ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Italia U-21
Autor Wiadomość
Fekalia 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 05, 2015 15:27   Italia U-21

Reprezentacja Włoch do lat 21 to najbardziej utytułowana reprezentacja Europy w swojej kategorii wiekowej. Dwa lata temu na ME U21 doszła do finału, ostatecznie ulegając Hiszpanii 2-4. Za kilkanaście dni rozpoczynają się kolejne ME, a selekcjoner podał wstępną, 27-osobwą grupę piłkarzy z której wybierze ostateczną kadrę. Temat dotyczy reprezentacji U21 oraz czerwcowych ME.

Bramkarze: Bardi (Chievo Verona), Leali (Cesena), Sportiello (Atalanta);

Obrońcy: Barba (Empoli), Bianchetti (Spezia), Biraghi (Chievo Verona), Izzo (Genoa), Murru (Cagliari), Romagnoli (Sampdoria), Rugani (Empoli), Sabelli (Bari), Zappacosta (Atalanta);

Pomocnicy: Baselli (Atalanta), Battocchio (Virtus Entella), Benassi (Torino), Cataldi (Lazio), Crisetig (Cagliari), Dezi (Crotone), Sturaro (Juventus), Verre (Perugia), Viviani (Latina);

Napastnicy:
Belotti (Palermo), Berardi (Sassuolo), Bernardeschi (Fiorentina), Longo (Cagliari), Trotta (Avellino), Verdi (Empoli).

Włosi znowu w tym roku są mocni, wielu graczy ma mocną pozycję w Serie A, 20-letni Berardi był już wybierany najlepszym graczem Serie B, by w 2. kolejne pierwszoligowe sezony strzelić 31 bramek i zaliczyć 16 asyst, a para Rugani-Romagnoli, szczerze powiedziawszy zjada obrońców, którzy zostali powołani do 1. reprezentacji przez Conte.

lord bass 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 05, 2015 15:38   

Tylko pomoc kuleje.

Fekalia 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 05, 2015 18:55   

Nie wydaje mi się by pomoc kulała.

Viviani pełniący rolę Pirlo, jest po bardzo dobrym sezonie w Serie B, po którym pewnie zgarnia jakąś indywidualną nagrodę. Świetnie bije rzuty wolne, rozgrywa piłkę, oglądałem kilka meczów dla niego, bo czytałem na wielu włoskich portalach, że zanotował ogromny postęp. Bardzo mi się podoba ten gracz. Jest waleczny Sturaro, który z miejsca skradł serca kibiców Juventusu i Cataldi! Danilo wyrasta na jednego z moich ulubionych graczy, odkąd wkradł się do składu Lazio, wg mnie to jeden z lepszych pomocników ligi (zresztą podobnie twierdzi Lipiński), bardzo wszechstronny b2b, trochę mi przypomina Marchisio. Dodatkowo są solidni ligowy tacy jak: Benassi, Baselli i Crisetig. A w Batocchio bardzo wierzę.

Odpowiedz do tematu