ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Prośba o kilka istotnych informacji:)
Autor Wiadomość
bee 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 08, 2015 08:21   Prośba o kilka istotnych informacji:)

Witam wszystkich,

proszę o wyrozumiałość jeśli założyłam ten wątek w złym miejscu albo naruszyłam jakąś ważną zasadę forum dodam również, że jestem laikiem jeśli chodzi o tematy piłki nożnej:)
Sprawa ma się następująco:
mój chłopak ma urodziny na początku lipca, chciałabym oczywiście kupić mu bilety na mecz AC Milanu. Stąd tez moje pytania:
1. Jaki mecz najbardziej satysfakcjonowałby fana Milanu (Serie A, Puchar Włoch, może coś innego)?
2. Kiedy ewentualnie zaczyna się kolejny sezon tych rozgrywek (niestety rozgrywki serie A z tego co widziałam kończą się w maju;/) ?
3. Kiedy pojawiają się w sieci bilety na mecze kolejnego sezonu i kiedy znane są terminy spotkań gdyż bardzo ważne jest aby bilet zakupiony był właśnie przed 5 lipca
4. Ewentualnie jeśli mój plan nie wyjdzie w związku z tym, że do lipca nie będzie możliwości zakupu biletów na dobry mecz, może macie inny pomysł, który satysfakcjonowałby fana Milanu (dodam, że MilanPoint jest zaliczone i koszulki, szaliki czy inne pamiątki już posiada:))

Mega bardzo proszę o pomoc:) :kij:

Paweuu 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 08, 2015 08:34   

Termin rozgrywek na nowy sezon z tego co wyszukałem w internecie rozpocznie się 23 sierpnia. Jednakże nie jest jeszcze znana lista spotkań, gdyż na chwilę obecną nie wiadomo kto zagra w przyszłym sezonie (obecny sezon wciąż trwa). Na początku lipca Milan raczej nie rozegra żadnego meczu. W trakcie wakacji na pewno będą jakieś mecze towarzyskie, ale to też informacje póki co nie znane.

Najlepsze byłyby bilety na Serie A, w innych rozgrywkach Milan nie będzie brał udziału w tym okresie. No chyba, że jakimś cudem załapie się na kwalifikacje do Ligi Europejskiej? Polecam uzbroić się w cierpliwość i poczekać do końca obecnego sezonu i wtedy pomyśleć co dalej.

http://paweuu.wordpress.com

bee 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 08, 2015 09:02   

Dziękuję bardzo za odpowiedź, niekoniecznie musi to być mecz w lipcu, ważne , żeby można było kupić te bilety przed 5 lipca:) mecz może odbyć się nawet w maju następnego roku:) w takim razie chyba pozostaje mi poczekać do końca sezonu;/
a w jakim czasie po zakończeniu sezonu wiadomo jak będzie wyglądał następny?

Paweuu 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 08, 2015 09:24   

W tamtym sezonie dokładny terminarz spotkań Serie A podano pod koniec lipca, teraz będzie pewnie podobnie. Nie kupowałem nigdy biletów na Milan, więc nie chce się mądrzyć, ale wydaje mi się, że ciężko będzie przed 5 lipcem nabyć bilet na spotkanie ligowe. A może warto zrobić prezent przed urodzinowy i kupić bilet na obecny sezon? Można też poczekać i próbować kupić bilet na mecz towarzyski. Milan w wakacje gra zawsze parę meczy u siebie z ciekawymi drużynami.

http://paweuu.wordpress.com

Venomik 
Juventino

Wysłany: Śro Kwi 08, 2015 09:33   

A da się w ogóle kupić jakikolwiek bilet na mecz Serie A przed 5 lipca?

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 08, 2015 14:03   

Ciekawy mecz? Z Juve/Interem możemy grać u siebie równie dobrze w sierpniu, ale też np. w grudniu ;)
Na jakiś ligowy mecz w Serie A bilet pewnie można będzie kupić latem, ale nie wcześniej niż w połowie miesiąca w którym startują rozgrywki.

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Kwi 08, 2015 19:56   

Venomik napisał/a:
A da się w ogóle kupić jakikolwiek bilet na mecz Serie A przed 5 lipca?

abonament
bilety do wolnej sa rzucane w sezonie na okolo 7-10 dni przed meczem, w zaleznosci od terminarza

Odpowiedz do tematu