ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bilety na mecz CL!!
Autor Wiadomość
davids1986 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 26, 2011 15:33   Bilety na mecz CL!!

Mam pytanie jak to jest z biletami na mecz Champions League? Czy bilety te można nabyć pod stadionem w dniu meczu, a nawet pare godz przed meczem? Mecze są tradycyjnie o 20.45 czy dajmy na to o 17 tego samego dnia moge kupić bilet pod stadionem czy są jakieś restrykcje....?

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 27, 2011 07:22   

Wszystko zależy od meczu, na BATE dostaniesz bez problemu a na Barce - sam sobie odpowiedz ;)

davids1986 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 29, 2011 13:07   

Ale czy na San Siro nie ma przypadkiem jakichś imiennych biletów wraz z dowodem tożsamości czy coś takiego, które trzeba zamawiać wcześniej? Czy można na jakikolwiek mecz CL kupić bilet parę godzin przed stadionem (nawet na BATE czy jakiś inny mecz)? Chodzi mi nawet o popularnych koników pod stadionem czy to ma miejsce pod San Siro? I czy ktoś się orientuje za ile sprzedają bilety np. na mecz rangi Milan - Barca czy Milan - Inter? :)

Majkel 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 30, 2011 10:15   

Czy mecz z Viktorią Pilzno będzie na pewno grany w Pradze? Bo sie zastanawiam czy sobie biletów nie zarezerwować...
lì a casa il cuore sentirà!

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Sie 30, 2011 19:20   

Na forum tym i MCP bylo to napisanych juz kilka ladnych razy... Skoro elimki grali w Pradze to z jakiej racji nagle mieli by grac w Pilznie?

Porek 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 30, 2011 20:36   

Majkel, a gdzie masz możliwość rezerwacji biletów jeśli możesz się podzielić linkiem to poproszę :)

Majkel 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 30, 2011 22:32   

Porek, ja miałem na myśli bilety na samolot ;-)

Porek 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 30, 2011 23:50   

Heh, to zmienia postać rzeczy bo jakoś nie myślałem o samolocie w kwestii Pragi ;) chyba, że Ty chcesz do Mediolanu na mecz z Czechami licząc, że z powodu mało interesującego zespołu będzie więcej miejscówek ;)

Majkel 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 31, 2011 07:27   

Do Mediolanu bilety trochę droższe, a do Pragi za cztery stówki w obie strony można polecieć ;-) Pytanie jak będzie z kupnem biletów na mecz...

123 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 31, 2011 07:31   

za 4stowki to i do mediolanu polecisz... co wcale nie swiadczym o tym, ze to tanio.
natomiast praga w tej cenie, to w ogole jakas masakra :\

Porek 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 31, 2011 08:01   

Z tego co patrzylem bilety do Mediolanu a 19 pazdziernika z Krakowa 174 zl w obie strony 19 wylot z krakowa a w czwartek rano powrot jakos o 7.45 także wydaje mi sie ze mozna ;) z tym ze bedzie to mecz z Bate Borysow... patrzylem na stronie Ryanair jak cos - no chyba ze cos zle spojrzalem ;)

Majkel 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 31, 2011 08:24   

No tak, ale ja jestem z Warszawy - nie chce mi się jechać do Krakowa, po to, żeby lecieć samolotem do Pragi ;-) Z Waw nie ma taniego połączenia z Pragą - najtaniej Lotem za 400 pln. Do Mediolanu też można za 400-500 z tym, że tanie linie nie latają tam codziennie, a co parę dni.

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 31, 2011 08:29   

WizzAir od listopada lata z Warszawy do Mediolanu co dwa dni, a nawet w niedzielę i poniedziałek dzień po dniu, więc można się wybrać np. na Chievo albo Catanię lotem za 218 i nie trzeba szukać noclegu.

123 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 31, 2011 08:43   

Majkel napisał/a:
Do Mediolanu też można za 400-500 z tym, że tanie linie nie latają tam codziennie, a co parę dni.
za 400pln to lata lufthansa (sprawdz tam), a nie tanie linie... no chyba, ze teraz lot z 4stowki nazywamy "tanim" przelotem :\

PrzM napisał/a:
i nie trzeba szukać noclegu

tu bylbym ostrzozny ;)
rano sa niezle korki z mediolanu do bergamo, wiec jest spora szansa na male opoznienie... natomiast po meczu (koczowanie na lotnisku) tez nie ma szans. no chyba, ze zgadasz sie z miejscowymi by ciebie podrzucili.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 31, 2011 09:38   

Lufthansa do Mediolanu za 400? Jak patrzyłem wczoraj to w tygodniu (śr-czw - tak, żeby polecieć na lige mistrzow) to było ponad 1000 PLN :( Masz jakiegoś linka może?

No i druga kwestia jak z biletami. Do tej pory jakoś mnie mecze na stadionach omijały i w sumie niewielkie mam doświadczenie w załatwianiu biletów. To się da kupić z wyprzedzeniem? I jeśli tak to gdzie?

MCP nie planuje żadnych wyjazdów póki co? :D

bestsp 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 31, 2011 18:51   

Patrzę teraz na WizzAir Warszawa-Mediolan-Warszawa. Przylot 23.11 o 8 rano na mecz z Barcą, odlot 25. Cena w obie strony 218 złociszy. Czy ktoś wie od kiedy będzie można kupować bilety na to spotkanie bo chętnie bym się wybrał :)

krzychu81 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 31, 2011 19:58   Viktoria Pilzno - AC Milan

Witam,

poniżej znajdziecie informację o cenach i sposobie dystrybucji biletów na mecz Viktoria Pilzno - AC Milan (Praga, stadion Eden, wtorek 6. grudnia, godz. 20.45):

www.MyFootballWay.com

Pozdrawiam,
Krzychu

Porek 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 31, 2011 21:19   

Nie wiem czy dobrze sprawdzalem ale bylo napisane ze najtansze bilety na Barce w Mediolanie zaczynaja sie od 500zl... ale nie dam sobie reki uciac za ta informacje... W zasadzie z tego linku wiele dowiedziec sie nie mozna - znaczy niby ceny sa ale kiedy bedzie mozliwosc kupna o ile bedzie to juz nie :(

123 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 08:54   

majkel: napisalem, ze tyle kosztuja, bo tyle placilem (i to nawet 2 tyg przed odlotem). na termin, o ktorym piszesz nie spawdzalem... ot taka informacja na przyszlosc ;)

krzychu81 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 18:05   

Porek napisał/a:
W zasadzie z tego linku wiele dowiedziec sie nie mozna - znaczy niby ceny sa ale kiedy bedzie mozliwosc kupna o ile bedzie to juz nie :(

Z całym szacunkiem, ale wg mnie wszystkie szczegóły są tam podane:

Dystrybucja biletów (nie wiadomo, czy będą imienne czy też nie) rozpocznie się w nadchodzącą niedzielę. Przez pierwsze pięć dni w sprzedaży będą tylko i wyłącznie PAKIETY, tj. komplety biletów na wszystkie trzy spotkania. W niedzielę i poniedziałek (4. i 5. września) prawo do ich pierwokupu dostaną jedynie posiadacze karnetów na spotkania Viktorii (ich sprzedaż została tymczasowo wstrzymana). Każdy będzie mógł kupić maksymalnie trzy pakiety. Od wtorku (6. września) zestawy biletów nabywać będą mogli pozostali kibice, którzy podobnie jak „karneciarze”, mają możliwość zakupienia od jednego do trzech pakietów. Zestawy biletów dystrybuowane będą jedynie w kasach na stadionie w Štruncových sadach w Pilźnie, które otwarte będą codziennie od 8:00 do 17:00.

Jeśli po inauguracyjnych 5 dniach sprzedaży w stadionowych kasach nadal dostępne będą bilety, wówczas (w czwartek 8. września) rozpocznie się sprzedaż POJEDYNCZYCH wejściówek na poszczególne mecze, przy czym bilety będzie można kupować już nie tylko w Pilźnie, ale i w praskim Edenie, czyli na stadionie, na którym pojedynki te zostaną rozegrane.

Co jeszcze potrzebujesz wiedzieć?

Porek 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 20:18   

Zwracam honor - widocznie nie zauważyłem... :) Przepraszam. Czyli przez internet po tych 5 dniach nie będzie prowadzona sprzedaż??

krzychu81 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 20:29   

Porek napisał/a:
Zwracam honor - widocznie nie zauważyłem... :) Przepraszam. Czyli przez internet po tych 5 dniach nie będzie prowadzona sprzedaż??

Nie masz za co przepraszać, ja się nie gniewam. :) Szanse na dystrybucje biletów w internecie są znikome, ale... są. :) W połowie przyszłego tygodnia trzeba monitorować stronę
vstupenky.synottiparena. Na razie napisano tam, że "Internetové rezervace vstupenek na tyto zápasy nejsou v současné době plánovány." V současné době, czyli (w wolnym tłumaczeniu) "na dzień dzisiejszy", ale być może się to jeszcze zmieni...

Odpowiedz do tematu