ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ważne pytanie do orientujących się w terminarzu !!!
Autor Wiadomość
kamcioop 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 23, 2011 23:19   Ważne pytanie do orientujących się w terminarzu !!!

Witam, piszę lekko zaniepokojony informacją ,którą przeczytałem w terminarzu na tejże stronie. Mówi ona o tym ,że mecz z Napoli wypadnie w pn 28 lutego(wcześniej mówiono o dacie 27 luty- niedziela, tak też do tej pory informuje strona oficjalna). Problem w tym ,że jestem w posiadaniu biletów na ten mecz, zapłacone są już bilety lotnicze i noclegi w hotelu w Mediolanie. Pytanie to kieruje do ludzi ,którzy posiadają wiarygodne informacje odnośnie daty tego spotkania lub do wodza tej strony , który to może omyłkowo umieścił w terminarzu mecz z Napoli dnia 28.02.2011 r. (poniedziałek)

maslok 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 23, 2011 23:35   

A nie masz daty na biletach?

kamcioop 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 23, 2011 23:39   

bilety są zamówione i jeszcze nie doszły. nie wiem dlaczego to się zmieniło na oficjalnej nic nie piszą. martwi mnie to bo rok temu przepadło nam wszystko (bilety na mecz, hotel, wizzair) na real-valencia na satiago :)

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pon Sty 24, 2011 02:41   

Mecz jest na 100% w poniedziałek 28 lutego. Jest to data oficjalna, ogłoszona przez Lega Serie A. Najważniejsze pytanie brzmi, gdzie kupiłeś bilet. Jeśli to oficjalny dystrybutor, to otrzymasz wejściówkę z prawidłową datą albo po prostu przyślą Ci kwitek, dzięki któremu odbierzesz bilet w kasie przed meczem. Jeśli gdzieś indziej, to.. no cóż. Nocleg pewnie można przebukować, ale jeśli ktoś rezerwuje sobie loty i hotele przed oficjalnym ogłoszeniem daty meczu, to znaczy, że sam się prosi o kłopoty. Tym bardziej, że rok temu przepadło Wam wszystko... Errare humanum est, in errore perservare stultum.

kamcioop 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 24, 2011 19:20   

dzis na stronie jest napisana już data 28.02.11, natomiast wszelki informacje mówiły o 27.02, ba bilety były sprzedawane na mecz w tym dniu. data meczu zmieniła się z jakiegoś powodu. warto rezerwować bilety na lot wcześniej ze względu na korzystniejszą cenę . a rok temu zdarzyło się tak gdyż nastąpiła Erupcja wulkanu Eyjafjallajökull w Islandii dlatego Madryt totalnie nam się posypał. bukujemy bilety lotnicze, przekładamy wizytę w hotelu i lecimy do Mediolanu-nie ma bata

Odpowiedz do tematu