczymy czy teraz będą chcieli sypnąć pieniędzmi na wzmocnienia. Z pewnością odejdzie jeden z kluczowych zawodników, taka polityka Lecha. Media podają że Linetty przejdzie do Tottenhamu za 4 mln euro. Zobaczymy.

miechu 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 08, 2015 17:43   

Żeby Lech mógł chociaż powalczyć konkretnie w tych eliminacjach to potrzebny jest konkretny bramkarz i napastnik. Bardzo byłbym ciekaw, gdyby udało się Lechitom podebrać Orlando Sa. Jak na naszą ligową kopaninę to jest to pan piłkarz z prawdziwego zdarzenia. A skoro trener Skorża mógł mentalnie ogarnąć Sadajeva (mniej kartek, więcej gry zespołowej), to z pokierowaniem Orlando też mógłby sobie poradzić. Co do innych wzmocnień w ataku to życzyłbym Lechowi wyciągnięcia z Pogoni Łukasza Zwolińskiego. Młody chłopak, utalentowany, poukładany i pracowity. Nic tylko brać.

Tymczasem Legia już wzmocniła się królem strzelców ligi węgierskiej (zapomniałem nazwiska ale chłop już chyba 4 sezon z rzędu wali ponad 15 bramek), tym bardziej odejście Sa wydaje się przesądzone.

wasyl 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 09, 2015 19:04   

Do teraz nie wiem jak Lechowi udało się zdobyć mistrzostwo Polski. Pełno potknięć,bezsensownych strat punktów ale Legia postanowiła im dorównać.
W zadny awans do LM nie wierzę bo poprostu Lech jest na to za słaby. Mam tylko nadzieję że polskie drużyny(głównie Lech i Legia) powalcza w LE żeby zdobyć tam jak najwiecej punktów. W Lechu zanosi się na solidne wzmocnienie ataku więc powinno być ok.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Wto Cze 09, 2015 20:42   

wasyl napisał/a:
Do teraz nie wiem jak Lechowi udało się zdobyć mistrzostwo Polski.
To akurat proste. Na 9 ostatnich pojedynków ligowych tylko raz odnotowali niekorzystny rezultat.

wasyl 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 09, 2015 21:30   

To wiem tylko Lech zawsze kojarzyl mi się z drużyna która już odrabiajac stratę,za chwilę potykala się w najmniej odpowiednim momencie. Do tego swoją grą często kompletnie nie przekonywali.

cortess 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 11, 2015 20:00   

10 lipca w Poznaniu mecz o Superpuchar Polski. Nie wiem kto wybrał te drużyny do tego meczu, ale zagra Lech z Legią ;) Fajnie, że od zeszłego sezonu taki mecz znowu się odbywa, wiadomo, że zainteresowanie w grodzie Przemysława wzbudzi większe niż odbywający się kilka dni później mecz el. LM. W sumie nie jestem tylko pewien czy takie spotkanie Kolejorzowi się czkawką nie odbije w spotkaniu z którymś z mistrzów ligi nawet gorszej od naszej rodzimej. Poza tym jeśli udałoby się ten finał wygrać warszawiakom to chyba puchar odbiorą w szatni i ucieczka autokarem...

Legia wzmacnia się królem strzelców ligi węgierskiej, a Lech pewno Robakiem...

I aż nie mogłem się powstrzymać (odkopałem, jak zaglądałem na pierwsze strony tematu o LM 14/15 przed przygotowaniem tego nowego):
Renesco napisał/a:
Złudzenia - tak chyba w Poznaniu przywykło określać szanse na mistrzostwo :P

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 12, 2015 21:54   

Venomik napisał/a:
wasyl napisał/a:
Do teraz nie wiem jak Lechowi udało się zdobyć mistrzostwo Polski.
To akurat proste. Na 9 ostatnich pojedynków ligowych tylko raz odnotowali niekorzystny rezultat.
To jeszcze prostsze, Legia sprzedała mózg drużyny żółtkom i po nowym roku była jak dziecko we mgle.

Valthy 
Barcelonista

Wysłany: Nie Lip 12, 2015 05:53   

http://weszlo.com/2015/07...lumaczy-futbol/

:rotfl:

Pycha, po raz kolejny, co jest świetną wiadomością dla Lecha. Szkoda tylko że Berg pewnie coś zrozumiał, gdyby dalej krążył po orbicie z myślami że Legia jest najlepsza, że kontroluje grę ale po prostu ma pecha, to Lech po cichu robiąc swoje miałby pewne mistrzostwo. W superpucharze miazga, nie było czego zbierać po Legii.

Jeszcze o Ondreju.. Kiedy on ostatnio zagrał dobry mecz? Taki na europejskim poziomie, gdy można było zachwycać się jego grą, powiedzieć że dyrygował ofensywą Legii. Osobiście nie pamiętam.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 12, 2015 08:40   

szkoda, ze nie poszedł do Interu. To byłby transfer :)

wasyl 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 13, 2015 23:45   

Duda w Interze,jesli to jeszcze dojdzie do skutku to dopiero będzie kabaret. Gość już dłuższy czas nie pokazuje NIC i jeśli tam pojdzie to myślę że już po rundzie jesiennej zostanie gdzieś odesłany. Cieszy mnie to że poraz kolejny Lech pokazał wyższość nad Legia-moze wkońcu zastanowią się nad przyczynami takiego stanu. Wezmą się w garść bo inaczej w Pucharach też szybko zakoncza swoją przygodę.

Odpowiedz do tematu