ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Copa Haxballita
Autor Wiadomość
Wilshere19 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 29, 2011 16:24   Copa Haxballita

Witam serdecznie. Jestem tu nowy więc liczę, że przyjmiecie mnie tutaj bardzo miło, a także przemyślicie dobrze moją propozycję.
Reprezentuję użytkowników jednej ze stron internetowych poświęconych haxballowi.
Oto ta strona: http://www.haxball-manager.pun.pl/
Niedawno powstała reprezentacja forum i po paru sparingach postanowiliśmy zorganizować turniej reprezentacji różnych for.
Turniej odbywał by się na zasadach jak sama nazwa tego turnieju wskazuje wziętych z Copa America. W turnieju brałyby udział więc 12 reprezentacji, które zostały by rozlosowane do 3 grup. W każdej z tych grup znalazłyby się po 4 drużyny. Do ćwierćfinału turnieju awansowałoby 8 drużyn ( 2 pierwsze drużyny z każdej grupy + dodatkowo 2 drużyny z 3 miejsc z najlepszym bilansem spośród drużyn które te 3 miejsca w grupach pozajmowały). Następnie ćwierćfinały, półfinały, mecz o 3 miejsce no i wielki finał. Gramy bez rewanży.
Mecze odbywać się będą na boisku BIG w systemie 3v3.
Proponuję wam udział w tym turnieju jako, że jesteście wielkimi fanami tej gry(haxball).
Aby wziąć udział w tym turnieju należy zebrać 10 osobową kadrę + trener (trener ma prawo gry w meczach) i zgłosić ją mi na PW, email lub moje gg.
W naszym turnieju wezmą udział takie reprezentacje jak Kanonierzy.com, MUFC.pl, FCInter.pl, FcBayern.pl, zaqhax.pl. Liczę że i wy dołączycie do grona tych drużyn.
Czekam na pozytywną odpowiedź. :-)

PS.
Email: crisfootbal41@gmail.com
GG:2429464

Proszę, aby na te adresy pisały jedynie ewentualni trenerzy lub kapitanowie drużyn. :-) .

Dziękuję i pozdrawiam. :-) .

Odpowiedz do tematu