ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Współpraca Milan Lab z Nutrilite
Autor Wiadomość
summoning 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 13, 2011 19:44   Współpraca Milan Lab z Nutrilite

Nieco ponad dwa lata temu Instytut Zdrowia Nutrilite zdecydował się podjąć współpracę z AC Milan. Cel - otwarcie nowych horyzontów w dziedzinie odżywiania i badań dotyczących sportu.
Ze strony Instytutu Zdrowia Nutrilite projektem kierują dr. Duke Johnson i dr. Micheline Vargas. Dr. Vargas rozpoczęła ścisłą współpracę z zespołem MilanLab od opracowania szczegółowego kwestionariusza dla zawodników, mającego na celu gromadzenie informacji na temat ich diety i stylu życia. Następnie stworzyła plany dla każdego z zawodników obejmujące indywidualne zestawy produktów Nutrilite. Plany te są analizowane i w razie potrzeby modyfikowane. To nowość dla zawodników. Niektórzy zawodnicy byli poczatkowo nieco sceptycznie nastawieni do nowej strategii suplementacyjnej, różniącej się od dobrze im znanego systemu. Zmiana nastawienia postępowała gdy zawodnicy zaczęli stosować produkty i wymieniac się coraz bardziej pozytywnymi opiniami - wyjaśnia dr. Dolci.
- zawodnicy zgłaszali zmniejszenie zmęczenia i przypadków skurczu mieśni podczas treningów i meczy.
- potwierdza Daniele Tognaccini, lider projektu MilanLab i trener sportowy.
- testy potwierdziły poprawę wyników u większości zawodników w tym zwiększenie witaminy D.
Nie znalazłem żadnej informacji na forum na temat powyższej współpracy a uważam że jest ona bardzo ciekawym zagadnieniem, które znajduje w świecie sportu coraz większą popularność. Zapraszam do dyskusji jeśli znajdą się chętni.
Pozdrawiam.

PacheL 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 13, 2011 23:43   

Hm, ciekawa informacja, przyznam, że przeoczyłem ją wcześniej. Podaj źródło pls.

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lut 14, 2011 08:40   Re: Współpraca Milan Lab z Nutrilite

summoning napisał/a:
- zawodnicy zgłaszali zmniejszenie zmęczenia

Zlatan najwyrazniej nie korzysta z tego programu :]

summoning 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 14, 2011 09:26   

Współpracuję z Nutrilite, stąd mam informację na ten temat:)
Co pewien czas będę dodawał kolejne informacje na temat współpracy drużyny z kompanią.
Nie pisałem na razie o Team Nutrilite którego twarzą jest były piłkarz Milanu - Ronaldinho, współpraca została zawarta gdy był jeszcze piłkarzem Milanu:)

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 15, 2011 17:29   

Tak - i przez tę współpracę zmieniony został wykonawca jedenastek w drużynie ['].

A kolega Milanista czy post typowo reklamowy? Z jakim numerem grał Marco Simone? :D

summoning 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 15, 2011 18:37   

Piszę to tylko i wyłącznie dla waszej informacji, do pewnych informacji nie macie dojścia, ja do jednej dziedziny mam bezpośrednio, więc się z wami dzielę. Czy robię to reklamowo?Fakt mam do nich dostęp ale nikomu nie proponuję kupna:)
11
Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu