ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: TomekW
Pią Lip 17, 2015 22:38
Liga Polska 2013/2014
Autor Wiadomość
zychu9 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 06, 2014 16:47   

Porek napisał/a:

Jeśli natomiast chodzi o efekty pirotechniczne to moim zdaniem głupotą jest zabranianie ich - jest to mega pozytywne i super wygląda, podobnie jak oprawy i kartoniady - ale czy do tego trzeba dołączać przemoc? Czy nie mogłyby wystarczyć takie rzeczy? Przyśpiewki dla mnie też są okej - ale bicie się? Dla mnie to jest dramat, a bycie kozakiem w grupie na osiedlu śmieszne...
Bardzo lubię oglądać oprawy - jedną pamiętam bardzo dobrze :)
http://ks27729.kimsufi.co...F5/16539613.jpg
Dla mnie super! i podziwiam...

Porek trochę mylisz pojęcia, fajnie że podobają Ci się oprawy itd., ale teraz daję Ci piro do łapy i każe je wnieść np. na mecz Legia –Widzew (czy jakikolwiek inny mecz w Polsce, który jest nazwany „podwyższonego ryzyka”). Domyślam się, że wiesz co za to grozi, jeśli Cię obczają co chcesz wnieść na stadion. Do meritum, oprawy i racę Ci się podobają, a lekkie pseudoawantury już nie? Ci sami ludzie robią oprawy, a później się biją, więc potępiając jednych a drugich chwaląc odnosisz się do tej samej grupy osób.
w pogardzie mając każdy targ.

Ostatnio zmieniony przez zychu9 Sob Mar 08, 2014 20:39, w całości zmieniany 1 raz  

Porek 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 06, 2014 16:57   

Ja sobie zdaję sprawę, że jest to nielegalne itp. - dlatego napisałem, że jestem przeciwny takim zakazom... Nie popieram ludzi robiących to bo jest to wbrew prawu, ale uważam że powinien taki zakaz zostać zniesiony...

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Mar 06, 2014 17:17   

Porek napisał/a:
Jak napisał Stary Tirowiec jesteś mocno związany z tym emocjonalnie, żeby przyznać komuś rację...

Ale skąd wiesz, że to wy macie rację? W mojej opinii ja mam rację :) . I tak dalej, i tak dalej...

Porek 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 06, 2014 17:26   

Racja jest gdzieś po środku,jak sądze :)

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 06, 2014 18:47   

Cieszę się pepe, że można również z Tobą porozmawiać jak z normalnym człowiekiem - nie tylko jak z kibicem :) .
Cytat:
STARY TIROWIEC napisał/a:
Nie należę do żadnej z w/w grup ale jedziesz stereotypami po prostu.

Tak jak i wy w stosunku do kiboli.

No ciężko jest nie ulec w jakims stopniu stereotypom a jeszcze ciężej nie być ich ofiarą.
Niestety tak to już jest, że nieraz mały procent negatywnych sytuacji rzutuje na całokształt. Wiadomo, że ciekawiej jest napisać o rodzicach znęcających się nad dzieckiem niż o tych kochających swoje dzieci. Ciekawiej napisać o bijatyce na meczu niż o pozytywnych postawach na meczch - których pewnie jest zdecydowanie więcej.
Pewne tematy najlepiej nadają się do Gościa Niedzielnego ;) .
Cytat:
Ale skąd wiesz, że to wy macie rację? W mojej opinii ja mam rację . I tak dalej, i tak dalej...

Są pewne uniwersalne prawdy :) .

Kargool 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 06, 2014 21:22   

Czułem, że tu się rozwinie wątek.
Ja mam na ten temat pomieszane zdanie, gdyż sam kiedyś zaliczyłem kilka ciekawych wyjazdów, gdzie coś się działo. I z takiego punktu widzenia takie wypady były bardzo fajnymi przygodami, z adrenaliną, emocjami.
Z drugiej strony mam obraz z hednego meczu, na który zaprosiłem moją 18-letnia dziewczynę i gościa z Włoch (dziwny zbieg okoliczności), który przyjechał tu na uczniowską wymianę. Ona cała zestresowana, bo kibole, bo się biją itd. A że były wtedy czasy kiedy na trybunie był spokój to jakoś ją przekonałem. I co? W przerwie meczu na trybunę przyjezdnych wpada grupa i się zaczyna.
Dlatego w tej sytuacji najbardziej dziwi mnie to, że cała akcja miała miejsce na stadionie, tym bardziej że jak wspomniał pepe Leśniodorski z kibicami się układa. Nie siedzę w temacie, więc zastanawiam się o co tam poszło, bo dotychczas Legia na Łazienkowskiej była spokojna.
pepe napisał/a:
W mojej opinii ja mam rację

Nie sposób się nie zgodzić ;)
STARY TIROWIEC napisał/a:
Ciekawiej napisać o bijatyce na meczu niż o pozytywnych postawach na meczch

Media muszą czymś żyć. A stara medialna prawda jest taka, że najlepiej sprzedają się informacje złe, szokujące, przykre. Niestety mało mediów potrafi dobrze przekazać dobrą informację.

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 08, 2014 08:22   

Pamiętając oburzenie na sędziów za nieuznany gol z Juve, przez co m.in. przegraliśmy mistrzostwo wyobraźmy sobie co się będzie działo jak Legia przegra mistrza mniej niż 3 punktami - które mogliby zdobyć w meczu z Jagą a za który dostali walkower :) .

GPower 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 09, 2014 12:34   

Boniek to jest jednak gość, fajne i trzeźwe spojrzenie na wiele spraw. Nie wali tylko utartymi sloganami, także na temat bezpieczeństwa na polskich stadionach.

GPower 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 16, 2014 13:22   

Mecz na szczycie ligi polskiej wygląda żałośnie, za takie decyzje jak gra przy pustych trybunach powinni karać :minigun:

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Sie 22, 2014 19:54   

Gdzie w necie mozna nasza lige w jakosci HD ogladac?

rangiz 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 23, 2014 02:18   

Odwiecznie ciężki temat. Jak nie masz kogoś, co pożyczy Ci konto na canalplussport(dostęp mają tylko abonenci nc+ z pakietem sportowych canali, co z tym robią dalej to nikt nie wnika) to prawie sama pikseloza.
Najlepiej i bez żadnych zacinek zalogować się tam, jak nie masz możliwości, to trafiają się Sopcasty jakości takiej, jak u rusków, ale to okazyjnie i często zmieniają nr kanału, nawet w przerwie.

Po prostu, jak ktoś ma u siebie umowę na talerz z nc+ i kanały sportowe, to ma też jednocześnie dostęp do wszystkich spotkań Ekstraklasy w bardzo dobrej jakości, online. Najlepszy i najpewniejszy wariant, który nigdy nie tnie i nie pada, także na smartfony i inne takie.

http://canalplussport.pl/

Nic innego na nasze mecze, na stałe i w przyzwoitej jakości nie można polecić, strony wyrastają jak grzyby po deszczu, by za chwilę zniknąć.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi