ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Liga Rosyjska
Autor Wiadomość
Szybki 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 15, 2012 19:25   Liga Rosyjska

Warto założyć taki temat bo Ruskie od dobrych kilku lat prężnie się rozwijają i nie są zwykłymi popierdółkami a Zenit, CSKA czy Spartak to porządne firmy, do tego dochodzą Rubin Kazań, Lokomotiw obrzydliwie bogate Anzi czy ostatnio coraz bardziej pukający do czołówki Terek Grozny, naprawdę rywalizacja w Rosji jest przednia do tego mają kupę kasy, coraz lepszych piłkarzy, infrastrukturę też wspomagają z tego co wiem, to samo jest na Ukrainie. Niech Włosi wezmą się w końcu za siebie bo nie dosyć że Portugalczycy, Francuzi wyprzedzą Italię to jeszcze Kacapy :/

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Lis 15, 2012 19:42   

Czyli co, niech Włosi jakąś rope czy gaz znajda u siebie?

Szybki 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 15, 2012 22:38   

Czyli nie, niech Włosi zaczną poważnie traktować Ligę Europejską, niech przestaną żyć ponad stan i niech zaczną profesjonalnie podchodzić do piłki nożnej!
#10 Rui Costa per sempre!

rossonero 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 21, 2012 10:14   

Rossonero_ napisał/a:
Czyli nie, niech Włosi zaczną poważnie traktować Ligę Europejską, niech przestaną żyć ponad stan i niech zaczną profesjonalnie podchodzić do piłki nożnej!

No właśnie zaczynają kończyć żyć ponad stan i wychodzi na to, że jesteśmy na poziomie ligi francuskiej, portugalskiej czy kacapskiej, jak to ująłeś.

Szybki 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 21, 2012 14:45   

Nie za bardzo rozumiem co chciałeś wnieść do dyskusji tym postem, cóż, Włosi teraz płacą błędy tego jak szalenie wydawali pieniądze w przeszłości kompletnie nie myśląc o przyszłości, myślisz że gdyby wtedy w międzyczasie zadbano o infrastrukturę, szkolenie młodzieży i tego typu sprawy to obecnie Serie A byłaby taką ruiną? nie wydaje mi się...

rossonero 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 22, 2012 09:19   

Rossonero_ napisał/a:
Nie za bardzo rozumiem co chciałeś wnieść do dyskusji tym postem,

Ja też nie bardzo rozumiem po co założyłeś ten temat, skoro w pierwszym poście nie napisałeś nic więcej ponad to, co wszyscy wiedzą. Chyba nie chodzi Ci o nabijanie liczby postów?

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Lis 22, 2012 10:06   

On nic nie zakładał, posty zostały wyodrębnione z innego tematu żeby nie robic tam smietnika.
Cytat:
Chyba nie chodzi Ci o nabijanie liczby postów?

Co Ty masz 12 lat ze zwracasz uwage na takie rzeczy?

rossonero 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 22, 2012 12:09   

Bubu napisał/a:
On nic nie zakładał, posty zostały wyodrębnione z innego tematu żeby nie robic tam smietnika.
Cytat:
Chyba nie chodzi Ci o nabijanie liczby postów?

Co Ty masz 12 lat ze zwracasz uwage na takie rzeczy?

Nie zwracam uwagi, tylko się zastanawiam nad genezą powstania tego wątku.

Szybki 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 22, 2012 12:36   

Przecież to jest dział o ligach zagranicznych prawda? więc chyba można założyć temat o jednej z nich? Nabijanie postów? nie bądź śmieszny, nawet jeśli czasem napiszę coś "na siłę" to nie po to żeby nabić licznik tylko żeby zachować ciągłość bo według mnie frekwencja trochę tutaj spadła i wypowiada się mniej osób ale interpretuj to jak chcesz, zresztą czepiasz się mnie o nabijanie a sam zamiast napisać coś konstruktywnego to pitolisz bez sensu.

A przy zakładaniu tematu równie dobrze mogłem napisać "tutaj wypowiadamy się o lidze rosyjskiej" i kropka. Chyba nie muszę od razu walić elaboratów na temat tej ligi a temat spokojnie będzie sobie tutaj wisiał i każdy kto będzie chciał pogadać o niej w danej chwili to napisze posta czego wcześniej nie mógł zrobić bo nie było takiego tematu, Jezu Chryste żebym takie rzeczy musiał tłumaczyć :doh:

Kaj 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 22, 2012 17:29   

Sprawdźcie najbliższe mecze Zenita, nie tylko w lidze Rosyjskiej :) Grubo tam mają, ciekawe jak z tego wybrną.

Liga (D) vs CSKA
Liga (W) vs Spartak Moskwa
LM (W) vs Milan
Liga (D) vs Anzhi
Liga (W) vs Rubin Kazan

SineCere 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 22, 2013 20:24   

W chłodnej Moskwie odbyły się wczoraj gorące derby. CSKA podejmowało na Łużnikach Spartaka. Pora przystępna, więc postanowiłem obejrzeć. Głównie ze względu na Bocchettiego. W pierwszej połowie kilka doskonałych sytuacji w koncertowy sposób zmarnowali gospodarze. Zostali za to ukarani w 42' minucie kiedy to dwójkową akcję McGeady - Makiejew wykończył Irlandczyk (ale bardzo ładne podanie Makiejewa. Takie w stylu Piszczka). Po dwudziestu sześciu sekundach drugiej połowy było już 2-0. Podanie strzelca pierwszej bramki wykorzystał Ari. Myślę, że przy obu trafieniach lepiej mógł się zachować bramkarz Igor Akinfjejew. Chwilę później rzut karny sporkurował partner Bocchettiego z bloku obrony, Marek Suchy. I teraz zagadka: dlaczego Czech nie wyleciał z boiska, a nawet nie dostał żółtej kartki? :hmm: "Jedenastkę" obronił Dykań. W 73' kontaktową bramkę zdobył Musa, a w doliczonym czasie gry Suchy powalił zapaśniczym chwytem w polu karnym Vagnera Love i tym samym sporkurował drugiego karnego w tym meczu. Żeby było śmieszniej, w tym momencie za pyskówkę wyleciał Rafael Carioca ze Spartaka. A Suchy ocalał z jednym żółtkiem. Karnego wykorzystał Dzagojew i Spartak dokonał podobnej rzeczy jak Milan z Fiorentiną (z tym, że nie grali tak długo w 10). Na sam koniec Dykań niby niechcący rzucił piłką w sędziego, który musiał opuszczać boisko w asyście ochroniarzy.

Zatem czas na wnioski:
- arbiter generalnie dobrze prowadził te zawody. Popełnil tylko, moim zdaniem, jeden duży błąd: oszczędził Suchego przy pierwszym karnym.
- Bocchetti. Włoch niczym specjalnym się nie wyróżnił. Wielkiego meczu nie zagrał, ale też nic nie zepsuł. Do rzetelnej oceny musiałby zobaczyć więcej jego spotkań, ale nie wyglądał na przyszłego zbawcę obrony Milanu.
- największe wrażenie zrobili na mnie: Kirił Kombarow - bardzo dobry w obronie; Aiden McGeady - po profesorsku zagrał na nowej dla siebie pozycji. Gdy odchodził z Celticu wieszczyłem mu przedwczesną piłkarską emeryturę, ale na szczęście się pomyliłem.
- liga rosyjska bywa całkeim przyjemna do oglądania. Zwłaszcza kiedy zapełnione jest cały stadion, a na boisku widać walkę.

Szybki 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 14, 2013 18:38   

No to CSKA zdobywa potrójną koronę w tym sezonie w swoim kraju, mistrzostwo + puchar Rosji + superpuchar. Dobrze że wygrali piłkarze z Moskwy (nie lubię Zenitu) ale konkretnie chciałem zadać pytanie czy ktoś oglądał ten mecz i może powiedzieć jak zagrał Honda? Widziałem tylko bramki z meczu i pierwsza cud malina, ależ ma szybką nogę :D
http://www.youtube.com/wa...player_embedded

maslok 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 14, 2013 18:50   

Przyjąłem wczoraj jeszcze pierwszą połowę. Honda znakomity. Ruchliwy, agresywny. Z piłką przy nodze świetny. Krótko prowadzi piłkę, trudno mu ją odebrać. Kilkukrotnie uderzał z dystansu. Jeśli ktoś się zachwycił Hondą na Pucharze Konfederacji, to po tym meczu stwierdzi, że wówczas nie pokazał pełni swoich możliwości. ;)

Szybki 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 17, 2013 18:47   

Co się dzieje z Anży że się tak wyprzedają? dobry wujek ich opuścił czy zmieniają swoją politykę finansową? Dzisiaj dostali oklep od Zenitu i w tabeli po 5 kolejce plasują się na przedostatnim 15 miejscu z dorobkiem 3 przegranych i 2 remisów :|

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 17, 2013 18:52   

zredukowali budżet, postanowili inwestować w szkołke młodzieżową. Efekt dwa świeże nabytki Denisow i Kokorin oraz ktoś (nie pamietam) za 45 mln w Dynamie Moskwa(Kokorin wraca do Dynama) a Boussoufa za 15 mln w Lokomotivie. Został Eto'o, Wilian , Samba i L.Diarra z tych poważniejszych nazwisk

pan_lucas 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 17, 2013 19:05   

Eto'o będzie usiał nieźle zredukować zarobki

SineCere 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 18, 2013 02:02   

bounty_fire napisał/a:
ktoś

Zhirkov

bounty_fire napisał/a:
Kokorin wraca do Dynama

Co ciekawe on z Dynama odszedł... tego lata.

pan_lucas napisał/a:
Eto'o będzie usiał nieźle zredukować zarobki

Albo zmienić walutę. Być może będą to funty szterlingi, po powrocie pod skrzydła Mourinho.

GPower 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 18, 2013 12:08   

Może właściciel zrozumiał że same pieniądze nie gwarantują sukcesu sportowego. Zbuduje sobie akademię i stopniowo będzie podnosił poziom sportowy pierwszej drużyny, a sukcesy przyjdą.

Szybki 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 19, 2013 18:36   

Dobry mecz wczoraj w Rosji, Zenit u siebie podejmował CSKA, ale stołeczni coś w lidze sobie nie radzą zbyt dobrze w tym sezonie, Zenit natomiast idzie jak rakieta będąc na pozycji lidera z prawie 10 pkt. przewagą nad drugim miejscem, co ciekawe na ostatnim miejscu w tabeli znajduje się nie kto inny jak.....Anzhi Makhachkala :| aż tak źle z nimi?

Bramka Hulka ze wczoraj: http://www.youtube.com/watch?v=5pm0s326f9Q

Odpowiedz do tematu