Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Zlatan Ibrahimović

Weah czy Ibra, Ancelotti czy Gattuso... i nie tylko! Czyli rozmowy na temat obecnych i byłych zawodników, szkoleniowców i działaczy Milanu.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pepe
Milanista
Milanista

Post autor: pepe »

Jednakże napisałeś w czasie teraźniejszym:
miszcz pisze:Przypomnę że pomimo strasznie słabej gry Suso, jest to piłkarz który wciąż w tym Milanie kreuje najwięcej okazji. Liczby nie kłamią.
To, co było w zeszłym sezonie nijak się ma do obecnego, którego już minęła przecież połowa.

Ubaw mam z jakichś hasełek, że Zlatan kogoś kopnie itp. Kabaret jakiś. To, że on wytworzył wokół siebie atmosferę nietykalnego fightera nie daje mu żadnego prawa do pomiatania ludźmi. To nie podwórko. Poza tym już odczuwa się powrót mnóstwa fanatyków i wiecznie oddanych, nawet w najgorszych chwilach, kibiców, bo wrócił Zlatan. Ech, jakie to jest żenujące...
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Widzę, że nie dopisałem istotnej informacji. Wykres dotyczy tego sezonu. Oprócz tego wspomniałem o poprzednim.
Judge not lest ye be judged yourself
Adin
Milanista
Milanista

Post autor: Adin »

Co bylo zeszlym sezonie to było zeszlym sezonie. Niewiadomo jakiej dyspozycji jest sam Zlatan. Nam potrzebnych jest conajmniej takich 2 jeszcze Zlatanów. Na pewno Piątek i Leao będą mieli mentora.
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: carlos »

Adin pisze:Co bylo zeszlym sezonie to było zeszlym sezonie.
->
miszcz pisze:Wykres dotyczy tego sezonu.
Nie ma za co. :P
Life is a tragedy for those who feel
and a comedy for those who think
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

A kuku.
Podobno Zlatan ma wynik pozytywny...
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Oby tylko w miarę łagodnie przeszedł chorobę i był w pełni sił na derby 17.10...
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Niezłe jaja :D
Jak podali info o Duarte, od razu czułem że jeszcze ktoś może wypaść. Padło akurat na Zlatana... To stawia nas w bardzo ciekawej sytuacji. Zakładam oczywiście, że przejdzie to bezproblemowo, ale i tak może pauzować dłuższy czas, bo jak wiadomo z tymi testami jest różnie i czasem bardzo długo wychodzi plus. Zaraz na początku sezonu trzeba radzić sobie bez tego, który miał być przywódcą. Dobrze, że to są potencjalnie słabsi rywale, a derby dopiero za ponad 3 tygodnie, ale mimo wszystko...

Ciekawe, ile jeszcze razy coś takiego się zdarzy i jak będzie przebiegać ten sezon.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

kamilus pisze:Oby tylko w miarę łagodnie przeszedł chorobę i był w pełni sił na derby 17.10...
W pełni sił jest zapewne cały czas i "choruje" tak jak 102,5% Górników, czyli nic o tym nie wie.
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Alez się zirytowałem. Obawiam się że to nie koniec koronawirusa w zespole. :grrr:
Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Renesco »

Zarząd do końca mercato musi sprowadzić "dobre" testy :D a tak poważnie to jestem przekonany, że Zlatan tego zbytnio nie odczuje. Szansa dla Colombo.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

"Wczoraj (23.09. - przyp. red.) test na obecność koronawirusa był negatywny, a dzisiaj pozytywny. Żadnych objawów. Covid miał odwagę rzucić mi wyzwanie. To zły pomysł" - napisał w swoim stylu na Twitterze Ibrahimović."

Czyli ciąg dalszy zachorowań/pozytywnych testów nastąpi...
Awatar użytkownika
konrad_acm
Milanista
Milanista

Post autor: konrad_acm »

Może Zlatan zakończy pandemię ;) albo chociaż wyśle koronaświrusa na jakąś dłuższą kwarantannę :diavolo:
ForzaMILAN!
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Czyżby Zlatan powoli szykował się do końca kariery jednak po tym sezonie?

https://sempremilan.com/ibrahimovic-dis ... it-anymore
ODPOWIEDZ