ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pamiątki, gadżety...
Autor Wiadomość
Diavolo 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 07, 2003 20:16   

Ja z gadzżetów posiadam szalik, kubek no i maskotkę w samochodzie dla umilenia jazdy. Jest to narazie niewiele ale wkrótce mam nadzieje że moja kolekcja się powiększy :)

SCar
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 17, 2003 20:19   

a ja mam sie czym chwalić!! czapeczka z daszkiem (jeszcz Lotto) i flaga :D to muj zbiór :d ehhe

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 17, 2003 20:24   

Ja mam naszywkę Milanu oraz skromny proporczyk. Kupiłem go w Krakowie, pod Wawelem. :D Najbardziej cenię sobie koszulkę (bez nru i nazwiska) z reklamą firmy Motta na klacie.

Mackay 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 17, 2003 20:39   

Ja mam czapeczke stara jak swiat (nieoryginalna), kubek, szalik (nieoryginalny), koszulke maldiniego (nieoryginalna), flage (oryginalna) i koszulke home jersey 02-03 "7" Shevchenko (oryginalna)

Gipson
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 17, 2003 21:42   

Ja mam tylko jedna koszulke z reklamą OPEL firmy LOTTO bez numeru na plecach.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Wrz 17, 2003 22:42   

Wszystko co posiadam to niestety tylko jedna koszulka z numerrem 3 czyli oczywiście z nazwiskiem Maldini z tyłu, ale kupiłem ją jescze jako dzieciak czyli teraz ma ona tylko wartość sentymentalną, bo założyć już jej niedam rady :D
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

Orzech_AG 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 06, 2003 13:40   

kapi napisał/a:
ja mam np. szal z napisem INTER TI ODIO :)

Kapi a skad masz ;) w tym roku bedzie napewno wiecej gadzetow! 07.12.03 to bedzie empoli i tam bede wiec szykuj siano bo szale pewnie beda jeszcze lepsze niz w zeszlym sezonie!!!

milanetka
Milanista

Wysłany: Czw Paź 09, 2003 22:31   

dobra, to teraz ja się pochwalę moim zbiorem, czytajcie i płaczcie!!!:P
mam aż jedno zdjęcie z San Siro, a w oddali widać jakiegoś faceta z kamerą, a z tył widnieje dedykacja od mojej przyjaciółki!!!
od razu zaznaczam, że nie jestem zainteresowana sprzedażą jak i wymianą;PP

heh mam jeszcze kilka egzemplarzy Forza Milan
siostra z wakacji na Ukrainie przywiozła mi prawie oryginalną koszulkę Shevy, ale niestety zbiegła się w praniu i z lekka odbarwiła:/

mam pytanie, czy ma ktoś do sprzedania taką blaszkę na agrafce z Milanem??? oraz metalową wkrętke???

p.s.wyłączam uśmieszki, bo ktoś tu jest na nie uczulony:]

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Paź 10, 2003 15:39   

milanetka napisał/a:

heh mam jeszcze kilka egzemplarzy Forza Milan
siostra z wakacji na Ukrainie przywiozła mi prawie oryginalną koszulkę Shevy

Możez powiedzieć(napisać :D ) co to znaczy prawie oryginalną ??
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pią Paź 10, 2003 17:22   

Ja mam koszulkę bez nru, z przodu jest napis Motta. Czy ktoś może wyjaśnić mi co on oznacza?

milanetka
Milanista

Wysłany: Sob Paź 11, 2003 18:05   

może powinnam napisać raczej "oryginalna", niż prawie oryginalna, a chodziło mi o to, że owszem, miała napis adidas, ale to taka wersja bazarowa ;P

dezali 
Administrator

Wysłany: Nie Paź 12, 2003 11:31   

Paweł Strzelecki napisał/a:
Ja mam koszulkę bez nru, z przodu jest napis Motta. Czy ktoś może wyjaśnić mi co on oznacza?

Motta widniala na koszulkach milanu na poczatku lat 90 (byla poprzednim sponsorem koszulkowym, tuz przed Oplem). pod ta marka wytwarzane sa lody, produkty piekarnicze, i wszelaka masz slodyczy. We wloszech pod marka Motta swoje produkty sprzedaje dobrze nam znany koncern Nestle :D

marz 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 14, 2003 13:08   

Ja narazie nie dysponuje duzym zbiorem...mam jednak nadzieje,ze po wyprawie na Amsterdam moja kolekcja sie powiekszy!:D

Aras
Milanista

Wysłany: Śro Lis 05, 2003 14:02   

Witam.
Jestem nowy na forum.
Pozdrowienia dla wszystkich fanów AC Milanu.
Ja w swym zbiorze posiadam koszulkę , czapkę zimową z logo AC Milan- otrzymaną od mego znajomego ,który pracuje na San Siro dla naszego ukochanego klubu,autografy prawie wszystkich zawodników (osobiście mi składanych i zdjęcia z tego roku z sierpnia z naszymi gwiazdami)-nie chwalac się oczywiście.
Miałem okazję przebywać w Mediolanie.
Odwiedziłem Milanello,udało się zobaczyć właśnie wszystkich piłkarzy,była możliwość zrobienia sobie z nimi zdjęć i uzyskać autografy.Coś wspaniałego!.Także posiadam zdjęcia zrobione na San Siro,na koronie stadionu a nawet w szatni leżac na łóżku w pomieszczeniu dla masażystów.
Chętnych do obejrzenia zdjęć , proszę o kontakt.

Milan 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 05, 2003 18:06   

Mike Milanista napisał/a:
Ja mam kilka pamiatek ale wybaczcie zadnej nie mam zamiaru sprzedawac badz zamieniac. Jak ktos kiedys bedzie w Rzymie na lotnisku Fuimicino polecam sklep bodajze Football Corner. Tam kupilem koszulke sprzed 2 sezonow, budzik, kubek i proporczyk. Tylko ceny troszke spore.

Fiumicino :P ... czesto tam bywam, tez tam kupowalem swoj kubeczek :D moze nawet taki sam :) lepszy jest sklepik niedaleko glownej stacji w stolicy, tam jest mase gadzetow Milanu
A jesli chodzi o typowe gadzety pilkarskie to mam koszulke z ostatniego scudetto, czarna z sezonu 2000/2001, bawelniana-czerwona taka co nosi Ancelotti na konferencjach prasowych i biala Merive... aha no i jeszcze... ostatnia koszulke Azzurrich z numerem 9 czyli Pippo... do niedawna jego bo ostatnio mial dziesiateczke :(
No wiec jeszcze mam flage ktora dostalem od kibicow Milanu na meczu w Rzymie z Lazio, skarpetki (ale dalem je mojemu misiowi i mu zalozylem na nozki :P ) ojej moglbym wymieniac jeszcze dlugo, od czapkow, szalikow itp do brelokow, brozek itd itd. Na scienie obok koszulek wisi jeszcze herbik taki ktorymi dziela sie pilkarze na meczach :D Ojej... starczy :)
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 27, 2003 21:11   

UWAGA!!!
Mam na zbyciu kasetę VHS: "Legendarne kluby piłkarskie Europy." Cześć 1. Wydana w 1997 roku. Czas: 110 min. Były trener reprezentacji Belgii, Raymond Goethals, prezentuje nastęujące kluby: Real Madryt, Anderlecht Bruksela, Olymique Marsylia, Bayern Monachium, Manchester United i... AC Milan! Kaseta jest nowa, zafoliowana. Chcę ją sprzedać, ponieważ mam ją podwójną. Cena: 25 zł. Forma przesyłki do uzgodnienia. Jeśli będzie kilku chętnych to sprzedam ją temu, kto da najwięcej. Na życzenie mogę zrobić skan okładki i przesłać zainteresowanemu. Na okładce jest Marco Van Basten. Mój nr gg i maila macie poniżej.

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Gru 30, 2003 14:00   

Moja kolekcja pamiątek niegdyś była bardzo godziwa-jednak ze względów na sporoe problemy finansowe musiałem wszystkiego się wyzbyć. Teraz na nowo buduję bytomską potęgę Milanu:). Dziś właśnie dostałem oryginalny proporczyk Milanu z Włoch zakupony od kumpla-a lada dzień powinienem dojść do porozumienia w sprawie kupna koszulek i szala BRN i FDL :) .

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 30, 2003 15:08   

pepe napisał/a:
Moja kolekcja pamiątek niegdyś była bardzo godziwa-jednak ze względów na sporoe problemy finansowe musiałem wszystkiego się wyzbyć. Teraz na nowo buduję bytomską potęgę Milanu:). Dziś właśnie dostałem oryginalny proporczyk Milanu z Włoch zakupony od kumpla-a lada dzień powinienem dojść do porozumienia w sprawie kupna koszulek i szala BRN i FDL :) .

Ból serca musiał być spory przy rozstaniu z tymi pamiątkami. Ale pasja przetrwała. A co to za koszulki, o których wspomniałeś?

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 30, 2003 20:17   

Jestem zainteresowany zakupem zdjęć związanych z Milanem (Pewnie nikt nie będzie chciał sprzedać :D ). Mogą być zdjęcia ze zdjęcia. Jeśli ktoś jest tym zainteresowany, to zapraszam.

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 24, 2004 18:26   

Mam prośbę. Czy ma ktoś z Was jakieś autografy Milanistów na kopie jako pliki graficzne (np. jpg, bmp). Potrzebne one mi są do porównania, czy ktoś nie chce mi opchnąć podpisu pani z sekretariatu. :wink:

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 03, 2004 17:27   

Mam na sprzedaż (ale mogę się wymienić na inne rzeczy np. karty, zdjęcia) zdjęcie Gattuso i Pirlo, oba z oryginalnymi autografami złożonymi bezpośrednio na zdjęciach. Format 10 na 15. Oba zdjęcia są jpgami (minimalnie rozmazane) wywołanymi u fotografa na papierze Kodaka. Cena wywoławcza 15 zł za dwie fotki. Zainteresowanym mogę przesłać skany.

Sebastian 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 03, 2004 23:31   

Ja jestem zainteresowany gazetami, gadżetami związanymi z trójką holendrów Van Basten, Gullit, Rijkaard.

BetinhoAFC
Milanista

Wysłany: Czw Lut 05, 2004 20:42   

Witam,

Zajmuje sie sprowadzaniem pamiatek roznych klubow, takze Milanu

Ostatnio mam swietne zapalniczki z herbami:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=20940302

dezali 
Administrator

Wysłany: Czw Lut 05, 2004 23:07   

50 zl za zapalniczke? musialbym miec bardzo przegrzana glowe, by tyle wydac. nie pale, wiec na szczescie tego typu gadzety do szczescie nie sa potrzebne. :twisted: innym tez polecam dac odpoczac plucom.

no, chyba ze ten asortyment mialby sluzyc zapalaniu swieczek do romantycznej kolacji :shock:

Sonar 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 06, 2004 13:10   

zapalniczki po tyle chodza bo to ssa te takie "inne" Tez nie pale i nie wiem jak ci je opisac. Takie jakies kwadratowe. Mozna taka zaszpanowac i podpalic papieroska dla jakiejs laseczki :D . Wiem bo mam na chacie katalog z oficjalnymi rzeczami milanu do kupienia. Wracajac do tematu ja posiadam komplet monet Milanu wydane w wakacje przez "gazete" razem z klaserem do powieszenia na sciane. Od groma kaset VHS wydanych przez la gazzetta, szaliki, flagi, kubki, opaski, koszulki (stara z poczatku lat 90 z napisem motta z tylu bez nr, oryginalna opel, adidas z tylu 8 i Gattuso, i kilka "podrobek z rynku", mialem jeszcze 2 szaliki Brigate ale mi z suszarni zaj**** i zostal mi tylko 1 szalik Milanu taki bardziej elegancki czerwono-bialo-czarne pasy i jeden malutki napis Ac Milan i letni szalik Milanu z rivaldo kupiony na san siro, do tego jeszcze inne drobne rzeczy typu karty, zdjecia (weah, Maldini). Jak mania to mania :D :D

Odpowiedz do tematu