ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowicz Roku 2011

Forumowicz Roku 2011
Bubu
12%
 12%  [ 9 ]
carlos
37%
 37%  [ 28 ]
Kargool
5%
 5%  [ 4 ]
Paolo#3
36%
 36%  [ 27 ]
Rangiz
8%
 8%  [ 6 ]
Głosowań: 74
Wszystkich Głosów: 74

Autor Wiadomość
Kargool 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 02, 2012 21:08   

Ja podobnie jak kolega wyżej :) Cieszę się i dziękuję, że mnie doceniliście, mimo że w tym roku (zwłaszcza w jego drugiej połowie) mniej czasu poświęcałem Milanowi. Ale obiecałem Tomkowi, że od stycznia będzie mnie więcej i to pod różnymi postaciami.
A swój głos oddałem na Bubu Mistrza Ciętej Riposty :king:

milanik-ofisjal 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 02, 2012 22:52   

Co prawda na tym forum w przeciwieństwie do innej strony traktującej o Milanie nie jestem jakimś "weteranem", ale spędzony tutaj czas pozwolił mi zaobserwować i wyrobić opinię na temat całkiem pokaźnej liczby użytkowników (tych aktywnych rzecz jasna) i wybór nie należy do zadań łatwych. Biorąc pod uwagę jakość wpisów nominowanych, tak naprawdę jest ciężko cokolwiek zdecydować, bo każdy pisze jak najbardziej z sensem i czytanie nie jest udręką. Zostaje więc chyba opcja oceniania przez ilość i tutaj zdecydowałem się na wybór między "Il Capitano", a obecnym "królem" i postawiłem na tego pierwszego, nie ukrywam, że pomógł mi zacny napis pod nickiem Carlos, a więc żeby "nudno" nie było, to z równej pary decyzja zapadła na korzyść Paolo :)

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Sty 05, 2012 00:07   

Sie rangiz uaktywnił po dostaniu do "5" :)
Walczy o głosy jak Palikot :>

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 05, 2012 00:11   

Bubu napisał/a:
Sie rangiz uaktywnił po dostaniu do "5"

A Ty Bubu co roku ta sama teoria spiskowa... z tą różnicą, że w zeszłym roku było mniej personalnie... ehhh.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 05, 2012 00:29   

Bubu napisał/a:
Wiem, że mnie lubisz :lol2:
Jak dla mnie, teoria zalatuje jakimś PiSem, z resztą nie muszę się tłumaczyć, ale co mi tam, osobiście nie mam nic do ukrycia :)

Podsumowanie roku, czyli czas głosowań zbiegł się z zamieszaniem wokół Pato i swego rodzaju nawet nagonką na w/w, do tego po pewnej przerwie mieliśmy mecz, a mecze zwykle komentuję w odpowiednim dziale, chyba, że nie miałem okazji oglądać. Powyższych spraw ciężko jest nie skomentować, jestem dość leniwy i generalnie wpisuję się na forum jedynie jak mnie coś ruszy(patrz zawirowania wokół Alexa, tak transferowe, jak i pomijanie go w głosowaniu top10) a teraz tych spraw było aż nadto.

Gdyby w jakikolwiek sposób zależało mi na wynikach tego głosowania, przywiązywałbym większą wagę do stylistyki, doboru słów, czy sensu umieszczenia akapitu w danych miejscach, a jak się przypatrzeć, to zauważysz, że nie robię tego zbyt starannie.

Do tego okres świąt i sylwestra w którym, albo jesteśmy w rozjazdach, albo niedysponowani(albo jedno i drugie) :) nie sprzyjał jakimkolwiek wpisom, stąd wzmożona aktywność w zaległych sprawach po styczniowym powrocie do normalności.
Od jutra do niedzieli znów pewnie przerwa z braku wydarzeń, chyba, że nam nagle Pato sprzedadzą :)
To na tyle.

Pozdrawiam :)

Kargool 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 05, 2012 00:51   

Bubu napisał/a:

Jeśli będzie skuteczny jak Palikot, to będziemy mieć zmianę na stanowisku. I mówię to zupełnie poważnie, bo jaki pogląd by tu nie mieć, to Janusz swoje uzbierał.
Dondamajk napisał/a:
A Ty Bubu co roku ta sama teoria spiskowa

Ktoś musi walczyć. Jak nie Ty i nie ja, to Bubu. To się nazywa postawa obywatelska ;)

Phalcore 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 05, 2012 01:09   

Bubu napisał/a:

Osobiście myślę, że taka postawa Bubu jest podyktowana obawą o to, że wypadnie gorzej w tym zestawieniu. Rangiz ma potencjał i jest doceniany przez niektórych forumowiczów mimo, że sam o tym nie wie. :D

Dla mnie:
Rangiz > Bubu :ok:

www.facebook.com/MCPRzeszow
www.facebook.com/UnitedFansAgainstBarcelona

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Czw Sty 05, 2012 12:28   

dondamajk Ty lepiej sie zajmij nauka gry w piłkę (nożną) a nie wypisywaniem mądrości. Turniej tuż tuż :)

A co do teorii spiskowych. Wystarczy sobie poprzeglądać statystyki (z zeszłego roku) i wyjdzie kto kiedy i ile pisał. Prosta matematyka :)
:diavolo:

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 05, 2012 13:53   

Teorie spiskowe i statystyki mozna o kant... stołu rozbić.
To, że ktoś jest aktywniejszy zimą wcale nie musi mieć nic wspólnego z wyborami na FR. Czas, pogoda, praca, sytuacja Milanu i takie tam inne czynniki mają wpływ na aktywność forumową, a nie tutuły.
Rangiz poczuł się doceniony więc pewnie z większą przyjemnością tu zagląda i odpłaca głosującym za zaufanie, a nie prowadzi jakąś kampanię.

Gratuluję finalistom, oby tak dalej! Jak pisałem wcześniej carlos w pełni zasłużył na zwycięstwo w ostatniej edycji, jeśli to powtórzy niespodzianki nie będzie, ale mój głos na oddałem na P#3.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 06, 2012 15:08   

konrad_acm napisał/a:
Czas, pogoda, praca, sytuacja Milanu i takie tam inne czynniki mają wpływ na aktywność forumową, a nie tutuły.

Fakt niezaprzeczalny. Niestety tak jest, że przez większość roku nie wszystkim udaje się być aktywnym na forum w takim samym stopniu. Ja też w tej chwili jestem aktywniejszy, ale niestety wróci kierat i moje wejścia ograniczą się w znacznym stopniu.
Co do wyborów cieszy mnie wzrost liczby głosujących, mam nadzieję, że za rok progres będzie jeszcze znaczniejszy.

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 06, 2012 15:42   

Bubu napisał/a:
ondamajk Ty lepiej sie zajmij nauka gry w piłkę (nożną) a nie wypisywaniem mądrości. Turniej tuż tuż

Nie muszę, forma dopisuje, a piłki nożnej i tak się już nie nauczę... poza tym jestem na liście rezerwowej... :king:
Bubu napisał/a:
A co do teorii spiskowych. Wystarczy sobie poprzeglądać statystyki (z zeszłego roku) i wyjdzie kto kiedy i ile pisał. Prosta matematyka

A nie uważasz, że wybory forumowicza roku, nie muszą być wcale jedynym czynnikiem wzmożonej aktywności, ani też kluczowym?

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 06, 2012 17:03   

Spokojnie Dondamajk. Dla niektórych taka forma wypowiedzi jest tylko i wyłącznie próbą zwrócenia na siebie uwagi :)
Jedni piszą posty, tak jak pisali, inni zamiast tego tylko atakują, może w związku z głosowaniem? Nie jestem Bubu, więc teorii spiskowej nie wysnuwam.

W każdym razie nie ja zaczynałem i nie ja ciągnę dyskusję, by np. liczyć ludziom posty z danego przedziału czasowego...

Sytuację wyjaśni ktoś z dwójki Paolo/Carlo, więc w ogóle nie wiem, po co zeszliśmy z tematu.

Kargool 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 08, 2012 19:21   

Gratuluję obrony tytułu :) Dzięki za głosy oddane w obydwu fazach.

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Sty 08, 2012 19:42   

Tego się po Was nie spodziewałem - jeśli uważacie, że to wystarczy abym przestał się tu udzielać to jesteście w błędzie. Będzie mnie więcej, więcej i więcej...
A tak serio to wielkie dzięki dla wszystkich, którzy wzięli udział w zabawie, a już zwłaszcza dla tych, którzy zmarnowali swój głos na mnie.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Nie Sty 08, 2012 19:51   

Gratulacje dla carlosa. Klątwa FR została przełamana: pierwszy raz w historii nie muszę zmieniać rangi, a obrońca tytułu nie zniknął w mrokach forumowych dziejów ;)

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Sty 08, 2012 20:46   

Gratuluję zwycięzcy oraz dziękuję za tak dużą liczbę głosów ( byłem pewien, że procentowo będzie znacznie mniej niż rok temu). W pełni zasłużone zwycięstwo carlosa.

Cieszy większa frekwencja niż przed rokiem. Ostatnimi czasy wielu użytkowników udziela się w miarę regularnie, a to ważne, bo przez te 5 lat od kiedy się rejestrowałem były momenty zastoju. Na dodatek wciąż utrzymywany jest wysoki poziom. Oby tak dalej!

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 08, 2012 21:07   

Gratulacje dla Zwycięzcy! ...A nominacja Rangiza zalatuje mi jakąś Grodzką: dostała się, bo nikt nie wiedział kto to :-D

Kargool 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 08, 2012 21:11   

No teraz mam chwilę więcej.
Po pierwsze to co zauważył Paolo
Paolo#3 napisał/a:
Cieszy większa frekwencja niż przed rokiem.

Powiem nawet więcej. W głosowaniach na FR to był najlepszy wynik. Duża w tym zasługa ogłoszenia, ale także coraz większej aktywności i dojrzałości użytkowników. Coraz szerszy dostęp do meczów ACM nie jest tu także bez znaczenia.
Po drugie
carlos napisał/a:
zmarnowali swój głos na mnie

Głosy marnuje się na przegranych ;)
Po trzecie coś od siebie. Byłbym fałszywie skromny, gdybym powiedział, że Wasze głosy oddane na mnie nie łechtają mojego ego. Tym bardziej, że po raz trzeci z rzędu znalazłem się w piątce. W tym roku jestem jednak zaskoczony, bo nie prezentowałem równego poziomu, z różnych powodów.
Doceniam zatem przede wszystkim tych, którzy w moim pisaniu odnaleźli coś dla siebie. Nie ukrywam, że w tym roku chciałbym bardziej uczestniczyć w życiu forum, zwłaszcza w wątkach meczowych. Niestety, jak się nie znajduje czasu na oglądanie (tak jak dziś) to nie ma czego komentować.
Dlatego mam bardzo wielki szacunek dla tych, którzy znajdują ten czas (wiadomo, każdy ma sporo obowiązków) i jednak troszkę żalu, że nie dzielą się swoimi uczuciami tutaj. Dotyczy to nowych użytkowników, ale i tych starszych. Brakuje postów Pamato, Suchego, Starego Tirowca, wygnanego przez nas Dhorasso i rzeszy innych, którzy 2-3 lata temu ciągnęli to forum.
Nie wiem, przyznam szczerze, również jak wygląda sytuacja na innych stronach o ACM. Kiedyś trafiłem tutaj i jestem wierny. Rodzi mi się natomiast w głowie myśl i idea, że pięknie byłoby, gdybyśmy stworzyli jedno wielkie Milanowe koło dyskusyjne. Czy to możliwe?
Dzięki jeszcze raz. Mam nadzieję, że tych, którym "dobrze się czytam" będę się czytał dalej i za rok znów zostanę doceniony. Dla mnie, starego już faceta, którego życie nie kręci się już tylko wokół piłki fajne to jest :)

rangiz 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 08, 2012 23:38   

Byłem zaskoczony nominacją, tym bardziej dziękuję sześciu osobom, które oddały na mnie swój głos. Chyba nie pisuję na tyle często, by znaleźć się w tym gronie, albo ogólny ruch na forum spada, stąd też jestem rozpoznawalny jako jeden z kilku...

Gratulacje dla zwycięzcy, jak i dla wszystkich nominowanych!

Soja 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 09, 2012 13:09   

Gratulacje dla obrońcy tytułu :piwo:

Chyba nikt nie miał wątpliwości, że to właśnie carlos oraz Paolo#3 w największym stopniu ciągnęli to forum w 2011 roku.

Ja w finale głosowałem na Kargoola. Może nie jest tak regularny jak dwóch w/w ale za to jasno i rzeczowo prezentuje swoje poglądy, których potem merytorycznie broni. Kiedyś to forum słynęło właśnie z takich użytkowników. Niestety wygląda na to, że te czasy już nie wrócą...
Kargool napisał/a:
Rodzi mi się natomiast w głowie myśl i idea, że pięknie byłoby, gdybyśmy stworzyli jedno wielkie Milanowe koło dyskusyjne. Czy to możliwe?

Jestem na "nie".
Każdy z polskich portali o ACM ma swoją specyfikę, którą widać również na towarzyszących forach. Każda ze stronek, każde forum cieszy się pewną popularnością. Nie ma po co na siłę tworzyć jakichś mariaży.

Na koniec życzenie ode mnie dla mnie:
Mam nadzieję, że za rok wrócę do finałowej piątki :lol2:

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

zino 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 09, 2012 19:42   

No proszę, zadecydował 1 głos... Do finałowej rundy nominowałem właśnie carlosa i P#3, w finale głosowałem za P#3, ale przypuszczałem, że będzie zacięta walka. Gratuluje carlos ! Wszyscy chyba wiemy, że obronić tytuł jest jeszcze trudniej niż zdobyć go pierwszy raz.

Camill 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 10, 2012 05:48   

Dobra wróżba w kontekście obrony tytułu przez Milan :ok:
Gratki :piwo:

miszcz 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 10, 2012 20:52   

Wielkie gratulacje. Zasłużona obrona tytułu. Nie głosowałem na ciebie Carlos, bo stwierdziłem, że warto wesprzeć mniej faworyzowanych. Jednakże w kontekście całego roku zdecydowanie zasłużyłeś.

Odpowiedz do tematu