Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Paolo Maldini

Weah czy Ibra, Ancelotti czy Gattuso... i nie tylko! Czyli rozmowy na temat obecnych i byłych zawodników, szkoleniowców i działaczy Milanu.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marcu
Milanista
Milanista

Post autor: Marcu »

Paolo powiedział, że w trenerke się nie będzie bawił więc to nieporozumienie z tym asystentem.
Awatar użytkownika
dezali
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą
Kontakt:

Post autor: dezali »

o czyms media musza pisac w sezonie ogorkowym. z pirlo nie wyszlo, z seedorfem nie wyszlo, z gattuso nie wyszlo, wiec 'zurnalisci' podjeli kolejna probe pod znakiem 'exodus sladami ancelottiego'. pewnie z podobnym skutkiem jak w poprzednich przypadkach.
Soja
Milanista
Milanista

Post autor: Soja »

Z Pato im może wyjdzie...przekonamy się pod koniec czerwca, jak pogada wreszcie z Ancelottim :rotfl:
Puchary Europy: 1963, 1969, 1989, 1990, 1994, 2003, 2007...?może kiedyś?
carlos pisze:Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy
Awatar użytkownika
zadi
Milanista
Milanista

Post autor: zadi »

Marcu pisze:Paolo powiedział, że w trenerke się nie będzie bawił więc to nieporozumienie z tym asystentem.
nie chce porownywac kaki do MALDINIEGO, ale...
pamietacie jak kaka mowil, zapewnial, "na 100%"???

a poza tym: co robi Paolo w Londynie?
Porzeczka
Milanista
Milanista

Post autor: Porzeczka »

a na forach sie z nas śmieją...

"Milan się sprzedał" wołają...

:cry2:
Awatar użytkownika
zadi
Milanista
Milanista

Post autor: zadi »

berlusconi go wqrza, kibic pluja, wiem ze tylko garstka, ale klub nic nie zrobil w tej sprawie! poza tym ancelotti to przyjaciel maldiniego...

hmm... mimo tego i tak uwazam, ze do tego nie dojdzie...

hmm... tak samo myslalem w przypadku kaki... :hmm:
Awatar użytkownika
dezali
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą
Kontakt:

Post autor: dezali »

zadi pisze:a poza tym: co robi Paolo w Londynie?
spotkal sie z ancelottim, zjadl kolacje z shevchenka, pozniej ze swoimi rodzinami wsiedli w samolot i polecieli do usa, gdzie i jedni i drudzy spedza wakacje

a ze media od razu dopisaly do calej historii kilka roznych teorii...
poza tym maldini jest wolnym czlowiekiem, nigdy nie podpisywal 'dozywocia' z milanem, po zakonczeniu kariery pilkarskiej moze rownie dobrze prowadzic dzialalnosc z dala od swiata pilki, ale i rownie dobrze pozostac w swiecie pilki, tam, skad otrzyma ciekawa propozycje pracy. niekoniecznie musi to byc milan, choc milo by bylo

maldini byl, jest i pozostanie legenda, zapracowal na to sobie latami wystepow na boisku. to, jaka decyzje podejmie co do swojej przyszlosci, w zaden sposob juz tego nie zmieni. milan tez nie powinien w zaden sposob czuc sie zobligowany, by na sile uszczesliwiac maldiniego posada w klubie. pewnie w odpowiednim czasie obie strony usiada do rozmow i zobacza, czy widza pole do dalszej wspolpracy.
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

zgadzam się z dezalim. A jakby pojechał na wycieczkę do Kataru to pewnie zaraz pojawiłby się plotki, że chce zarobić na godną emeryturę i podpisał kontrakt na kilka lat za grube miliony :]

Porzeczka pisze:"Milan się sprzedał" wołają...
wiesz, nawet jak wywalilibyśmy wszystkich piłkarzy po 30 i kupili młodzianów to dalej będziemy domem starości...
Run Ignazio, run!
bajer
Milanista
Milanista

Post autor: bajer »

dezali pisze:wsiedli w samolot i polecieli do usa
wyrywajac z kontekstu podsumuje w stylu naszych portali: Maldini podpisuje kontrakt z LA Galaxy! Pewne, bedzie wspieral Becksa w promocji soccera ;)
Paolo#3 pisze:dalej będziemy domem starości
to szybko sie ci pilkarze teraz starzeja skoro 22-letni i 25-letni od nowego sezonu beda grac u nas, a byc moze jeszcze 23-letni wpadnie przypadkiem jak 30 milionow znajdziemy ;)

btw. tak ogolnie po odejsciu Paolo i tych transferach to Inter ma juz chyba srednia o co najmniej 2 lata wyzsza niz Milan :P
Kolejorz & Milan & AZ Alkmaar
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Coś ciekawego znalzłem na onecie:

Kod: Zaznacz cały

Paolo Maldini, legenda AC Milan i reprezentacji Włoch, jest podejrzany o korupcję i nielegalny dostęp do danych Urzędu Skarbowego. 

Maldini wraz z żoną został przesłuchany przez prokuraturę w tej sprawie.

W związku z dochodzeniem w tej sprawie do więzienia trafił już pracownik Urzędu Skarbowego, który miał umożliwić m. in. Maldiniemu dostęp do informacji, dzięki którym legenda włoskiej piłki uzyskiwała korzystne ulgi podatkowe.

Maldini w barwach Milanu, w którym spędził 24 lata, rozegrał ponad 600 meczów. Z klubem z Mediolanu Maldini zdobył siedem tytułów mistrza Włoch i pięciokrotnie wygrywał Ligę Mistrzów.
Czyżby Paolo był tak "nieskazitelny" jak Inter? ;)
Awatar użytkownika
maslok
Milanista
Milanista

Post autor: maslok »

Wiadomo, że media żyją plotkami, ale... NIE! TEN CZŁOWIEK JEST NIETYKALNY. Niech nikt nie waży się pluć na PAOLO MALDINIEGO! Bo tak powinno się pisać jego imię i nazwisko - wielkimi literami.

Obrazek
Awatar użytkownika
Pamato
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Pamato »

podatki to zlo, powinno sie ich placic zdecydowanie mniej, wiec jak dla mnie to medal dla Paolo sie nalezy a nie dochodzenie :]
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Czy mi się zdaje czy dziś wypada 26 rocznica debiutu Paolo? :)
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
Pawko IRL
Milanista
Milanista

Post autor: Pawko IRL »

za Wikipedia
[/quote]Debiut w klubie zaliczył w wieku 17 lat, 20 stycznia 1985 roku w zremisowanym 1:1 meczu z Udinese Calcio.
Awatar użytkownika
maslok
Milanista
Milanista

Post autor: maslok »

No to dziś świętujemy urodziny PAOLO MALDINIEGO. Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Pawko IRL
Milanista
Milanista

Post autor: Pawko IRL »

takich jak ON piłkarski świat już nie produkuje....
bezsprzecznie legenda i WIELKI piłkarz,mój największy idol począwszy od 1994 roku...
Grazie Paolo Grazie :prayer:
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Mówisz Milan i myślisz: Maldini... Brakuje mi kogoś takiego w obecnym Milanie ( z całym szacunkiem dla ogromnych dokonań Nesty, Pippo czy Seedorfa, ale to jednak nie to samo ;) )

Forza Paolo!!!

Gdzie te czasy: Maldini, Albertini, Zidane, Veron, Rui Costa, Baggio, Vieri, Batistuta... Wtedy to była Serie A :)
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

I atmosfera na trybunach też była we Włoszech inna, podobne szopki od pewnego czasu odwala też nasz wspaniały rząd komunistów. :diavolo:
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: carlos »

Najlepszym prezentem byłoby sensowne włączenie go w struktury klubu. Mam nadzieję, że to się stanie. Sto lat, Paolo!
Life is a tragedy for those who feel
and a comedy for those who think
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Paolo napisał na swoim Facebooku: "Milan's Management does not want me to return back despite my huge desire to serve the club that gave me alot."

Zastanawiam się o co chodzi? Dlaczego jest z nim taki problem? to jest jedyna rzecz, która mnie smuci wielce, bo bardzo chciałbym, żeby Paolo był wciąż częścią struktur klubowych.
jawora37
Milanista
Milanista

Post autor: jawora37 »

Wypowiedź Paolo dla LGdS

"W ostatnich latach chciał mnie Leonardo, a następnie Allegri, ale za każdym razem drzwi do klubu były dla mnie zamknięte. Leonardo liczył wówczas, że pomogę mu w jego nowej roli, z kolei u Allegriego miałem być łącznikiem między zespołem a klubem, jednak tak się nie stało. Przyczyna takiego zachowania ze strony klubu jest prosta - Milan nie chce mojego powrotu. Czy jestem tym wszystkim rozczarowany? Nie szukam sławy i poklasku. Milan jest w moim sercu i zawsze chciałem jego dobra, jednak mój powrót najwidoczniej może być dla kogoś uciążliwy".

Nie rozumiem, czemu nie chcą go w klubie. Powinien dostać jakąś posadę za same zasługi dla klubu, którego jest żywą legendą. Jego wiedza o futbolu też raczej mała nie jest, dlatego nie mam pojęcia w czym problem?
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Kod: Zaznacz cały

Czy jestem tym wszystkim rozczarowany? Nie szukam sławy i poklasku. Milan jest w moim sercu i zawsze chciałem jego dobra, jednak mój powrót najwidoczniej może być dla kogoś uciążliwy
I to jest ta "rodzinna" atmosfera Milanu... :/
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
nonenalim
Administrator
Administrator

Post autor: nonenalim »

GPower
Milanista
Milanista

Post autor: GPower »

Orientuje się ktoś w sektorach młodzieżowych co za tym idzie jak sprawuje się jego starszy syn Christian bo 16 mu wybije w tym roku.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

nonenalim pisze:http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-f ... omosc.html

Żal, ze tak to sie skonczy.
Żal. Takich graczy, takich działaczy się nie pozbywa. Dziwna decyzja Gallianiego i spółki. Widocznie jego charakter nie pasuje pewnym osobom. Paolo miał swoje zdanie i na pewno (gdyby był naszym coachem) nie robiłby jako dodatek do całości. Kto jak kto, ale Maldini miałby szacunek wśród zawodników i wydaje mi się, że trenerem mógłby być znakomitym.

Co do Christiana to jest w kadrze AC Milan Allievi I e II Divisione (jest w niej także wnuk Gallianiego :P, Cristian) ale ciężko jest mi cokolwiek znaleźć o jego wystepach.
ODPOWIEDZ