ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Naturalizacja obcokrajowców w sporcie

Czy jesteś za tym, aby obcokrajowcy (np. Olisadebe, Roger) repreznetowali Polskę ?
tak
32%
 32%  [ 13 ]
nie
67%
 67%  [ 27 ]
Głosowań: 40
Wszystkich Głosów: 40

Autor Wiadomość
konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 12, 2014 10:59   

vinci68, serio piszesz czy się naćpałeś :o ? Co ma idiota zamachowiec do spamerów? Bez przesady.

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Lut 12, 2014 11:46   

konrad_acm napisał/a:
Ci cali spamerzy coraz cwańsi są, [...] ciężko z tym walczyć, może powinien być okres karencji na podpis dla nowych?

wystarczy tagi odpowiednie w sygnaturach wylaczyc

rivaldoACM 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 12, 2014 12:12   

konrad_acm napisał/a:
vinci68, serio piszesz czy się naćpałeś :o ? Co ma idiota zamachowiec do spamerów? Bez przesady.

Jak tak czytam jego posty, to wydaje mi się, że on też zapomniał linka w podpisie.

vinci68 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 12, 2014 16:58   

konrad_acm napisał/a:
Co ma idiota zamachowiec do spamerów?
Nie chodzi o to co ma zamachowiec do spamerów, bo nic nie ma, chodzi o reakcję, a konkretniej przeciwdziałanie takim sytuacjom, dlatego napisałem w nawiasie: zachowując odpowiednie proporcje. Nie ma potrzeby tutaj się rozpisywać na temat spamerów, bo sobie jeden, czy drugi poczyta i będzie wiedział, czego nie będzie mógł zrobić, a skoro tego nie będzie mógł zrobić, to wymyśli inny sposób. Najlepiej wszystko ustalić tak, żeby potencjalny spamer nie wiedział o tym, że coś jest ustalone i wtedy zajmie mu dużo więcej czasu, zanim wymyśli sposób by móc spamować, albo poszuka sobie innej strony.

rivaldoACM napisał/a:
konrad_acm napisał/a:
vinci68, serio piszesz czy się naćpałeś :o ?
Jak tak czytam jego posty, to wydaje mi się, że on też zapomniał linka w podpisie.
Nie będę tego komentował, ale jeśli nadal nie wiecie co miałem na myśli, to chociaż nie obrażajcie niepotrzebnie.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 12, 2014 22:19   

Bubu może jestem użytkownikiem mało ogarniętym, ale nie wchodzę w każdy profil i nie szukam podpisów w których "coraz cwańsi" spamują. Generalnie nie kupuję tego.
vinci68 wiem że lubisz pisać. Ale czy istnieje jakiś temat, w którym nie masz zdania? Tudzież jeśli już piszesz to znajdź jakiś głębszy sens niż podsumowywanie czegoś co ktoś inny napisał wyżej? Bo faktycznie za chwilę zacznę myśleć, że też spamujesz tylko w bardziej wyrafinowany pomysł...

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 12, 2014 22:32   

lol, ktoś się pobawił w archeologa a wy drążycie temat

Odpowiedz do tematu