ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: TomekW
Pią Lip 17, 2015 22:38
Liga Polska 2012/2013
Autor Wiadomość
Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Cze 02, 2013 23:20   

Kaj napisał/a:
które pod koniec sezonu nagle zaczęło zdobywać punkty.

Jaki koniec sezonu?
Całą runde rewanżową mieli bardzo dobrą o czym świadczy ich trzeci wynik na wiosne.

Kaj 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 02, 2013 23:27   

Bubu napisał/a:
Kaj napisał/a:
które pod koniec sezonu nagle zaczęło zdobywać punkty.

Jaki koniec sezonu?
Całą runde rewanżową mieli bardzo dobrą o czym świadczy ich trzeci wynik na wiosne.

No tak można powiedzieć - 12 ostatnich meczów głównie. Po kilku dobrych rezultatach wiedziałem co się kroi - Podbeskidzie miało się utrzymać :)

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 03:25   

Gdyby nie Michniewicz, to by dawno tego walczącego Bielska już nie było.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Cze 03, 2013 10:58   

Kaj napisał/a:
12 ostatnich meczów głównie.

No z 15... To chyba praktycznie cała runda.
Kaj napisał/a:
Podbeskidzie miało się utrzymać :)

Grali bardzo dobrze to i sie utrzymali. Rozumiem, ze moglby ktos pomoc najslabszej druzynie w jednym spotkaniu ale w całej rundzie? Jakos kojarze, zeby co kolejke byla rozmowa o tym kto tym razem pomogl Podbeskidziu...

pan_lucas 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 12:03   

http://www.youtube.com/wa...player_embedded ekstraklasa na wesoło, ciekawy filmik

rzepinho 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 12:19   

Mnie szkoda Bełchatowa- piłkarsko kładli Janosików i inne Ruchy na glebe- nie wspominając o Wdowcowej Pogoni, ktora chyba przez uklady własnie zdobyła te kilka oczek potrzebnych do utrzymania...
Tyle ze w Bełchatowie popyt na piłke był dramatyczny- trybuny przypominały masy dopingujące druzyny w UniHokeja na zawodach miedzygimnazjalnych
Przed nowym sezonem(na te chwile) do spadku - Pogoń, Podbeskidzie

Kaj 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 13:35   

Bubu napisał/a:
Kaj napisał/a:
12 ostatnich meczów głównie.

No z 15... To chyba praktycznie cała runda.
Kaj napisał/a:
Podbeskidzie miało się utrzymać :)

Grali bardzo dobrze to i sie utrzymali. Rozumiem, ze moglby ktos pomoc najslabszej druzynie w jednym spotkaniu ale w całej rundzie? Jakos kojarze, zeby co kolejke byla rozmowa o tym kto tym razem pomogl Podbeskidziu...

Wygrywać zaczęli na 10 meczów przed końcem, wcześniej oprócz ogrania Jagi 4-0 to same remisy. Bubu, ja mówie to z przymrużeniem oka, choć nie zdziwiłbym się gdyby wyszło coś na jaw niedługo ;) . W każdym razie następny sezon przewiduje z takim samym scenariuszem - Podbeskidzie będzie gryzło murawe i walczyło o utrzymanie, ale czy uda się po raz drugi? Prawdopodobnie bez Demjana? :)

wasyl 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 03, 2013 14:46   

rangiz napisał/a:
Gdyby nie Michniewicz, to by dawno tego walczącego Bielska już nie było.

Bardziej gdyby nie Kubicki,ktory zdobyl troche punktow I zostawil Michniewiczowi ulozona,wygrywajaca juz druzyne. Ja sie ciesze pomimo tego ze nie przepadam za Podbeskidziem. Ale musze przyznac ze szkoda byloby druzyny,ktora sie nie poddala I wyszla z tak ciezkiej sytuacji. Walczyli do konca I zostali nagrodzeni:-)

Szybki 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 29, 2013 23:20   

Cyrk w Krakowie ciąg dalszy, Wisła testuje jakiegoś rumuna który podobno jest oszustem i wcale nie jest tym za kogo się podaje -> http://wislakrakow.com/fo...t.php?p=1319606 tymczasem dzisiaj trafiłem na takie info -> http://www.krakow.sport.p...t__absurd_.html jak widać ambitne plany mają na nowy sezon :rotfl2:

Śląsk pozyskał 22 letniego Tomasza Hołotę z Polonii Warszawa, 28 letniego Dudu z Widzewa i również 28 letniego Marco Paixao z Ethnikos Achna gdzie dzięki strzelonym 15 bramkom zajął 3 miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców w lidze cypryjskiej.

Jest może ktoś w stanie coś więcej powiedzieć o tych graczach? (szczególnie Hołocie i Dudu), są to dobre wzmocnienia dla Wrocławia czy typowe zapchajdziury?
#10 Rui Costa per sempre!
Ostatnio zmieniony przez Szybki Nie Cze 30, 2013 00:28, w całości zmieniany 1 raz  

SineCere 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 30, 2013 00:21   

Rossonero_ napisał/a:
Jest może ktoś w stanie coś więcej powiedzieć o tych graczach? (szczególnie Hołocie i Dudu), są to dobre wzmocnienia dla Wrocławia czy typowe zapchajdziury?

Jeśli Dudu będzie prezentował to, co grał przed wyjazdem do Meksyku, to jak najbardziej będzie wzmocnieniem. I to konkretnym. Bardzo solidny gracz z dobrym dośrodkowaniem. Zresztą zapchajdziurą, to tam się nie da być, skoro taki wirtuoz jak Stevanović gra w pierwszym składzie. W okolicach Wrocławia, to on powinien truskawki zbierać, a nie udawać piłkarza. Zresztą ostatnimi czasy, to i Elsner obniżył loty, ale mimo to trafił do AEK Ateny.

Hołotę widziałem niewiele. Solidny, obiecujący, ale pewnej części ciała nie urywa. Ma jednak potencjał na niezłego ligowca.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 01, 2013 00:02   

Rossonero_ napisał/a:
Cyrk w Krakowie ciąg dalszy, Wisła testuje jakiegoś rumuna który podobno jest oszustem i wcale nie jest tym za kogo się podaje -> http://wislakrakow.com/fo...t.php?p=1319606 tymczasem dzisiaj trafiłem na takie info -> http://www.krakow.sport.p...t__absurd_.html jak widać ambitne plany mają na nowy sezon :rotfl2:

Właśnie przez takie komentarze jak Twoje, które świadczą tylko o nieznajomości tematu Wisła się osrała i zrezygnowała z testów Piotrka Hajduka. Dla Twojej nieświadomości - bramkarza bardzo dobrego ale wiecej chyba nie ma co już pisać, skoro jest już "po musztardzie".

Jako kibic Karpat - jestem zażenowany poziomem co po niektórych znawców kopanej w naszym kraju. Najlepiej wyśmiać nie wiedząc nic o zawodniku o którym mowa.

zawor___ 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 01, 2013 16:22   

Jeśli chodzi o Dudu, to prawdopodobnie będzie jednym z lepszych asystentów w lidze. Nikt nie ma tak ułożonej lewej nogi jak Brazylijczyk. Natomiast jego gra obronna nie rzucała na kolana. Każdy średnio ogarnięty skrzydłowy powinien sobie z nim radzić. Przynajmniej tak było jak grał w Widzewie.

GPower 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 06, 2013 11:37   

Jaki macie stosunek do ostatnich wydarzeń z panem Siejewiczem w roli głównej. Ciekawe jaka będzie kara dla niego i oby była surowa.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Lip 06, 2013 19:17   

Początkowo byla informacja, ze obstawial mecz Radwanskiej (jezeli tak bylo to sa mega glupie przepisy) a jezeli pilke to proste ze powinien byc ukarany...

Kaj 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 06, 2013 19:23   

A ja nie uważam żeby były głupie, bo kto teraz będzie pilnował Pana Siejewicza i sprawdzał na co stawia? :)

Sama obecność w lokalu zakładów bukmacherskich powinna być karana i całkowicie się z karą zgadzam, choć nie ukrywam że szkoda go, bo sędzią był bardzo dobrym. Tym bardziej że z zawodem sędziego kończy przez taką głupotę :) Przecież musiał wiedzieć z czym to sie je :hmm: .

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Lip 06, 2013 19:27   

A co ma tennis do pilki noznej?

Kaj 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 06, 2013 19:29   

To, że też jest sportem dostępnym w zakładach bukmacherskich zaraz obok piłki nożnej.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Sob Lip 06, 2013 19:35   

No i co w zwiazku z tym?
Logiczne jest, ze sedzia pilkarski moze miec wiedze "ze srodowiska pilkarskiego" o jakims tam ewentualnym ustawieniu/sprzedaniu/kupieniu cokolwiek.
Ale zeby zabraniac mu obstawic golfa, ktorego rozgrywaja 10tys km od jego kraju czy tennisa to jest głupota.

A jak obstawi pilke nozna to mu udowodnic i ukarac. Proste. (pomijajac fakt, ze moze za niego obstawic to postronna osoba itd itp)

SineCere 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 06, 2013 19:52   

W zupełności zgadzam się z Kajem. Od czasów 2004 roku i prowokacji z udziałem Antoniego Fijarczyka powinniśmy unikać jakichkolwiek nieklarownych sytuacji. Choć też mi szkoda Siejewicza, bo był jednym z lepszych. Uważam natomiast, że przynajmniej pół roku powinien posędziować na prowincji.

Nie wiem na ile to jest możliwe, bo nigdy nie obstawiałem, ale wyobraźmy sobie, że Sędzia A dobrze zna się z Bukiem B. Pan A chce obstawić jakieś spotkanie piłkarskie, ale mu nie wolno. Dogaduje się więc z B, że ten przyjmie zakład na pojedynek piłkarski, a dodatkowo wydrukuje kupon na mecz Radwańskiej z Lisicką. Kupon właściwy przechowa B, a tenisowy będzie miał A. A będzie zatem kryty. Potem podzielą się pieniędzmi. Pewnie to jest trochę sci-fi i nie nie wiem czy możliwe, ale jakieś tam podejrzenia mogą się pojawić. A jak już wspomniałem, powinniśmy się tego wystrzegać.

Zastanawia mnie jeszcze, dlaczego Siejewicz poszedł tam osobiście. Czyżby był aż tak skąpy, że nawet symbolicznej flaszki nie chciał postawić w zamian za przysługę?

Kaj 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 06, 2013 20:02   

Raczej Sci-Fi, wszystkie wygrane kupony są skanowane i wprowadzane do systemu. Teoretycznie mógłby tak zrobić, ale w praktyce to raczej niemożliwe. W dodatku jaki bukmacher by na to poszedł? Przychodzi sędzia, który chce postawić mecz piłkarski, a skoro robi takie przekręty, to pewnie zależy mu żeby postawić i to nie małą stawkę, pewnie coś na temat tego meczu wie, a jak wygra to przecież pieniążki wypłacić mu trzeba :) .

Bubu, a kto opłaci faceta, który będzie za Panem Siejewiczem chodził do bukmachera i kontrolował go, co stawia? Bądźmy poważni, 50 razy postawi tenis, a ten raz piłke nożną ;)

Mnie też to zastanawia :hmm: Wizyta u bukmachera sędziego z taką renomą, rozpoznawalnego w tym środowisku. Musiał przecież to przewidzieć, znać zasady :hmm:

SineCere 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 06, 2013 20:08   

Kaj napisał/a:
Raczej Sci-Fi, wszystkie wygrane kupony są skanowane i wprowadzane do systemu. Teoretycznie mógłby tak zrobić, ale w praktyce to raczej niemożliwe. W dodatku jaki bukmacher by na to poszedł? Przychodzi sędzia, który chce postawić mecz piłkarski, a skoro robi takie przekręty, to pewnie zależy mu żeby postawić i to nie małą stawkę, pewnie coś na temat tego meczu wie, a jak wygra to przecież pieniążki wypłacić mu trzeba :) .

No ok, tak głośno się zastanawiałem ;)

Kaj napisał/a:
Mnie też to zastanawia :hmm: Wizyta u bukmachera sędziego z taką renomą, rozpoznawalnego w tym środowisku. Musiał przecież to przewidzieć, znać zasady :hmm:

I to w dodatku w pobliżu swojego domu! Może zostawił mleko na gazie i chciał cały czas móc obserwować czy mu się chałupa nie fajczy :hmm:

Kaj 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 06, 2013 20:13   

A co do tego, że poszedł obstawić Radwańską, to mi to śmierdzi. Na filmiku dokładnie widać, że przegląda całą oferte bukmachera - jakby poszedł obstawić Agnieszke, to szybko by znalazł numer zakładu i wysłał :) A on gapił się na pierwszą stronę oferty - a tam, dla niewtajemniczonych jest... co? Piłka Nożna :)

Filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=ZtWuR6dzKMQ

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Lip 06, 2013 20:15   

Siejewicz naruszył warunki kontraktu zawodowego i jest to faktem. Poleci za swoja głupotę ze stanowiska "zawodowego". A to czy ktoś mu zaproponuje prowadzenie spotkań jako "amator" to inna sprawa. W tym wszystkim najdziwniejsze, że mając całkiem dobrą opinię w środowisko piłkarzy... zaryzykował.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi