ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: TomekW
Pon Sie 26, 2013 08:13
Kolejka I
Autor Wiadomość
lux 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 25, 2013 21:55   Kolejka I

Nie wiem czy jest sens zakładania takiego tematu, ale można spróbować, czy rozwinie się tu dyskusja. Pierwsza, inauguracyjna kolejka za nami.

Cagliari - Atalanta 2 : 1
Lazio - Udinese 2 : 1
Livorno - Roma 0 : 2
Napoli - Bologna 3 : 0
Parma - Chievo 0 : 0
Torino - Sassuolo 2 : 0
Inter - Genoa 2 : 0
Sampdoria - Juventus 0 : 1
Hellas - Milan 2 : 1

Wszyscy wiemy jak wyglądał mecz Milanu, więc o ni nie napiszę, ale czy ktoś oglądał na range Sport Lazio vs. Udniese? Według mnie początek wyśmienity dla Rzymian, a to co wyprawiał Candreva to szok. Hernanes ogólnie też dobry występ - groźne strzały oddawał i bramka także ładna - silny strzał po krótkim słupku z kolei Antonio pewnie uderzył karnego. Lazio grało ładny futbol do czasu, bo Udinese coś tam próbowało -Muriel świetnie wybiegł i lobem pokonał kładącego się już Marchettiego.

Ogólnie po ładnej kombinacji setki nie wykorzystał Klose i dziwię się, że aż tyle czasu zwlekał ze strzałem, który mógł oddać wcześniej. Strzał po ziemi na długi słupek by pokonał bramkarza, a tak mocno przestrzelił celująca krótki słupek.

Wszedł także Piotrek Zieliński i wystąpił on... słabo. Mógł wyrównać, bo wyłożono mu piłkę na nie wiem, szósty metr gdzieś i mocno spudłował (piłka jednak też podskoczyła)

Generalnie mecz całkiem przyjemny dla oka - Lazio pokazało, że może być groźnym rywalem i może bić się nawet o najwyższe lokaty mimo wpadki z Juve o Superpuchar Włoch.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Sie 25, 2013 22:12   

Masz juz temat sezon 2013/2014.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi