ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakup biletów
Autor Wiadomość
anka 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 05, 2011 12:55   Zakup biletów

Witam wszystkich!
Miałabym do Was ogromną prośbę. Planuję w maju przyszłego roku zrobić niespodziankę mojemu młodszemu bratu i zabrać go na 18-ste urodziny do Mediolanu na mecz AC MILANu, czyli jego ukochanej drużyny :) Jako, że nie bardzo mam do kogo zwrócić się o pomoc a ja jestem w tej kwestii totalnym laikiem prosiłabym Was o poradę. Mecz, na który planuję go zabrać odbędzie się 13 maja. Moje główne pytanie brzmi- gdzie najlepiej kupić bilety na mecz? Wolałabym mieć te bilety trochę wcześniej aby na miejscu nie daj Bóg nie okazało się, iż są one już niedostępne. Czy mam czekać aż pojawią się na oficjalnej stronie klubu czy może znacie również jakieś sprawdzone źródła?
W pozostałych kwestiach związanych z wyjazdem poradzę sobie sama ale chętnie wysłucham porad doświadczonych wyjazdowiczów, np. o noclegu czy też organizacji całego wyjazdu.
Pozdrawiam serdecznie i bardzo liczę na Waszą pomoc!

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 05, 2011 19:18   

Jeśli chodzi o wyjazd, to polecam ten temat na forum Milan Club Polonia: http://www.milanclubpolon...topic.php?t=281

Z biletami może być różnie, bo to ostatnia kolejka i być może będziemy wtedy świętować scudetto, a wtedy może być ciężko o bilety.

anka 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 05, 2011 21:09   

Dziękuję za pomoc, przeczytałam cały temat, znalazłam tam dużo przydatnych informacji. Pojawiły się jednak dwie kwestie, które mnie zaniepokoiły.

Po pierwsze dużo pisali tam o karcie kibica. Ponoć na niektóre mecze jest ona niezbędna, nie znalazłam jednak precyzyjnej odpowiedzi na które rozgrywki konkretnie. Jednak pojawiały się informacje, że są mecze na które nie będąc posiadaczem tej karty wejść się nie da. Czy ktoś się może orientuje jak sprawa wygląda?

Po drugie znalazłam również info, iż mecz z drużyną Novara jest meczem podwyższonego ryzyka. Czy również z tym wiążą się jakieś utrudnienia?

Znalazłam za pomocą tego forum stronę z biletami- http://www.worldticketsho...n-novara_calcio Ceny trochę mnie przeraziły ale jakby się miało okazać, że na miejscu będzie niewielka szansa aby je dostać to chyba nie będę miała wyjścia.
Ciężko mi to wszystko ogarnąć, bo nigdy wcześniej nie organizowałam takiego wyjazdu. O wiele łatwiej byłoby mieć siostrę i zabrać ją na tydzień mody do Mediolanu :)

Marcu 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 05, 2011 21:32   

Karta CR potrzebna jest na mecze CL i ligowe mecze wyjazdowe. Tak mi się coś przypomina choć 100% pewności nie mam.

Skoro mecz podwyższonego ryzyka to będzie więcej carabinierich i bardziej szczegółowe kontrole przed wejściem na stadion. To chyba jedyne utrudnienia.

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 06, 2011 19:31   

Z tymi ewentualnymi problemami z dostaniem biletów chodziło mi o to, że to taka szczególna data. Normalnie to poza meczami z topowymi zespołami, jak Juve czy Inter kompletu nie ma i nie ma problemu z zakupem biletu w kasie przed meczem, ale ten akurat mecz to ostatnia kolejka, więc jeśli byłoby świętowanie scudetto, to na pewno byłby komplet. W innym wypadku nie byłoby problemu, ale jak będzie, dowiemy się dopiero w kwietniu;)

anka 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 06, 2011 21:35   

No to w takim razie sprawa się komplikuje... Fajnie byłoby, żeby Młody był na tym meczu, bo po pierwsze jest to termin najbardziej zbliżony do daty jego urodzin a po drugie, jeśli faktycznie udałoby się wywalczyć mistrzostwo a on będzie to oglądał na żywo to pewnie wrażenia pozostaną mu w pamięci do końca życia.
Rozumiem, że bilety będą w sprzedaży dopiero w kwietniu? Nic wcześniej nie będzie wiadomo?

rangiz 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 06, 2011 22:08   

Nikt nie wie, co będzie z tabelą, a nie jest to mecz na tyle ważny, by prowadzić na niego przedsprzedaż, to nie derby, nie Barcelona więc musisz czekać.

anka 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 05, 2012 10:54   

Witam ponownie,
Mam jeszcze jedno pytanie a nie chciałabym tu śmiecić zakładając nowy temat.
Kiedy będzie znany terminarz serie A na 2012/2013?

łachu 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 05, 2012 11:39   

Pod koniec lipca zapewne.

anka 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 18, 2012 09:25   

Veni, vidi vici!! :) Dostaliśmy bilety, byliśmy na meczu, żegnaliśmy zawodników, zwiedzaliśmy stadion, szatnie, i całe otoczenie no i oczywiście sam Mediolan. Jeśli ktoś planuje się wybrać i miałby jakiekolwiek pytania to tym razem ja chętnie służę pomocą!! No i mam całe mnóstwo zdjęć z meczu, wydarzeń po nim (pożegnanie zawodników) oraz wycieczki po stadionie. Jeśli ktoś byłby zainteresowany- mogę podrzucić.

Kojak 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 18, 2012 14:14   

Gratulacje z udanego wyjazdu :) Szkoda że ja nie mam takiej siostry co by mnie na mecz zabrała :P Szkoda tylko że mistrzostwa nie było ;) Mogłabyś tu wrzucić kilka zdjęć, chętnie obejrzę :)

anka 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 21, 2012 16:38   

Wrzuciłam parę zdjęć:

http://imageshack.us/g/338/s6300075.jpg/

Kojak 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 21, 2012 17:55   

Świetne zdjęcia, wielkie dzięki :)

Odpowiedz do tematu