Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Roma - Milan

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Re: Roma - Milan

Post autor: miszcz »

Z innej beczki.
Na 99% wystarczy nam 20 pkt do końca sezonu by zdobyć upragnione Top 4. Zostało 14 spotkań. Moim zdaniem, jeżeli dobijemy do minimum 60 pkt przed przerwą na reprezentacje, to możemy tego awansu być niemal pewni :) Jeden kluczowy mecz z głównym rywalem już wygraliśmy. Teraz najważniejsze by nie przegrać z Napoli.
Judge not lest ye be judged yourself
zino
Milanista
Milanista

Post autor: zino »

Renesco pisze: 01 mar 2021, 8:41 Na nic nam takie zwycięstwa, jak pogubimy punkty z Hellasem czy Udinese.
Hellas dopiero co urwał punkty Juve (drugi raz w tym sezonie) i ogólnie dają rade w starciach z czołówką (patrz z nami na SanSiro). Uważam, że będzie to bardzo ciężki mecz, z Udinese oczywiście 3 pkt obowiązkowe.

Powiem tak, ja trochę podzwoniłem, popytałem i wszyscy mówią TOP, Kessie TOP !

Tomori od początku również mi się bardzo podoba, a jeszcze mam satysfakcję bo znajomy Interista od początku wyśmiewał Kjaera - ten wypalił pięknie, Tomorego też wyśmiewał no i zapowiada się, że też się pomyli ;)
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
Forzamilan
Milanista
Milanista

Post autor: Forzamilan »

I proszę, nie ma Romagnoliego i wygrywamy, przypadek? W sumie trochę tak, trochę nie. Tomori pokazał się z dobrej strony, ale trzeba zauwayżyć bardzo dobrę grę Theo, Rebica, Salesmakera i Kessiego. To oni glownie ciągnęli grę i widać był od pierwszej minuty całkowicie inne nastawienie niż z interem.
Oczywiscie Gigi MOTM, choc tak naprawdę to dzisiaj ciężko wskazać słabszy punkt, nawet Tonali grał nieźle. Szkoda mi tylko Hauge, no ale może dobrze ze wprowadził Krunica bo Hauge w defensywie nie istnieje.
Ręce miałem całe spocone, to był fantastyczny mecz, nawet dla postronnego widza, tyle sytuacji miały obie drużyny, nie czesto się takie coś ogląda.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Pioli powiedział po meczu, że to kolektyw pozwala jednostce błyszczeć i ja się z tym absolutnie zgadzam, pisałem to już wcześniej. Oczywiście to się jakoś tam zazębia, ale faktem jest, że jak drużyna nie funkcjonuje, to trudno także o dobry występ indywidualny, a przynajmniej jest to trudne. Ze Spezią czy Crveną nic nie działało w zespole i piłkarze grali słabo. Wczoraj był kolektyw, to i jednostki się podciągnęły.

Wpływa to też subiektywnie na ocenę. Widzę, że Saelemaekers jest pozytywnie oceniany, a tak naprawdę wiele nie pokazał, Gdybyśmy przegrali, to cóż by znaczyły te dwa czy trzy dobre podania. A tak, to został doceniony za to i za ciężką pracę w defensywie.

Zaryzykuję stwierdzenie, że Romagnoli też by tu zagrał lepiej, niż ostatnio. Aczkolwiek Tomori wniósł sporo i ma zasługi.

Jeszcze raz napiszę, że BARDZO mi ulżyło. Bardzo. Strasznie się bałem, że zobaczę bezradny Milan i wrócimy do przeciętności, że zacznie rosnąć presja i każdy kolejny mecz będzie ich przygniatał. A tu wyszła drużyna pewna siebie, zdecydowana, która po prostu pokazała siłę i że pogłoski o śmierci są mocno przesadzone ;) Tak trzymać, tylko to teraz potwierdzać i wrócić do zbierania punktów.
plakat33
Milanista
Milanista

Post autor: plakat33 »

Yahoo323 pisze: 01 mar 2021, 10:04 Tonali - niektórzy tutaj piszą o nim, jakby przyszła megagwiazda, piłkarz ukształtowany. Tymczasem to jest wyłącznie prospekt, którego rozwój trwa i trzeba być negatywnie do niego nastawionym, żeby stwierdzić, że jest inaczej. Wskażcie mi piłkarza, który nie robi błędów? Chłopak jest niesamowicie ważny w destrukcji, wczoraj przynajmniej dwa razy - do spółki z Tomorim - ratował nam skórę (zresztą nie pierwszy raz popracował w destrukcji), na moje oko zaczyna krzepnąć i właśnie głupotą byłoby go nie wykupować.
Nie do końca się z Tobą zgadzam. To prawda co piszesz w pierwszym zdaniu, podobnie jak to, że to prospekt którego rozwój trwa oraz że ma prawo do popełniania błędów i do spółki z Tomorim uratował nas przed utratą gola. Nie neguję także, że powinien zostać, ale poddaję w wątpliwość czy faktycznie będzie z niego taki dobry piłkarz jak zakładano kiedy grał w Brescii. Jak sam napisałeś jest to melodia przyszłości i po dobrym sezonie w Brescii u nas jeszcze klasy nie potwierdził i nie miał nawet małych fragmentów w sezonie gdzie bym widział ten niesamowity talent. Pytanie, czy jest wart tych 35 mln. Czy skala jego talentu jest naprawdę na tyle duża by wydać na niego akurat tak wysoką kwotę. Poza tym na razie ma cieplarniane warunki i super moment do krzepnięcia i bardzo duży spokój jeśli chodzi o wkomponywanie się w drużynie, gdzie nie ma na niego nałożonej przesadnej presji ani oczekiwań.
Płacąc za niego 35 mln oczekujemy, że będzie to inwestycja czyli w niedalekiej przyszłości piłkarz do pierwszego składu, reprezentacyjny, który będzie odgrywał kluczową rolę, a nie funkcję niepotwierdzonego talentu albo przeciętniaka. Na dzień dzisiejszy ja po prostu tego nie widziałem, a momentów do pokazania miał dosyć dużo. Mam również wrażenie, że w jego przypadku cena jest podbita i napompowana na wyrost i jest to niewspółmierne do tego co realnie pokazywał nawet w Brescii. Jest to standardowy przykład płacenia za marzenia. Zresztą promowano go często jako nowego Pirlo, gdzie on sam zdaje się mówił, że bliżej mu do Gattuso więc to też o czymś może świadczyć.

Ostatecznie sztab szkoleniowy powinien widzieć ile w nim jest talentu, ponieważ oglądają go na co dzień oraz określić czy będzie pasował do projektu pod kątem mentalnym, jakościowym, technicznym i tego jak bardzo może się jeszcze rozwinąć i czy to wszystko jest warte inwestycji 35 mln.

Co do Ibry to wiedzieliśmy, że bierzemy starego napastnika nie będącego w stanie grać 90 minut i metryki się nie oszuka. Znaliśmy jego zalety i to, że strzelił tyle goli oraz jego funkcja mentalna jest nie do podważania. Natomiast prawda jest też taka, że nie gra charytatywnie tylko za bardzo duże pieniądze, a od jakiegoś czasu spisuje się słabo i ciężko koło tego nie przechodzić bez echa, tym bardziej, że musimy patrzeć w przyszłość.
plakat33
Milanista
Milanista

rafal996 pisze: 01 mar 2021, 11:52 Pioli powiedział po meczu, że to kolektyw pozwala jednostce błyszczeć i ja się z tym absolutnie zgadzam, pisałem to już wcześniej.
Zgadzam się z tym stwierdzeniem i faktycznie często tak jest, ale nawet jak cały kolektyw działał bardzo dobrze to nadal były jednostki, które indywidualnie grały słabo albo odstawały od reszty. Jak drużynie nie idzie to siłą rzeczy na ogół lepsza grupa równa do poziomu najsłabszego i wszyscy grają kiepsko przez co nie widać takich różnic. Lub też ten najsłabszy gra jeszcze bardziej tragicznie. Istnieje jeszcze często mylna percepcja, w sytuacji kiedy cały zespół gra przeciętnie. Wtedy ten słaby nie wygląda źle na tle innych. Często nie zdajemy sobie wtedy sprawy na tle czego i kogo tego porównywania dokonujemy. U nas jest paru zawodników, których za takich słabych, przeciętnych lub ze zniżką formy uważam i ich ''dobrą'' grę właśnie często mylnie oceniamy biorąc za punkt odniesienia gorszą dyspozycję całego zespołu.
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Czy z Romagnolim również byśmy wygrali? Możliwe, że tak. Ale czy Alessio byłby zdolny do takich szybkich powrotów?
https://twitter.com/AndreaBricchi77/sta ... 7152202756
https://twitter.com/MilanReports/status ... 3228555264

Łagodnie mówiąc, nie wydaje mi się. :P
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Jak na Milan, to pensja Ibry oczywiście ogromna. Jednakże swoim wkładem zdecydowanie na nią zasłużył, nawet jeżeli ma słabsze kilka tygodni.
W dodatku, jak się spojrzy globalnie, to tyle samo lub więcej w Serie A zarabiają: Dybala, De Ligt, Sanchez, Eriksen, Dżeko, Rabiot czy Ramsey. Czy można uznać, że ich kontrakty są bardziej zasłużone niż dla Ibry? Zwłaszcza w tym sezonie? Niewiele mniej (0,5 do 1 mln) zarabiają Vidal, Bonucci czy Alex Sandro.

Ibra się śmiał, że gra za pół darmo, ale to również był taki pół-żart. :P Bo momentami to on zasługiwał na minimum 15 mln kontraktu. Pomyślcie, że mogłby grać za jeszcze mniejsze pieniądze, gdyby Gazidis klepnął przedłużenie w czerwcu. Mowa była chyba o 5-6 mln.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Edit. Te płacze Rzymian w mediach o sędziego są bardzo zabawne. Kolejny pokaz ich mentalności :)

Edit2. Kurde miała być edycja, nie nowy post. Można scalić.
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

W kontekście Waszej dyskusji o Tonalim:

https://sempremilan.com/watch-highlight ... tive-spell

Moim zdaniem, zagrał dobrze, pewnie jeden z lepszych meczów u nas. Wydaje mi się, że dobrze mieć go u siebie bo daje nam większe możliwości taktyczne (np. grę trzema zawodnikami w środku). Poza tym, jak przechodził, mam wrażenie, że sporo się mówiło o dżentelmeńskiej umowie między Brescią a Milanem - niby opcja, ale wykup ma być tylko formalnością.
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Tonalego wykupujemy na bank. Nikt nie wymaga od niego bycia "wykończonym produktem" już teraz.
Tomoriego wykupimy jak będzie LM i uda się wygospodarować środki z innych źródeł. Ktoś musi odejść lub zwolnić kontrakt. Być może sam fakt odejścia Duarte, Musacchio i Contiego wystarczy.
Diaz - jak dla mnie to tymczasowy gracz od początku. On ma w głowie Real i chce się pokazać na tyle dobrze, by zasłużyć na wejście do zespołu Zidane'a. Nigdy nie rozumiałem płaczów o brak opcji wykupu. Sam gracz i klub jej nie chcieli, więc jaki problem :)
Dalot - raczej nikt od początku nie zakładał wykupu i miała to być użyteczna opcja na boki. Ewentualnie przedłużymy wypożyczenie.
Meite - to już zagadka. Raczej wróci do Torino, a my dołączymy Pobege do składu.

W lecie większość transferów będzie low cost, super okazje czy gracze z kontraktami w ręku. Taką okazją może być Pessina na ten przykład.
Jeżeli będą jakieś znaczące inwestycje to raczej w te opcje wykupu co mamy i ewentualnie jakiś napastnik za Ibrę.
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

W lecie najprawdopodobniej wrócą do nas Laxalt, Conti, Caldara oraz Pobega i powstaje pytanie, czy ci gracze przy "lepszym" Milanie byliby w stanie grać lepiej niż wtedy, gdy ostatnio tutaj byli (a przynajmniej na poziomie, jaki obecnie prezentują gracze do rotacji na ich pozycje). Dzięki temu można by trochę zaoszczędzić na transferach graczy rezerwowych do obrony oraz pomocnika (bo bardzo często trzeba płacić nawet za wypożyczenie) i przeznaczyć te środki na Tomoriego.

Wtedy na lewej obronie byłby Theo i Laxalt, na prawej Calabria, Conti i Kalulu, na środku Kjaer, Romagnoli, Tomori, Gabbia i Caldara, a w pomocy Bennacer, Kessie, Tonali i Pobega. Moim zdaniem nie wygląda to źle (przynajmniej na papierze), tym bardziej, że taki skład nie wymagałby niczego ponad wykup Tomoriego i Tonalego.
pandoktor
Milanista
Milanista

No nie, jeśli awansujemy do LM, to zmiennikiem Theo musi być ktoś lepszy niż Laxalt.
Fajnie byłoby, gdyby Parma jednak się utrzymała i Conti tam został. Niech ogrywają Kalulu, który wydaje się być sporym talentem, a do tego może grać na dwóch pozycjach.
Caldara - bardzo duże nie. Po ciężkich kontuzjach, umiejący grać w zasadzie tylko w ustawieniu z 3 obrońcami, do tego po słabym sezonie (nic nie zapowiada się, żeby miało coś się zmienić - w tym roku w 5 meczach zagrał łącznie 45 minut). Wydaje mi się, źe lepiej go sprzedać nawet za kilka milionów (transfermarkt cały czas wycenia go przyzwoicie, na 9m) niż utrzymywać jego pensję.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Możemy spróbować zrobić transakcję z wymianą Caldary i Pessiny. Księgowi w Lombardii by mieli używanie! Można też włączyć w to Contiego, który u Gasperiniego może być dużo bardziej użyteczny niż u nas.
plakat33
Milanista
Milanista

W temacie Ibry, chyba kończąc dyskusję, napiszę tylko, że nie chciałem być zrozumiany, że zarabia za dużo albo jego wkład nie jest wystarczający itd. Jedynie chodzi mi o to, że jest pełnoprawnym zawodnikiem, zarabia godziwie i jak gra super to jest chwalony, a jak jego gra jest słaba to tak samo może być oceniany gorzej. Jego rola mentorska, choć bardzo ważna nie zwalnia go z dobrej gry na boisku ani nie usprawiedliwia jego słabej dyspozycji. Tak jak jego grę docenialiśmy i ocenialiśmy niejednokrotnie bardzo pozytywnie, tak samo jak jest słaba możemy również to robić. tylko tyle. Więc nie jest tak, że Szweda hejtuję ale jak gra słabo to takie są fakty ;)

Nie dla: Laxalta, Caldary, Dalota. Urugwajczyk będzie słabą zapchajdziurą taką samą jaką był. Caldara jest pokiereszowany i również w naszym środowisku się nie sprawdził, a do tego w ustawieniu z czwórką obrońców kompletnie mu nie szło. Mając Romagnoliego, Kjaera, Gabbię byłby czwartym bardzo słabym wyborem. Jeśli zostałby Tomori to w ogóle jego sens pozostania mija się z celem. Dalot jest bardzo słaby nawet jak na zmiennika. Conti jeśli pokaże w Parmie, że się odbudował to pewnie, a jeśli nie to również lepiej inwestować w Kalulu. Może ktoś się orientuje jak mu idzie w Parmie. Trzech prawych obrońców jest nam niepotrzebnych. Diaz to z pewnością nie za takie pieniądze i w ogóle nie jest to mój faworyt do pozostania. Castillejo również fajnie by było jakby sobie znalazł nowego pracodawcę w Hiszpanii i pewnie dostaniemy za niego czapkę gruszek. Meite jest dla mnie przeciętniakiem jakich mieliśmy wielu i także mi się ta opcja nie podoba.

Bardzo chciałbym zakontraktowania na prawe skrzydło Thauvina jakby podpisał kontrakt na 4-5 lat z rozsądną gażą. Nie ukrywam również, że Tomorim jestem zachwycony i na dzień dzisiejszy widziałbym go w Milanie. Tym bardziej, że wydaje się zawodnikiem przyszłościowym, który może się jeszcze rozwinąć.
Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Renesco »

Dla Caldary miejsca w Milanie nie będzie na 99%, tam gra rozgrywa się tylko i wyłącznie o amortyzację. Jeśli Atalanta go nie wykupi (a być może są jakieś klauzule o których nie wiemy) to raczej na bank skończy na kolejnym wypożyczeniu. Nawet kwota jego wykupu o ile dobrze pamiętam wynosiła dokładnie tyle ile pozostałoby do zamortyzowania w lipcu 2021 roku. W przypadku Contiego i Laxalta widzę to podobnie. Jeden i drugi zarabia za dużo jak na realia obecnego Milanu, gdzie zarobków rezerwowych pilnuje się dużo bardziej niż kilka lat temu. Oczywiście możliwe jest, że sprzedamy kogoś, ale tylko wtedy jak nie będzie to oznaczało dużego kosztu na "już" (czyli nie będzie dużej różnicy między kwotą transferu a pozostałą kwotą do amortyzacji).

Pobega to inna para kaloszy, ale mam wątpliwości, czy to piłkarz, który mógłby zastąpić Meite, czyli gracza o parametrach fizycznych zbliżonych do Kessiego. To jest bardziej opcja na zastępstwo Krunica kiedyś tam.
pandoktor
Milanista
Milanista

Są już wyniki badań. Najprawdopodobniej wróci tylko Rebić... Źle oczywiście, ale z tej trójki w obecnym układzie Ante wydaje się kluczowy. Leao na środku, Brahim na 10 i walczymy. Oby tylko nikt już nie wypadł. Tfu, tfu.
rafal996
Milanista
Milanista

Kluczowy przez cały rok był przede wszystkim Hakan. Ostatnio słabsza forma, ale w Milan Lab jej nie odbuduje. No nie mamy szczęścia niestety... Nie wierzę, że Diaz da radę. Jednak Turek pod względem rozegrania i regulowania tempa jest niezastąpiony.
Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Renesco »

No niestety, zgadzam się z Rafałem, brak Hakana jest dużo bardziej odczuwalny. Leao w tym sezonie przeplata naprawdę niezłe spotkania z gorszymi, natomiast Diaz ma w Serie A równą, niską formę. W zasadzie chyba nawet nie chodzi o jego formę, on po prostu fizycznie jest na etapie juniorskim.

Marzy mi się, żeby Brahim zweryfikował moje słowa i był kluczową postacią w nadchodzących spotkaniach, ligowych i w LE, ale uczciwie powiem, że w chłopaka za bardzo nie wierzę.
plakat33
Milanista
Milanista

Renesco dokładnie tak samo uważam. Nic dodać nic ująć.
Wydaje mi się, że Diaz może mieć jeszcze kilka dobrych/poprawnych meczów, ale niczego więcej się po nim nie spodziewam i daje dużo mniej niż Hakan. Oczywiście jak do końca sezonu zaskoczy i pokaże się z DUŻO lepszej strony niż dotychczas to super, ale w to nie wierzę. Spodziewałem się o wiele więcej i dla jasności nie były to też oczekiwania nie wiadomo jak wygórowane. Raczej takie, że mielibyśmy w marcu zgryz czy może jednak się na niego nie szarpnąć albo nie negocjować z Realem. Wiadomo, że również przy takich zawodnikach na początku sezonu zawsze jest też nadzieja, że się okaże super talentem za jakiego uchodzi, ale u nas póki co się to nie sprawdziło i ja raczej straciłem nadzieję.
rafal996
Milanista
Milanista

Brahim ma niewątpliwy talent, ale nie robi żadnych postępów. Już Leao bardziej pracuje, coś tam czasem widać że robi więcej, niż na początku. A Diaz cały czas jest mentalnie w jakichś juniorskich rozgrywkach. Zero taktyki, zero myślenia, tylko drybling do przodu. Nie wiem, czy Pioli z nim nie rozmawia, czy daje mu czas, czy piłkarz nie słucha. W każdym razie wygląda to źle.

A w ogóle, to ja go bardziej widzę na skrzydle, niż na środku. Przecież pod względem rozegrania to u niego jest zero, on nic nie widzi. Tak myślę, że Hakana to już prędzej Krunic zastąpi. A jak by tak Brahima spróbować z prawej strony?...
plakat33
Milanista
Milanista

rafal996 pisze: 02 mar 2021, 15:52 Tak myślę, że Hakana to już prędzej Krunic zastąpi. A jak by tak Brahima spróbować z prawej strony?...
Myślę że to pobożne życzenie, które się u nas kibiców uaktywnia jak widzimy piach i zero sensownych alternatyw. Wtedy puszczamy wodze fantazji by spróbować czegoś innego, że a może pyknie i będzie lepiej. Wątpię w powodzenie i jestem negatywnie nastawiony bo takie roszady w ostatnich latach sprawdzały się nie dość że na krótką metę to jeszcze sporadycznie. Ja bym dał im grać na swoich pozycjach i niech pokazują swój potencjał lub jego brak. Przynajmniej później nie będzie gadki, że nie było okazji do wykazania. Przede wszystkim nie wierzę w powodzenie takiej akcji zarówno w przypadku Krunica jak i Diaza.
rafal996
Milanista
Milanista

Ale rzecz w tym, że Krunic grywał na tej pozycji, nawet u nas w meczach LE i nie jest to dla niego żadna wielka zmiana. Jak sam mówi, jego podstawowej pozycji w naszym ustawieniu nie ma, a wtedy najchętniej gra za napastnikami.

Co do Brahima, to ja się po prostu zastanawiam, dlaczego on jest u nas koniecznie uwiązany do środka. Grywał w karierze na bokach, jest młody i to jeszcze czas na korektę pozycji. Nie widzę u niego cech gracza środka pola, jak dla mnie brakuje mu podania, mało widzi, nie potrafi regulować tempa, ani przytrzymać, ani wycofać, ani po prostu nic. Za to pokazuje dużą szybkość i dobry drybling, czyli bardziej pasuje na bok.
plakat33
Milanista
Milanista

rafał996 użyłeś racjonalnych argumentów. Ja po prostu jestem zrezygnowany co do tych zawodników. Mam wrażenie, że pokazali u nas swoje możliwości i lepiej niż dotychczas nie będzie.

Diaz był wypożyczony do roli trequartisty i słabo to wygląda do tej pory. Ok, może na skrzydle będzie lepiej, ale nie wierzę, że dobrze i to w dłuższej perspektywie. To trochę jak z Suso, któremu jak nie szło, albo formacja nie była pod niego to mieliśmy nadzieję, że na innej pozycji się sprawdzi, ponieważ ma walory, które można by wykorzystać. Diazowi może wyjdzie dobry mecz, a później na skrzydle będzie równie nieefektywny albo irytujący jak dotychczas. Po prostu to jest moment, w którym ma szansę się pokazać i udowodnić swoją przydatność lub jej brak na pozycji na którą został sprowadzony. Betonem jednak nie jestem i jak jest sens sprawdzić go jako prawo skrzydłowego to oponować nie będę. Tylko wolałbym najpierw raz na zawsze takich zawodników wyjaśnić, a później kombinować niż na odwrót i zastanawiać się na końcu co by było gdyby dostał szansę pod nieobecność Hakana.

W Krunica nie wierzę jako trequartistę. Zagra dobry mecz, a później będzie przeciętny tak jak dotychczas, a na tej pozycji to jest niedopuszczalne na dłuższą metę, o czym dobrze wiemy patrząc na Hakana. Ale ok, jeśli z braku laku ma tak być to niech też się raz na zawsze wyjaśni czy się nadaje czy nie, żeby nie żyć mrzonkami. W ogóle wydaje mi się, że on w innej formacji może nawet byłby dobry, ale u nas jest niewidoczny/słaby/przeciętny/poprawny i tylko czasami zagra dobrze i wtedy znowu zaczyna się rozniecać nadzieja, że może jednak jako zmiennik będzie trzymał poziom.
rafal996
Milanista
Milanista

Krunic na dłuższą metę to jasne że nie, ale rozmawiamy w jego kontekście o zastąpieniu Hakana czasowo. Nie mamy za dużego pola do manewru, tam może zagrać tylko Brahim albo Rade.

Zgadzam się, że Diaz przychodził jako trequartista. Tylko, że tam się nie sprawdził, a przynajmniej do czerwca będzie w kadrze. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby go spróbować gdzie indziej.

Suso to trochę inna historia, bo on dopiero na sam koniec był wciskany w nie swoje buty i od początku to było bez sensu.
ODPOWIEDZ