ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Hobby
Autor Wiadomość
Szybki 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 19, 2014 18:54   Hobby

Jak w temacie, jakie macie hobby? kiedyś zbierało się znaczki pocztowe, kapsle, kufle itd. dzisiaj już jako dorośli ludzie (przynajmniej w większości) co zbieracie i czym się pasjonujecie?

Moim największym hobby i pasją od zawsze była piłka nożna, nie tylko Milan ale różne kluby z różnych zakątków świata, poświęcałem sporo swojego czasu (często nawet przekładając swoje codzienne obowiązki) na czytaniu przeróżnych informacji, felietonów na temat przeróżnych klubów piłkarskich, czytaniu for tych klubów czy oglądaniu meczów zarówno tych aktualnych jak i archiwalnych. Pewnie większość fanów piłki nożnej tak ma ale u mnie było to do tego stopnia że sam zacząłem się przerażać ile czasu zwyczajnie marnuję. Dzisiaj staram się ograniczać jedynie do Milanu, często oglądam mecze ale nie z takim natężeniem i oczekiwaniem jak kiedyś, zdałem sobie sprawę że tak naprawdę do niczego w życiu mi się to nie przyda a z pasji nie zrezygnowałem więc wilk syty i owca cała ;)

Kiedyś (jeszcze za dziecka) bardzo lubiłem rysować, może nie miałem jakieś wielkiej wyobraźni i nie wymyślałem obrazów w swojej głowie ale często malowałem np. jakieś sceny z teledysków, filmów, swój pokój, swoje podwórko itd. i nawet nieźle mi szło (rodzinka była pod wrażeniem, ale niestety Picasso już nie zostanę :P ), teraz już wcale nie maluję a ostatnio co malowałem to rysunki techniczne :P Nie ma nawet czasu kiedy spokojnie usiąść i coś skrobnąć na kartce a rozbrat z rysunkami po tylu latach na pewno dał się we znaki.

Co do innych hobby to bardzo lubię....ogrody :D Kiedyś nawet chciałem zostać architektem ale to chyba niestety nie mój poziom :P Bardzo lubię przeróżne kwiaty, rośliny, meble ogrodowe, oczka, krzewy - lubię się tym zajmować, planować co gdzie postawić, zasiać itd. jest to bardzo relaksujące ale też trzeba mieć głęboki portfel na takie zabawki, jest tyle wypasionych rzeczy które można postawić w ogrodzie że masakra, staram się jak mogę w miarę możliwości ale na większość takich gadżetów mnie niestety póki co nie stać.

No i chciałbym też kiedyś zwiedzić trochu świata, myślę że bardzo polubiłbym podróżowanie ale to odstawiam na razie na dalsze lata, póki co jeszcze mam daleko do 30-stki więc korzystam z życia :)
#10 Rui Costa per sempre!

PacheL 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 03, 2015 16:52   

Nie wiedziałem gdzie napisać, koniec końców trafiłem tutaj... :)

Miło zawitać na stare dobre forum po dłuższej przerwie. Dawno mnie tu nie było - wynikało to z natłoku obowiązków związanych z ożenkiem i prowadzeniem firmy... i tu lekko zahaczamy o tytułowe hobby... prowadzę firmę eventową, gdybyście kiedyś potrzebowali ciekawych atrakcji na eventy (wyajzdy studenckie, imprezy firmowe itd.), zapraszam na www.gobubble.pl
przepraszam za reklamę i mam nadzieję, że do zobaczenia znowu na forum... :)

Odpowiedz do tematu