ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transfery Milanu (cz. 29)
Autor Wiadomość
Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 31, 2013 19:27   

Jeszcze to pewnie nie koniec. Liczę na kolejny ruch potwierdzający chorobę psychiczną na którą zapadły pewne osoby pracujące w ultrakonkurencyjnym klubie. Zniesmaczenie sięga zenitu.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sie 31, 2013 19:49   

Maxiu poprosił o jednego (jak się okazuje - przepłaconego) pupila z Cagliari i powalczy o drugiego. Podobno spróbujemy wyciągnąć Astoriego w ostatnich godzinach obecnego mercato.
:|

rangiz 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 31, 2013 20:29   

Dopiero co był na wylocie, Silvio stawiał sprawę jasno, a teraz jak gdyby nigdy nic przyklaskują transferom wątpliwej jakości i wizji tego samego faceta, który jest z nami zapewne ostatni rok?

Baresi87 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 31, 2013 20:34   

Mi się wydaje, że Allegri wcześniej poleci, nie dociągnie do końca sezonu :)

Venomik 
Juventino

Wysłany: Sob Sie 31, 2013 20:39   

To cały będzie ostatni rok pracy, tylko bardziej zaawansowany ;)

vinci68 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 31, 2013 21:16   

Paolo#3 napisał/a:
Renesco napisał/a:
Eriksen oficjalnie graczem Tottenhamu.
Co na to Vinci68?

Na pewno jestem niepocieszony.. Zmarnować taką okazję.. Ale co poradzić?
Trzeba poczekać z ocenami na koniec Mercato, ale wątpię, że będzie można je ocenić pozytywnie..
I zapowiada się kolejny szary jak na Milan sezon z chwilowymi, krótkimi przebłyskami..
Zobaczymy co wymyśli Galliani, ale fajerwerków raczej nie ma się co spodziewać, przynajmniej ja się ich nie spodziewam..

milanist23 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 31, 2013 22:02   

vinci68 napisał/a:
Paolo#3 napisał/a:
Renesco napisał/a:
Eriksen oficjalnie graczem Tottenhamu.
Co na to Vinci68?

Na pewno jestem niepocieszony.. Zmarnować taką okazję.. Ale co poradzić?
Trzeba poczekać z ocenami na koniec Mercato, ale wątpię, że będzie można je ocenić pozytywnie..
I zapowiada się kolejny szary jak na Milan sezon z chwilowymi, krótkimi przebłyskami..
Zobaczymy co wymyśli Galliani, ale fajerwerków raczej nie ma się co spodziewać, przynajmniej ja się ich nie spodziewam..

Vinci zawiodłeś forumowiczów :rotfl: Wszyscy liczyli, że napiszesz: "Jest jeszcze szansa i Galliani może lecieć do Totenhamu po Eriksena" :rotfl: Przyda się te trochę humoru patrząc na to, że te mercato to kolejny świetny żart łysoli. Forza, zapinamy pasy i trzymamy się mocno foteli bo do poniedziałku będzie jeszcze ostro bujać :rotfl:

Phalcore 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 31, 2013 22:39   

Do kiedy trwa mercato we Włoszech?

www.facebook.com/MCPRzeszow
www.facebook.com/UnitedFansAgainstBarcelona

milanist23 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 31, 2013 22:44   

Do 2 września do północy bodajże. Niech ktoś napisze dokładniej do której godziny.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 31, 2013 23:36   

chyba 20-tej

Zbyszek 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 09:15   

Do 23. Niektórzy z nas pójdą spać w słodkiej niewiedzy ;)

GPower 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 09:26   

Ale jaką niespodziankę będą mieli z rana :brew:

vinci68 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 09:47   

milanist23,
Żadna informacja nie była żartem, w zagranicznych mediach ten temat był.. Więc po oficjalnym ogłoszeniu dalszej przyszłości Eriksena, nie pozostaje nic innego jak pogodzić się ze zmarnowaniem szansy na tego piłkarza..

milanist23 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 09:57   

Nie zrozumiałeś, przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Dla Mnie całe mercato to niesmaczny żart a nie to co podawałeś z informacje nt. Eriksena. Bo jeżeli wywalamy 11 baniek na Matriego za cenę, którą można kupić kogoś konkretnego do pomocy to raczej jest śmieszne te mercato. No i patrząc też pod kątem ilu fajnych zawodników do wzięcia za relatywnie niską cenę nam uciekło.

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 10:11   

Podobno Honda jest bardzo zły na zarząd CSKA za zablokowanie transferu do Milanu. Zobaczymy czy będzie wywierał presję na zarządzie w ostatnich dniach. Wydaje mi się, że tylko Keisuke jest w stanie przekonać działaczy rosyjskiego klubu do tego transferu. Jeśli Panowie wezmą pod uwagę zaangażowanie w grę Hondy podczas tego okienka transferowego i jego wcześniejsze dokonania to może z uwagi na samego zawodnika pozwolą mu odejść.

Ciekaw jestem czy to mercato wpłynie na metody działania Gallianiego. Jak widać coraz trudniej robić interesy w sposób jaki preferował Adriano.

GPower 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 10:15   

Ostatnio samo zachowanie Łysego podczas transferów odbiega od przyjętych standardów. To nie te czasy gdzie wykładał 30-40 mln i mógł brać kogo chciał. Teraz bierze drobniaki i myśli że wszystkie drzwi się przed nim otworzą.

To nie jego wina że ma taki budżet jak ma.

Renesco 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 10:31   

@GPower

To prawda, ale zarówno podczas negocjacji z CSKA jak i Fiorentiną zarzucano nam zbyt zażyły kontakt z zawodnikiem przed rozpoczęciem negocjacji z klubem.

Myślę, że niewiele trzeba było dołożyć do naszych ofert za Hondę i Ljajica, żeby doszli do nas. Bardziej chodziło o zasady i zrobienie Milanowi na przekór. Fiorentina za wszelką cenę chciała oddać Adema do Romy, a DS CSKA niejednokrotnie wypowiadał się o Milanie z pogardą ze względu na metody działania.

Szczepan14789 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 10:37   

Tu nie chodzi o niski budżet tylko o to, że za pieniądze które mogłyby być przeznaczone na jakiegoś sensownego zawodnika (np. eriksena czy hondę) to wykładamy spore pieniądze na zawodnika (jeszcze z góry go nie skreślam)który nie dość że ok. 30 i za 11mln(w całości) to na raptem kilka miesięcy ?? gdzie tu LOGIKA ?
A poza tym za awans do LM dostaliśmy spory zastrzyk gotówki, Boatenga sprzedaliśmy za kilkanaście mln.
Teoretycznie Eriksen był do wyciągnięcia za niecałe 13mln które mieliśmy do dyspozycji.
Więc pieniądze są tylko brakuje jednej rzeczy, a mianowicie pomysłu na transfery.
Jeżeli do końca mercato nie kupimy kogoś sensownego to ktoś w końcu będzie musiał za to "beknąć".

Life is too important to be taken seriously.

vinci68 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 10:47   

milanist23,
Rozumiem twój komentarz.. Ale nie mam zamiaru żartować z czegoś, co nie jest śmieszne, szczególnie dla wieloletnich kibiców Milanu..
To już nie jest ten Milan co chociażby 10 lat temu..

Berlusconi zrobił kiedyś wiele dla Milanu, ale czas najwyższy, żeby sprzedał większość udziałów jakiemuś innemu, zamożnemu sympatykowi Milanu, który będzie w stanie dokładać coś konkretnego do budżetu..

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 11:49   

Galliani podobno już w samolocie i w trasie do Madrytu po Kake...nie wiem po co ale i tak już dawno w tym klubie wszystko wymknęło się spod kontroli więc już nic mnie tutaj nie zdziwi.... :wall2: :wall2: :wall2: :wall2:
a tak wogóle ten transfer Boatenga był taki szybki i po cichu,nikt nic nie wiedzia nic nie mówił,a tu nagle booom,jeszcze w środe strzelał do bramki PSV w barwach Milanu a tu już jest w Schalke,dziwne to dla mnie bo nie wierze że dogadali sie w ciągu 2 dni :hmm: musiało być coś wcześniej już na rzeczy i po cichutku wszystko wcześniej dogadane

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 11:56   

Romans Boatenga z Schalke trwał ponoć rok.

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 11:58   

to dziwne ale nigdy o tym nic nie słyszałem... :dunno:

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 12:02   

Zbyszek napisał/a:
Do 23. Niektórzy z nas pójdą spać w słodkiej niewiedzy ;)

Pozostaje śledzić live na fb czy innych portalach sportowych.
Ależ będą emocje!

milanist23 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 12:06   

To się nazywa po prostu profesjonalne podejście, mało mówić dużo robić. Kontrprzykładem jest Kaka, który co sezon leci z płaczem do mediów, że chce z powrotem do Mediolanu i chce odejść z realu. A po okienku mówi, że fantastycznie będzie walczyć z realem o puchary.

Yahoo323 
Milanista

Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 12:29   

W sumie tak idąc tropem domysłów co niektórych zacząłem się zastanawiać, co też Galliani mógłby szykować nam w zanadrzu Kaki, tę "niespodziankę". Oczywiście, założyłem, że nie wyciągniemy żadnego topowego piłkarza ani nikogo kto jest w gazie i nie kończy mu się kontrakt. No i wyszło mi, że spośród okazji... nie ma już w zasadzie nikogo, wszystko zostało wyczyszczone.

Chyba, że ... Oezil :rotfl: (siedzi na ławce z Bilbao).

Odpowiedz do tematu