ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wylot na mecz Milan - Barca
Autor Wiadomość
wojski 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 07, 2013 14:11   Wylot na mecz Milan - Barca

Cześć

Mam pytanie jak w temacie. Jestem kibicem Barcy i nie orientuję jak wygląda sytuacja z dostaniem się na San Siro. Czy jest to w miarę proste jak na barcę czy mission impossible? Jak ktoś z was był, a pewnie tak, to prośba o pomoc.
Gdzie najlepiej kupić bilety (jakaś zaufana strona www?).
Jakieś noclegi godne polecenia?

Jak jest na samym stadionie? Czy jest jak w Hiszpanii że siadasz gdzie chcesz i nie martwisz się w jakim sektorze jesteś, czy lepiej nie być w czapce Barcy poza sektorem dal gości :)
z góry dzięki i pozdr.
pd
w

123 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 07, 2013 14:46   

na san siro dostaniesz sie w miare prosto (jak na barcy) czerwona linia metra z centrum miasta, wiec nie jest to zadne mission impossible. wysiadasz na stacji lotto.
na stadionie jest pokojowo wiec spokojnie mozesz miec nawet koszulke barcy.
najbardziej piknikowo jest na niebieskich krzeselkach.

powodzenia,
wrzuc potem jakies słitaśne fotki z wyjazdu :)

wojski 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 07, 2013 16:26   

Dzięki za szybką odpowiedź - mówiąc o trudnościach miałem bardziej na myśli problemy z dostaniem biletów. Tzn czy nie jak u nas że dla gości to jest tylko skromna pula a reszta dla "swoich" etc.

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Sty 07, 2013 18:42   

jesli chcesz bilety dla "gosci" to fora pomyliles.barca sama swoimi kanalami bedzie rozprowadzac wejsciowki na 3cia zielona.
jesli chcesz kupic bilet po prostu na mecz ktore sa dostepne dla wszystkich kibicow zainteresuj sie strona milanu gdzies tam kiedys widzialem kupowajke dla kibicow spoza wloch.
generalnie wolna sprzedaz rusza 30 stycznia, wczesniej bedzie przedsprzedaz dla tych co maja abonament na lige i na CL (chodz nie wiem jak to wyglada w przypadku kupowania biletu spoza wloch przez strone)
na twoim miejscu nie nastawialbym sie ze kupisz cos, chyba ze bedziesz mial jakies 200-300 euro do wydania na czerwona reszta jak zwykle rozejdzie sie z predkoscia swiatla w przedsprzedazy.

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Sty 10, 2013 13:18   

wojski - na ten mecz połowa z kompletu widzów nie przyjdzie dla Milanu, tylko dla Barcelony, mimo że uważają się za kibiców Milanu. To taka chora i przewrotna mentalność. Na mecz Milan-Catania nie polecą i nie wywołuje on emocji, mecz Milan-Barcelona - owszem. A przecież gra ta sama ich ukochana drużyna i nawet w meczu z Catanią grałaby w roli faworyta - hehe. Komedianci.

No, ale do sedna. Na ten mecz nie dostaniesz biletów w kasach, chyba że tak jak wspomniał Veleno, dysponujesz konkretną gotówką, którą możesz władować właśnie na najdroższe sektory. Ale myślę, że i tu będzie wielka trudność. Powód? Wielkich szans na zobaczenie meczu z wysoko notowanym rywalem na arenie międzynarodowej w następnym sezonie na San Siro w wykonaniu Milanu nie ma.

Odpowiedz do tematu