ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Grand Theft Auto
Autor Wiadomość
Pippo 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 09, 2014 14:57   

Novantadue napisał/a:
Do tego przerażają mnie ceny gier na konsole, jeśli chciałbym regularnie grać w najnowsze tytuły to raczej niewiele bym zaoszczędził w porównaniu do blaszaka.

Mnie też przerażają, ale mimo to mam PS4. ;) A grę możesz kupić nawet za 100 zł spokojnie na olx czy gdzie indziej, jeśli nie przeszkadza Ci, że używana. Pełno jest takich użytkowników, którzy stwierdzą po 15 min grania, że gra im się nie podoba i chcą ją natychmiast odsprzedać.

rangiz napisał/a:
Kombinacja mysz+klawiatura od dawna nie daje rady ani w Fifie/PESie, ani GTA, czy nawet Need For Speedzie :)
Pad jest o klasę wygodniejszy w tej kwestii.
Jedyne do czego nie mogę się przyzwyczaić, to granie w shootery i celowanie precyzyjne w rzeczach typu CoD i Far Cry - mam nadzieję, że to tylko kwestia przyzwyczajenia.

Wczoraj grając w jedną z pierwszych misji GTA miałem nie lada problem. :D Ciężko mi było na padzie wykonać pościg za skradzionym jachtem i jednoczesne strzelanie. Tutaj trzymać R2, sterowanie L, trzymanie L1 jako celownika, po czym prawym analogiem celować i strzelać R2 - trochę dużo tego było, co skutkowało kilkukrotnym powtórzeniem misji, ale w końcu się udało. :P Jednak myszką pewne rzeczy od razu "załatwisz". ;) Ale w końcu nauczę się grać w takie gry bez klawiatury i myszki.

Jeżeli chodzi o grę w FIFE czy inne samochodówki, klawiatura odpada. Np. w fifach jest te 380 kierunków ruchu, no to 4 klawisze do obsługi tego to zwyczajnie za mało. Dochodzi wówczas do dziwnych wariacji. ;)

RPG czy strategie pomijam, bo zwyczajnie je pomijam w swoich wyborach.

frky napisał/a:
Konsola miała wówczas do siebie to, że wrzucało się płytkę z grą i po paru sekundach można było już szpilać. A teraz? Odpalasz konsolę, update softu, update dashboarda, wreszcie kolejne patche do samych gier... Konsole stały się ograniczonymi PeCetami i trzymają mocną pozycje na rynku dzięki tytułom ekskluzywnym.

A do Windowsa to aktualizacji nie ma? A do gier na PC nie ma łatek poprawiających/uaktualniających grę? ;) Weźmy takiego FM, który ma rok w rok bodajże 3 patche... zaczynam grać w niego, gdy dopiero wyjdzie patch nr 3; czyli przełom styczeń/luty.

Różnica jest taka, że na PC instalujesz i możesz grać bez płyty (notabene schować gdzieś, albo wystawić na półkę, żeby ładnie wyglądała), na konsoli trzeba jednak grać z płyt, ale to pewnie jest podyktowane tym, że potem możesz tą grę odsprzedać/zamienić, gdzie na PC takiej możliwości nie masz...

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 09, 2014 15:04   

jak kupujesz w pudełku to oczywiście z płyty musisz grać, ale jak z internetowego PS Store to masz te gry na dysku tak jak na originie\steamie itp ;]

rangiz 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 09, 2014 15:10   

Jak masz w miarę przyzwoite łącze to i te 50gb przez noc się spokojnie ściągnie w trybie uśpienia konsoli.
Płyty ani pudełka nie widzisz na oczy.
W sumie, przejdźmy tutaj, bo mocny OT się zrobił: http://www.acmilan.pl/for...p=168015#168015

taleszmiletu 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 08, 2015 10:33   

a wyjdzie w końcu wersja na peceta ?

Venomik 
Juventino

Wysłany: Czw Sty 08, 2015 11:39   

Tak
27 stycznia

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 08, 2015 19:49   

Tak, to kolejny spamer.
A premiera wersji PC wczesną wiosną to nic pewnego.

Novantadue 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 24, 2015 16:47   

Jakby ktoś tu czekał na nowe GTA to Rockstar znowu przesunął premierę, na 14 kwietnia.

http://www.rockstargames....-10-gtav-for-pc

timek 
Milanista

Ostrzeżeń:
 3/2/2
Wysłany: Pią Mar 13, 2015 11:06   

no ileż mozna przekładać tą datę wydania na PC już się nie mogę doczekać !

Odpowiedz do tematu