ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ogromna prośba :)
Autor Wiadomość
pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Wrz 25, 2013 19:51   

Za Adolfa niektórzy by ci przebili opony, ale niektórzy ugościli jak króla :rotfl2: . Zwłaszcza w rejonach Bawarii. Bekę kręcę, a ty tak na poważnie :) .

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 25, 2013 20:14   

Nie skumałem czy piszesz poważnie czy nie :) .

matinho 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 15, 2013 08:12   

Witam wszystkich.
Wczoraj złożyłem na policję wniosek o zniszczeniu mienia. Niestety następnego dnia, po zapoznaniu się z kosztem naprawy zniszczonego mienia (samochodu) postanowiłem wycofać wniosek. Znalazłem części do samochodu w naprawdę okazyjnej cenie (szyba i tapicerka drzwi) i postanowiłem odpuścić i darować sprawcy bojąc się długiego śledztwa i włuczenia się po sądach. Mógłby mi ktoś powiedzieć jak należy teraz wycofać wniosek i jak on powinien wyglądać oraz czy prawdą jest to że potrzebna jest zgoda prokuratury? Z góry dzięki z pomoc :)

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 15, 2013 09:45   

Ja bym to zrobił tak, że po prostu poszedłbym na policję, wyjaśnił przyczyny i zapytał o procedurę.

kaligUla 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 17, 2013 14:57   

dokładnie, nie ma co kombinować

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 07, 2014 19:45   

Być może będę potrzebował zakupić kilka kompletów strojów piłkarskich, takich do gry w halową. I nie wiem dokładnie co powinienem kupić. Jaki poziom cenowy takiego sprzętu gwarantuje dobrą jakość. Tzn. że nie puszczą szwy w kroku przy pierwszym rozciąganiu :) , po pierwszym praniu nie będzie trzeba zakupić następnych itp. Patrzyłem na stronę Decathlona ale nic mi to nie mówi. Czy ktoś się zna na tym, ewentualnie handluje takim towarem? Jeśli tak to proszę o info na priv lub na mail: stary.tirowiec@wp.pl. Jak będzie dobra porada i oferta to jest szansa, że pohandlujemy (jak zamiary dojdą do skutku ) :) .

Kargool 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 07, 2014 21:54   

ST wysłałem Ci maila. Kilka pytań Ci zadałem, daj znać.

Odpowiedz do tematu