ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pamiątki, gadżety...
Autor Wiadomość
Brzeszczot 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 19, 2014 12:46   

Jeszcze przez niecałe dwa dni na http://store.acmilan.com/ dostawa gratis (minimalne zamówienie 90€).

rangiz 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 19, 2014 13:41   

Tylko, że koszulki mają po 60 euro, a nie po 30 jak sklepy na wyspach :)

Milanista92 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 20, 2014 18:39   

Witam Mam małe pytanie ma może ktoś vlepy Milanu albo bluzy ? pisać na prv

paweł13 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 11, 2014 22:09   

http://allegro.pl/bluza-a...4146259705.html

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 07:59   

dziwna sprawa na stronie głównej www.acmilan.com. jest duża reklama że koszulki po €49 klikam i przechodzę do zakupów a tutaj nagle wyskakuje cena €59 :hmm: bez sensu... no i z ciekawości spytam-ma ktoś może z Was jakiś discount code którego nie użyje a mógłby mi odstąpić? byłbym wdzięczny ;) co roku na urodziny dostaje właśnie taki kod a w tym roku lipa :dunno: klub w kryzysie to i o kibicach chyba zapomnięli :kij: a szykują się większe zakupy więc każda zniżka mile widziana ;)

i jeszcze jedno szukam takiej koszulki,jeśli się nie myle to jest to koszlka z ostatniego sezonu Paolo

może być ewentualnie wcześniejszych sezonów np.07 lub 08 tylko że chodzi mi o koszulke wyjazdową.przekopałem neta
większość sklepów skończyła sprzedaż i jest SOLD OUT
jak pojawiają się jakieś pojedyncze sztuki to z Ebaya gdzie nie koniecznie jest pewne żródło :/ może ktoś z naszych kolegów-forumowiczów z Włoch wie gdzie można takie cudeńko kupic? ;) bdzo wdzięczny za pomoc :)

maslok 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 09:21   

http://www.footballteam-e...i.asp?padre=838

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 10:49   

maslok, jesteś wielki :prayer:
a tymczasem po raz kolejny przekonałem się że google jest gówno warte :wall2: a ktoś kto zna język włoski i te piłkarskie środowisko wie od razu gdzie i czego szukać ;)

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 10:55   

EDIT; czy ktoś będzie tak miły i rozczyta/przetłumaczy mi reszte tzn czy dobrze rozumiem że dostawa tylko na terenie Włoch?
http://www.footballteam-e...5%26Padre%3D838

Gimlord 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 13:49   

Witam, mam zamiar kupić wyjazdową koszulkę Milanu (białą) z sezonu 2011/2012, czyli tą - http://tiny.pl/qn3wr , oryginalną.

Nie umiem nic znaleźć na polskich stronach, a właśnie z nich chciałbym skorzystać. Poratuje ktoś linkiem?

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 14:11   

a dlaczego chcesz tylko z polskich stron skorzystać,jeśli mogę spytać? u nas niestety nie ma jeszcze takich internetowych sklepów jak za granicą gdzie na pewno cenowo i asortymentem jest wiele lepszy wybór ;)

Gimlord 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 14:46   

Bardzo chętnie kupiłbym na zagranicznych stronach, patrząc na ceny rzędu 330zł + przesyłka na polskich stronach, ale z językami u mnie nie najlepiej, mógłbym skorzystać tylko z jakichś angielskich stron. Jeśli masz już jakąś sprawdzoną stronkę w języku angielskim z niższymi cenami niż ta, którą podałem wyżej, napisz mi ją na pw, będę wdzięczny :)

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Kwi 14, 2014 07:20   

Pawko IRL napisał/a:
EDIT; czy ktoś będzie tak miły i rozczyta/przetłumaczy mi reszte tzn czy dobrze rozumiem że dostawa tylko na terenie Włoch?
http://www.footballteam-e...5%26Padre%3D838

dobrze rozumiesz.
Dzis do polnocy w sklepie Milanu firmowym masz darmowa wysylke na caly swiat przy zakupach za min 50 euro.Moze cie zainteresuje

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 14, 2014 08:37   

ci z glownej to dobrzy kombinatorzy :-D pisalem o tym wyzej-raz cena taka a za chwile juz inaczej.niby darmowa przesylka ale juz cena samych koszulek podskoczyla :lol2: to samo z CR po co oglaszaja ze jest 15% znizki skoro my zagraniczni nie mozemy sie zalogowac :hmm:
co do sklepu ktory dal maslok to pozostaje mi poprosic kogos kto bedzie na derbach i mi przywiezie ta koszulke.a tak w ogole zastanawiam sie dlaczego sklep z oficjalnej nie ma wlasnie sprzedazy takich wlasnie giftow ktore dla wielu fanow sa przede wszystkim sentymentalne...

adi_avanti 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 00:12   

Witam

Posiadam kilka kaset vhs z nagrywanymi materiałami piłkarskimi. Głównie są to bramki Roberto Baggio. Jest też sporo filmików o Milanie i reprezentacji Italii z lat dziewięćdziesiątych.

Może ktoś ma ochotę przejąć taką kolekcję. Za darmo. Szkoda mi wyrzucić, a ktoś z chęciami mógłby zrobić jeszcze z tego użytek.

Nie mam magnetowidu ale z tego co pamiętam jest tam choćby nagrany mecz Włochy-Reszta Świata dla papieża JPII, pożegnalny mecz Franco Baressiego w Milanie, skróty meczów z czasów Maldiniego, Weah, Bierhoffa, Szewczenko, większość bramek z kariery Baggio, w tym World Cup 94 :)

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 09:09   

maslok napisał/a:
http://www.footballteam-eshop.it/_it/elenco_articoli.asp?padre=838

znacie jeszcze podobne sklepy,może akurat ktoś inny robi wysyłke za granice ? proszę o jakieś linki ;)

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 09:30   

wklep w google
maglie calcio originali vendita online
i przegladaj.
cos powinines znalezc.
sprobuj tez poszperac na wloskim ebay'u.

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 09:44   

dziękuje :)

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 26, 2014 17:43   

podbijam
będzie ktoś miał niepotrzebne kupony/kody na zniżki w store.acmilan.com?

rangiz 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 27, 2014 15:08   

16 ANNI DI PASSIONE...1997-2013
E' da oggi disponibile il libro fotografico che racconta la storia della curva dalla fine degli anni 90 ai giorni nostri.

Coś nowego?

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Kwi 27, 2014 17:05   

To do działu kibicowskiego pasuje, bo to o wstrętnych kibolach. Ale fakt - nowość (po dacie nie widać :) ?).

rangiz 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 27, 2014 17:08   

Nigdzie nie mogłem znaleźć więcej szczegółów na ten temat, to coś w stylu starego albumu Fossy, tylko bardziej współczesne?

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Kwi 27, 2014 17:41   

tak, tylko z tego co rozumiem, same fotki w srodku.
podobno (info z wloskiego ebay'a) wydano tego raptem 300 egzemplarzy.

edit
kosztuje 45 euro plus wysylka, sprzedaje tylko autor.

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Kwi 28, 2014 07:57   

Koleś jest jakimś psycholem, bo nie chce wysłać nawet 1 zdjęcia wnętrza albumu. Szukałem na necie i nigdzie nie potrafiłem znaleźć jak to wygląda w środku. 45 EUR + wysyłka jakieś 20 EUR zapewne i dać tyle za kota w worku - dobre sobie. Typ niby twierdzi, że to oficjalne wydawnictwo CSM, ale jakoś na stronie CSM nie widziałem promowania tego albumu. Jakbyście znaleźli fotki wnętrza tego dzieła - wrzucajcie i tutaj.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 28, 2014 17:54   

CSM promuje album swoimi kanałami, ale nigdzie nie ma ma nawet jednego zdjęcia ze środka. W zasadzie to ogłoszenie, które wkleiłem pochodziło bezpośrednio od głównych grup i wcześniej nigdzie go nie widziałem.

120 stron zdjęć, od FdL, przez Guerrieri, aż po czasy CSM.
Cena kosmiczna i nadal nie chcą pokazać środka :)

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Kwi 29, 2014 07:50   

rangiz napisał/a:

Cena kosmiczna i nadal nie chcą pokazać środka :)

Jesli to jest faktycznie tylko w 300 egzemplarzach, to jesli prezentuje przyzwoity poziom cena bardzo dobra.
Masz pojecie ile to moze kosztowac za 4-5lat?Gdybym wiedzial co jest w srodku od reki wzialbym z 10 egzemplarzy :brew:

Odpowiedz do tematu