ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Seriale
Autor Wiadomość
Szybki 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 05, 2014 15:51   

Orientuje się ktoś czy gdzieś dorwę polskie napisy do włoskiego serialu Romanzo criminale?
#10 Rui Costa per sempre!

GPower 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 05, 2014 16:45   

Spróbuj przez Napi Projekt.

Szybki 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 05, 2014 18:39   

Właśnie nie potrafi nic wyszukać a to znak że o napisy będzie bardzo trudno :-( btw. ktoś wie czy jest znaczna różnica między serialem a filmem (bo takowy też jest)?

miszcz 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 05, 2014 23:04   

subtitleseeker.com
Spróbuj tutaj ;)

kamilus 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 06, 2014 06:48   

Albo tutaj:

http://www.opensubtitles.org/pl

kopernik 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 18, 2014 14:13   

szkoda że już nie robią kapitana bomby. chciał bym żeby go reaktywowali :D

leon
[Usunięty]

Wysłany: Śro Sie 20, 2014 12:07   

Moje ulubione seriale to
The Big Bang Theory
2 Broke Girls
Obecnie czekam na nowe serie. Są świetne kiedy chcę się pośmiać i zabić trochę czasu ;)

Rami 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 21, 2014 13:35   

Na jakie nowe seriale czekasz ? Trochę szkoda kapitana Bomby :P

miszcz 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 01, 2014 16:28   

Oglądał ktoś Twin Peaks? W końcu się zmusiłem, obejrzałem całość i jestem mocno zawiedziony końcówką.

Z nowych seriali polecam świetnie The Leftovers.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 01, 2014 18:14   

Leftovers bardzo fajne. Z tego co leci teraz dla mnie w ścisłej czołówce jest Ray Donovan. Właśnie się kończy drugi sezon. Kapitalne role Lieva Shreibera i Jona Voighta.

Ciekawie zapowiada się też The Knick z Clivem Owenem, jako głównym chirurgu w nowojorskim szpitalu z początków XIX wieku.
lì a casa il cuore sentirà!

Szybki 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 08, 2014 13:30   

Dziś na ekrany wraca król!!!

Kojak 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 08, 2014 15:41   

Zaczyna się, powracają Sons of Anarchy, Person of Interest, Boardwalk Empire, Arrow, Homeland choć niektóre dopiero w październiku :P I znowu człowiek będzie żył od tygodnia do tygodnia :D

merlin 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 11, 2014 11:09   

No w końcu Arrow się pokaże, nie miałem już co oglądać.
Chociaż Pozostawieni są całkiem nieźli ale nie do końca jeszcze się wczułem w ten klimat.

Paweuu 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 12, 2014 13:12   

miszcz napisał/a:
Oglądał ktoś Twin Peaks? W końcu się zmusiłem, obejrzałem całość i jestem mocno zawiedziony końcówką.

Z nowych seriali polecam świetnie The Leftovers.

Dla mnie Twin Peaks to absolutny klasyk. Uwielbiam twórczość Lyncha, chociaż faktycznie zakończenie mogło być lepsze.

Generalnie rzadko oglądam seriale. Trochę szkoda mi czasu, ale jak już się wciągnę to oglądam na pełnej parze. Od siebie mogę polecić Detektywa oraz Wirus. Poza tym czekam na nowy sezon The Walking Dead, aczkolwiek nie spodziewam się rewelacji po ostatnim, nudnym sezonie.

http://paweuu.wordpress.com

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 09, 2014 23:41   

Obejrzałem nowy sezon American Horror Story - The Freakshow. Tym razem oparty na motywie cyrku. Zapowiada się dużo lepiej niż historia w Sabacie, czy będzie na poziomie Asylum? Trudno powiedzieć, jedno wiem Jessica Lange to perełka w tym serialu. Tylko odpuszczę oglądanie serialu na Foxie (4-5 bloków reklam 10 minutowych...) To samo chyba zrobią z Walking Dead 5 :wall2:

cortess 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 19, 2014 06:47   

miszcz napisał/a:
Obejrzałem dziś polecany Broadchurch. Naprawdę świetny, ponoc będzie remake amerykański nawet.

Ktoś już oglądał? Tytuł amerykańskiego remake'a to "Gracepoint". Ja mam już zassane pierwsze odcinki, ale chyba poczekam aż całość wyjdzie.
Z ciekawostek:
1. W amerykańskiej wersji główną rolę znowu gra David Tennant, natomiast grany przez niego bohater nazywa się inaczej i gdzieś po drodze zgubił akcent...
2. Totalnie nie mogłem zdzierżyć pani detektyw w oryginale, tutaj zagra ją Anna Gunn (grała małżonkę bohatera serii Breaking Bad), więc nadal może to być najbardziej irytująca postać...
3. Podobno w amerykańskiej wersji zabójcą jest kto inny... :wow:

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 19, 2014 10:57   

Broadchurch jest znakomity. Ma wspaniały dołujący klimat ze znakomitym zakończeniem.
O wersji amerykańskiej czytałem, że ma być dokładnie odwzorowany co całkowicie wyklucza u mnie oglądanie tego serialu bo i po co.... Pierwowzór ciężko będzie prześcignąć a nawet jest to niemożliwe.

cortess napisał/a:

3. Podobno w amerykańskiej wersji zabójcą jest kto inny... :wow:

Nie czytałem o tym ale co to zmienia? Sens serialu pozostanie ten sam a wykonanie zapewne gorsze. Daj znać jak to wygląda.

cortess 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 19, 2014 11:11   

Qnen napisał/a:
Broadchurch jest znakomity. Ma wspaniały dołujący klimat ze znakomitym zakończeniem.

Wspominałem gdzieś wcześniej, że po zakończeniu Broadchurch zabierałem się za "Y Gwyll" (tudzież "Hinterland" - zależy od kanału na którym był puszczany). Skończyłem i się nie zawiodłem, może nie majstersztyk, ale dla fanów wspomnianego dołującego klimatu jak znalazł.

Ktoś widział już może "The Affair"? Po obsadzie (m.in. Dominic West - z "The Wire" czy Ruth Wilson znana z "Luther") i opisie wydaje się ciekawy, do tego po pilocie zebrał fenomenalne recenzje...

Szybki 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 19, 2014 18:14   

Nowe sezony Boardwalk Empire i Homeland mocno rozczarowują, szkoda bo to już finał opowieści o czasach prohibicji w USA i tamtejszych gangsterach więc liczyłem na petardę tymczasem jest straszna nuda :( a co do Homeland to nie wiem po co w ogóle to ciągną dalej skoro głównego bohatera już nie ma a przecież wokół niego kręciła się cała fabuła.

Pooglądałbym sobie coś nowego, seriali jest od groma ale szczerze ciężko się na coś zdecydować, może wybiorę coś od was panowie wyżej ;)

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 19, 2014 18:20   

Niestety Homeland strasznie zawodzi. przede wszystkim główna bohaterka Carry. Nie wiem czy to specjalnie, żeby ludzie się od niej odsunęli by pod koniec serii sprzątnąć ją z serialu :)
Bez Brody'ego to nie to samo, mimo, że akcja może byc ciekawą i Quinn jakoś ciągnie ten serial to już teraz zaczynam się martwić czy dotrwam do końca tego serialu. Szkoda.

Rossonero_ widziałeś The Strain? Serial o wampirach, bez szału ale można oglądnąć.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Nie Paź 19, 2014 20:33   

Rossonero - ja oglądam sporo seriali, od dłuższego czasu dają więcej satysfakcji niż filmy. A dobieram ostrożnie i długo szukam czegoś odpowiedniego.
Napisz jaki klimat Cie interesuje albo co lubisz w serialach to może pomogę coś dobrać ;-)

Gandalf 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Pon Paź 20, 2014 11:58   

Ogląda/oglądał ktoś Fargo?.

cortess 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 20, 2014 13:35   

Gandalf napisał/a:
Ogląda/oglądał ktoś Fargo?.

Serial oglądałem, filmu nie oglądałem... Z zachwytu piać nie będę, ale polecam obejrzeć - kawał dobrego kina.

Szybki 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 20, 2014 21:01   

Qnen napisał/a:

Rossonero_ widziałeś The Strain? Serial o wampirach, bez szału ale można oglądnąć.

Nie oglądałem ale skoro mówisz że o wampirach to raczej nie obejrzę, kompletnie nie mój klimat ;)

Venomik napisał/a:
Rossonero - ja oglądam sporo seriali, od dłuższego czasu dają więcej satysfakcji niż filmy. A dobieram ostrożnie i długo szukam czegoś odpowiedniego.
Napisz jaki klimat Cie interesuje albo co lubisz w serialach to może pomogę coś dobrać ;-)

Ja też wolę seriale od filmów aczkolwiek zachowuję między nimi odpowiednią równowagę. Czego szukam? przede wszystkim nie żadnego sci-fi typu wampiry, nadprzyrodzone moce, kosmici itd. szukam dobrego serialu sensacyjnego z dobrą aktorską grą i dobrze zrobioną fabuła a nie kolejną masówką która nijak ma się do rzeczywistości. Uwielbiam gangsterski klimat więc jak masz tam jakieś tytuły to zarzuć :D mam na dysku Romanzo criminale ale napiprojekt nie potrafi mi znaleźć do niego napisów, pół biedy jakby to było jeszcze po angielsku ale po włosku to ja ni chu chu.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pon Paź 20, 2014 21:11   

Jak gangsterski klimat to Gomorra - dla wielu najlepszy serial o tej tematyce jaki kiedykolwiek powstał. Ale to dopiero mam w planach
Z kryminałów zawsze polecam momentami mroczny serial Luther z dwiema świetnymi postaciami. Jeszcze Shadow Line sprawiło mi sporo radości - może fabularnie nie jest to najwyższa półka, ale ma największą grupę kapitalnie napisanych i zagranych postaci, przez co całość się świetnie ogląda (choć za pierwszym razem po kwadransie przestałem oglądać).
Zerknij też na jeden odcinek True Detective (specyficzny kryminał) oraz House of cards - w obu przypadkach pierwsze odcinki świetnie oddają nastrój i specyfikę obu seriali.
Z kryminałów polecane są jeszcze The Killing (podobny klimat jak Broadchurch, ale lepszy) oraz The Wire. W tym drugim przypadku trochę się czeka nim się człowiek wkręci, ale później już często nie można się oderwać.

Odpowiedz do tematu