ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mecz z Tottenhamem na White Hart Lane - pytanie o bilety
Autor Wiadomość
michalmisiu 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 13, 2011 14:46   Mecz z Tottenhamem na White Hart Lane - pytanie o bilety

Witam.

Jestem kibicem Milanu od przedszkola i mam okazję być na meczu wyjazdowym, co jeszcze mi się nie zdarzyło. Milan 9 Marca zagra w Londynie przeciwko kogutom. Ja obecnie przebywam w Anglii i chętnie bym się na ten mecz wybrał, ale nie chciałbym siedzieć z kibicami Tottenhamu (w najgorszym wypadku tak zrobię), bo chciałbym w spokoju sobie pośpiewać. Czy ktoś z Was orientuje się czy jest jakakolwiek szansa kupienia biletu na sektor Milanu. Patrzyłem na stronie oficjalnej i żadne bilety na mecze wyjazdowe nie są nawet tam wymienione. Wiem, że szansa jest pewnie mała (jeśli w ogóle jest) i zdaję sobie z tego sprawę, ale nie cieszy mnie perspektywa oglądania Milanu z sektora Spurs. Chyba szlag mnie trafi. Jeśliby ktoś z Was orientował się w sytuacji proszę o informacje. Dzięki.

Soja 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 16, 2011 13:26   

Ostatnia informacja jaka się pojawiła nie nastraja optymistycznie:
http://www.milanclubpolon...?id=00&news=210

Nawet dla członków naszego MCP(zakładam, że nim nie jesteś, skoro szukasz informacji tutaj, a nie na stronce stowarzyszenia) może być ciężko z biletami.

Teraz pytanie do Ciebie:
Piszesz o oglądaniu z sektora Spurs. W jaki sposób chcesz zdobyć bilety? Z tego co patrzyłem na stronce, to nie ma ich w wolnej sprzedaży, masz więc jakiś karnet czy coś?

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 16, 2011 14:06   

Soja napisał/a:
Piszesz o oglądaniu z sektora Spurs. W jaki sposób chcesz zdobyć bilety? Z tego co patrzyłem na stronce, to nie ma ich w wolnej sprzedaży, masz więc jakiś karnet czy coś?

Soja przyjacielu,pozwole sobie powiedzieć słówko na ten temat.nie wiem czy użytkownik michalmisiu ma karnet czy co,ale tutaj na Wyspach raczej nie ma problemu z biletami.na przykład tu w Irlandii działa prężnie kilkanaście biur turystycznych które specjalizują się tzw. wycieczkach sportowych a mecze wielkiej czwórki w lidze angielskiej to chleb powszedni<MU,Chelsea,Liverpool,czy Arsenal>.można podpasować sobie wyjazd pod samego siebie jak Ci tylko pasuje,tzn wycieczka jednodniowa,noclegi czy np.powrót zaraz po meczu.ja osobiście rok temu byłem na MU-Milan,i też niestety siedziałem na sektorze gospodarzy,a to była tylko jedyna opcja by wogóle znaleść sie na tym meczu.koszt z transportem ode mnie z miasta,prom,transfer z portu do hotelu,nocleg w hotelu ze śniadaniem,bilet na mecz i wkońcu powrót do domu kosztowało mnie to raptem €219
również po cichu licze na bilety na Tottenham ale już w naszym sektorze w tym roku,a wszystko w rękach MCP,ale tak jak pisałeś będzie bardzo ciężko.tu masz np taki zwykły przykład jednego z Dublińskich biur oferta na mecz 9 marca na WHL
http://www.marathonsportstravel.ie/
pozdrawiam serdecznie ;)
pozdrawiam

Soja 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 16, 2011 14:59   

Pawko IRL, przyjacielu.
Ja, jako, że mieszkam blisko Londynu, jestem zainteresowany wyłącznie biletami, nie wycieczkami z noclegiem. Takie oferty owszem widziałem, mogę potwierdzić, że są, ale ja w mojej sytuacji jestem zainteresowany tylko i wyłącznie biletem, z którym wygląda na to, że może być problem, bo MCP wygląda na to, że mało dostanie, a tutaj:
http://www.tottenhamhotsp...ayinfo/557.html
jest "no general sale", a wątpię żebym się na jakąkolwiek inną łapał.

carlos napisał/a:

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 16, 2011 16:12   

więc jedyna szansa to konie pod stadionem,ale wiadomo zawsze jest jakieś ryzyko.ja osobiście mam już bilety lotnicze,ale jeśli nie dostane biletu prze MCP niestety rezygnuje i nawet nie lece,bo przy tak małym obiekcie jakim jest stadion Tottenhamu nawet prawdopodobieństwo konika z biletami równa się zero :/

michalmisiu 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 18, 2011 14:15   

Już odpowiadam - od 10 lutego zaczyna się sprzedaż biletów dla osób z członkostwem Lilywhite a ja to członkostwo chcę wykupić jeśli nie da się kupić biletu na sektory Milanu. Tak samo musiałem zrobić na Old Trafford, bo ja nie mam zamiaru jechać na mecz i zastanawiać się czy dostanę bilet od koników czy zostanę w czarnej dupie. Mogę zapłacić za to członkostwo, nie szkoda mi, bo chcę po prostu zobaczyć ten mecz na żywo. Trudno, będę musiał siedzieć między kibicami gospodarzy. Dzięki wszystkim za informacje! :forzamilan:

Soja 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 19, 2011 15:21   

Jak coś to informacja na stronie MCP:

http://www.milanclubpolon...?id=00&news=212

carlos napisał/a:

Odpowiedz do tematu