ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowicz Roku 2013

Forumowicz Roku 2013
Bubu
7%
 7%  [ 5 ]
carlos
9%
 9%  [ 6 ]
maslok
14%
 14%  [ 9 ]
Paolo#3
15%
 15%  [ 10 ]
Renesco
29%
 29%  [ 19 ]
VelenoRosso
23%
 23%  [ 15 ]
Głosowań: 64
Wszystkich Głosów: 64

Autor Wiadomość
miszcz 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 08, 2014 22:58   

Paolo#3 napisał/a:

Swoją drogą - ostatnimi czasy na naszym forum pojawia się coraz więcej wartościowych użytkowników, którzy przez lata udzielali się na konkurencyjnych serwisach, a tutaj ich nie było. Tak było z Renesco, teraz dołączyli kamilus czy Gandalf. :piwo:

Dobrze dla nich, bo jeden z tych pożalsiębożeserwisów jest niesamowicie dołujący(nie mam na myśli tego, który współpracuje niejako z MCP, więc wiecie o którym mówie)
Udzieliłem się na nim raz gdy niektórzy jego użytkownicy namawiali do... niegłosowania na mecz Milan - Celtic. Dodatkowo wyczuwam u nich jakiś deal z Barbarą, bo ich newsy są niesamowicie żałosne. Także tym bardziej gratuluję przejścia na jasną stronę mocy ;)
Bubu napisał/a:
Moj faworyt wygral \o/

p.s ile osob nie nominowało TomkaW z automatu? (nie wiem jak inni ale ja zorientowałem się po wyslaniu kandydatow, ze teraz mozna tez na niego :>)

Też mnie to zastanawiało, bo nie znalazł się w finale. Zresztą oprócz masloka nikt z moich typów nie znajduje się w finale od paru lat :dunno:

Kargool napisał/a:

Swoją drogą miszcz masz u mnie już głos na przyszły rok.

Nie wiem co palisz, ale chyba nie wychodzi ci to na dobre :hmm:
Ostatnio zmieniony przez miszcz Śro Sty 08, 2014 23:01, w całości zmieniany 1 raz  

Qnen 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 08, 2014 23:01   

Gratulacje Renesco i dwójce tuż za Tobą! :piwo:

rzepinho 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 08, 2014 23:34   

Laureat zasłużony mimo trzymania sztamy z Allegrim...

:piwo: Twoje zdrowie, Renesco

vinci68 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 08, 2014 23:53   

Kargool napisał/a:
miszcz napisał/a:
Zasadę "kopiuj, wklej, parafraza" (pozdrowienia dla mojej polonistki z liceum, która tą zasadę zawsze tępiła ) masz opanowaną do perfekcji

Podpisuje się pod tym. Bo choć nie uważam, żeby kolega vinci68 robi sobie częstym pisaniem "kampanię" to jednak dostrzegam zwłaszcza w ostatnich tygodniach ilość postów nie mających się nijak do jakości.

Temat rzekomej kampanii uważam za zamknięty(tak jak napisałem wcześniej), poza tym pisanie dużej ilości komentarzy to jeden z najgorszych sposobów na tego typu kampanię, do tego służyć mogą inne, wyrafinowane, ale zarazem (paradoksalnie) prostsze sposoby, ale nie ma sensu poruszać tutaj takich tematów, skoro to forum sportowe..

Co do spadku jakości, to każdy ocenia swoją miarą, ale pozory często mylą.. Nie powiem, że nie ma w tym racji, bo z dosłownego punktu widzenia będę w błędzie(w znacznym stopniu)..

SineCere 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 09, 2014 13:16   

vinci68, chodzi o to, że nie musisz odpowiadać na wszystkie posty w prawie wszystkich tematach. Generalnie czyta się Ciebie dość przyjemnie, bo piszesz poprawną polszczyzną, ale co za dużo, to niezdrowo. Po pewnym czasie nawet kawior może się przejeść ;)

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 09, 2014 16:13   

SineCere, no I o to mi właśnie chodziło ;) Vinci68 powtarzam jeszcze raz-nie bierz tego do siebie bo nikt tutaj Ciebie nie atakuje (bynajmniej nie ja) :) pozdrawiam

Szybki 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 09, 2014 18:33   

Graty Renesco, obyś teraz nie osiadł na laurach hehe :piwo: to kiedy stawiasz flachę? :brew:
#10 Rui Costa per sempre!

vinci68 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 09, 2014 18:52   

SineCere napisał/a:
vinci68, chodzi o to, że nie musisz odpowiadać na wszystkie posty w prawie wszystkich tematach.

Prawie robi wielką różnicę.. ;)

Pawko IRL napisał/a:
nie bierz tego do siebie bo nikt tutaj Ciebie nie atakuje (bynajmniej nie ja)

Przecież ja to wiem, a już na pewno w tym konkretnym przypadku ;)

maslok 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 09, 2014 21:33   

Gratulacje Renesco. Znów wygrał kandydat, na którego głosowałem. ;)

Odpowiedz do tematu