ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
bilety na mecz Milanu
Autor Wiadomość
Wedzel 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 16, 2013 23:32   bilety na mecz Milanu

Mam pytanie , gdyż wybieram sie w marcu albo pożniej do Mediolanu z okazji 18stych urodzin i chicalbym zobaczyć mecz Milanu z Juve czy Romą , w kazdym razie z kims z czołówki i tu dochodze do sedna sprawy czy musze miec jakas karte kibica zeby wejsc na mecz czy czy mozna normalnie ?

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 17, 2013 09:28   

Karta kibica Cuore Rossonero jest potrzebna jedynie na mecze wyjazdowe.

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Sty 17, 2013 10:52   

Cuore Rossonero pozwala nabywac bilety w " pierwszej kolejnosci poza kolejnoscia" na mecze u nas.
na atrakcyjnego rywala bilety co trafia do normalnej sprzedazy sa juz mocno przebrane wiec kupujac normalnie nastaw sie na to ze wylozysz troche euro np na pomaranczowa lub czerwona.

123 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 17, 2013 11:52   

zwlaszcza na mecz z ju... tymi z turynu.

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 17, 2013 18:34   

Z "tymi z Turynu" graliśmy u siebie w rundzie jesiennej, także teraz będzie wyjazd.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 13, 2013 20:46   

Panowie, jeśli zamarzyłoby mi się wyjechać na mecz Milanu na San Siro, oczywiście mecz ligowy.... to co muszę mieć by wejść na stadion? Bilet można kupić na jakiejś stronie? Jak to wygląda bo jestem w tym temacie kompletny laik...

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 13, 2013 20:51   

wszystko zależy od rangi meczu,zresztą tak jest chyba wszędzie ;)
mecze typu Juve Inter itp ciężka sprawa lecz już ligowe średniaki to bez problemu dostaniesz wejściówki w kasach pod stadionem dzień przed meczem w całkiem przyzwoitych cenach €30-€50 ;) nie musisz nic w internecine szukać bo większość stron www z biletami mają z 200%-300% przebitke,powaga ! z reguły w tym przypadku stadion zapełnia się do 50 % pojemności więc wybierasz bilet I miejsce jakie tylko sobie chcesz w kasach stadionu ;)
mój znajomy był w zeszłym sezonie na Zenicie (o zgrozo !! :diavolo: ) mecz LM a stadion świecił pustkami-wtedy dostali wejscióki za.... uwaga € 20 poważnie !!!

Qnen 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 13, 2013 21:44   

dzięki ;)

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 13, 2013 21:57   

na forum MCP jest dużo przydatnych informacji nt wyjazdów jak I samego Mediolanu ;)

Kucik-Milan 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 07, 2014 02:49   

Siemano. Mam takie pytanie .chce jechac na mecz Milan-Atletico 19 lutego.Mieszkam w Londynie. Wczesniej jednak chcialbym wyrobic karte rossonero aby moc wczesniej kupic bilety zeby miec pewnosc...wiesz moze czy mozna ta karte wyrobic na ,,odleglosc,, mieszkajac w innym kraju?jak wiesz to prosze pomoz.pozdrawiam.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 07, 2014 03:24   

Na takich meczach już dawno nie ma kompletów, nawet na spotkaniu z Arsenalem wolne było dobre kilkanaście tysięcy miejsc dla gospodarzy, to gdzie dopiero na Atletico...
To nie Barca, Juve, Inter i to w czasach świetności klubu, tylko dla makarona coś pokroju Zenitu, czy innego PSV i to w czasach kryzysu piłkarskiego.

Kucik-Milan 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 07, 2014 03:53   

Czyli myslisz ze w ostatniej fazie(5) bez kart kibica bez problemu dostane bilet?i wyrobienie karty jest zbedne?

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sty 07, 2014 10:20   

raczej tak, tylko zabulisz wiecej, bo tanich miejsc juz nie bedzie

rangiz 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 07, 2014 12:14   

Zimą u makaronów nawet na Milan grający gwiazdami z Arsenalem przyszło ~60tys. to teraz na ogórkowy Milan z jakimś Atlecito przyjdzie więcej? :)

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 12:21   

Kucik-Milan napisał/a:
Czyli myslisz ze w ostatniej fazie(5) bez kart kibica bez problemu dostane bilet?i wyrobienie karty jest zbedne?

Bez problemu wejdziesz na mecz, tylko baba w okienku będzie ci wciskać bilety na droższe miejscówki pociskając kit, że te tańsze zostały wykupione. To standardowa praktyka zarabiania na obcokrajowcach nie znających dobrze włoskiego. Postaw się, zablokuj kolejkę - gdy pojawi się mała awanturka w powietrzu wtedy baba przyciśnięta do muru puści ci najtańszą z dostępnych wejściówek. Z własnej praktyki to rozwiązanie polecam.

Chester 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 20, 2014 22:31   

Witam wszystkich czarno-czerwonych! :)

Słuchajcie, mam do Was ogromną prośbę. Wybieram się na mecz Milan-Juve, 2 marca na San Siro i właśnie jestem w trakcie ogarniania kwestii biletów na mecz. A jako że, nigdy nie byłem na meczu we Włoszech, temat jest dla mnie nieco nowy;)

Dlatego chciałbym Was prosić o pomoc i wyjaśnienie kilku kwestii.

1. Karta Kibica - wiem, że już wiele razy, nawet w tym wątku było napisane, że jest wymagana tylko na wyjazdy, ale ostatnio dostałem dwie wiadomości (z Włoch), że muszę mieć taką Kartę, żeby wejść na San Siro jako kibic Milanu. Coś mi tu pachnie ignorancją, ale mimo wszystko wolę się upewnić i jeszcze raz zapytać - jak to jest z tą kartą? Potrzeba na domowe mecze, czy nie?

2. Czy ktoś we Włoszech może dla mnie kupić bilet?
Mam kilka kontaktów we Włoszech, ale zupełnie nie wiem, od kiedy i gdzie można będzie kupić wejściówki. W kasie stadionu, w dniu meczu - wiadomo -kompletu chyba nie będzie na meczu ale mimo wszystko wolałbym mieć spokojną głowę (czyt. bilety nieco wcześniej w ręku). Wiem, że bilety są imienne, ale czy ktoś na miejscu mając dajmy na to, ksero albo skan mojego dowodu, może kupić dla mnie bilet? Słyszałem, że przedsprzedaże są prowadzone w oddziałach banku Intesa Sanpaolo. Orientujecie się, ile dni przed meczem?

Będę bardzo wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki.

Forza Milan!

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Sty 20, 2014 23:43   

ad1
przyklejony temat w kazdym dziale
ad2
moze ktos ci kupic, ale musi miec skan twojego dowodu wydrukowany.kiedy biliety pojda na sprzedaz?pilnuj na stronie oficjalnej milanu, tam jest dzial co sie bilety nazywa.

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 21, 2014 07:48   

Chester napisał/a:
Witam wszystkich czarno-czerwonych!

że co??? :hmm:

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Sty 21, 2014 08:44   

Pawko IRL napisał/a:
Chester napisał/a:
Witam wszystkich czarno-czerwonych!

że co??? :hmm:

Czerwono-czarni, czarno-czerwoni. Jeden (wiesz co). :diavolo:

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 21, 2014 08:48   

no niby jeden (wiesz co) :D ale jak sobie wyobrażasz taka nazwe jak neri-rosso czy jakoś tak :king:

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Sty 21, 2014 08:51   

Nero-azzuri są i mają się świetnie. Mówię Ci, to obojętnie jak Milan nazywają - rossoneri, bianconeri, azzuroceleste czy rossoblu. :prayer: Kolega Chester jest po prostu kibicem Juventusu, a nie Milanu. Nie pomagać mu :) .

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 21, 2014 08:57   

czyli rossoneri=nerorossi lub biało-czerwoni=czerwono-biali ? dla mnie Milan to rossoneri a reprezentacja Polski to biało-czerwoni. chyba tak jest poprawnie,czy nie :hmm:

Chester 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 21, 2014 18:35   

Pawko, no już dobra, niech będzie że "witam czerwono-czarnych". Po polsku to nie brzmi przecież tak źle, jakbym napisał Nerorossi na przykład. Pierdoła:)

VelenoRosso, dzięki za odpowiedź na temat;)

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 21, 2014 19:18   

Chester, cześć :ok: pomogli? to git ;)

delpiero615 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 22, 2014 10:52   

Mam na sprzedaż bilety na Milan - Juve wraz z wylotem i powrotem z Warszawy i parkingiem.Miałem jechać ja niestety nie mogę.Jeśli jesteś zainteresowany priv ;)

Odpowiedz do tematu