ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Medal Milan A.C. Carlo Ancelotti 1991-92
Autor Wiadomość
hrabiasm 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 18, 2015 18:38   Medal Milan A.C. Carlo Ancelotti 1991-92

Witajcie Kibice Milanu!

Mam dla z Was niesamowitą i niepowtarzalną okazję - medal wybity z okazji zdobycia Scudetto przez Waszą ukochaną drużynę w roku 1991-92. Przypominam mistrzowski skład: Sebastiano Rossi, Francesco Antonioli - Filippo Galli, Franco Baresi, Mauro Tassotti, Enzo Gambaro, Alessandro Costacurta, Paolo Maldini - Carlo Ancelotti, Diego Fuser, Alberigo Evani, Demetrio Albertini, Roberto Donadoni, Franklin Edmundo Rijkaard, Ruud Gullit - Giovanni Cornacchini, Marco Simone, Marco Van Basten, Daniele Massaro, Aldo Serena.

Przyznam, że nie znam historii medalu, jestem jednak pewien co do kruszcu, z którego został wykonany - złoto wysokiej próby (750, 18 karat). Jestem pewien, gdyż na co dzień zajmuję się obrotem złotem, dysponuję więc oprzyrządowaniem, które umożliwia dokładne ustalenie czy dany przedmiot został wykonany ze złota, jak i próby tegoż złota. Medal waży 29,35 g. Aktualna wartość samego kruszcu, z którego wykonany jest medal, to ok. 3.150,00 zł.

Zakładam, że takie medale są wybijane dla zawodników, wchodzących w skład mistrzowskiej drużyny. Ten konkretny został wykonany dla fenomenalnego niegdyś piłkarza a teraz trenera Carlo Ancelottiego.

Medal kupiłem od Polaka, który 20 lat mieszkał i wychowywał się we Włoszech, a który nigdy by mi go nie sprzedał, gdyby nie nagła sytuacja życiowa.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Więcej zdjęć mogę dosłać na mail.

Zdjęcia poniżej:

Venomik 
Juventino

Wysłany: Śro Lut 18, 2015 18:43   

Naprawiłem Ci obrazki :)

Jak korzystasz ze stronki zapodaj.net i wklejasz coś na forum to korzystaj z ostatniego podanego linka: 'BBCode (do wstawienia na forum, wyświetla miniaturkę): '

hrabiasm 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 18, 2015 18:47   

Dzięki :ok: :piwo: ! Jak to zrobiłeś? Sam to zauważyłem, ale naprawić nie mogę...:(

edit:
Teraz zauważyłem ostatnie zdanie. Dzięki za info:)

kolejny edit:
No i działa :banan: . Cenna rada, dzięki :prayer:

Odpowiedz do tematu