Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Spezia - Milan

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

rafal996
Milanista
Milanista

Re: Spezia - Milan

Post autor: rafal996 »

miszcz pisze: 15 lut 2021, 11:43
Nie jest według mnie możliwe by wszyscy utrzymali to tempo
Właśnie - żeby nie było, że to właśnie my nie utrzymamy.
Nie chce mi się teraz szukać, ale kojarzy mi się taki sezon, kiedy Inter dość niespodziewanie był liderem na półmetku. Szybko spadł i już oczywiście nie wrócił, było dla nich za wcześnie. Teraz myślę, że mogą pociągnąć do końca.

Nie sądzę, żeby to był efekt "rozczytania". Nie graliśmy swojej piłki ze Spezią, w żadnym aspekcie. Nie było wysokiego pressingu, nie było agresywnego środka pola, nie było szybkiego grania piłką... dosłownie nic nie było.
plakat33
Milanista
Milanista

Post autor: plakat33 »

pandoktor pisze: 15 lut 2021, 11:22 Plakat, na razie 3-1-2 i życzmy sobie żeby po stronie porażek w przyszłym tygodniu było dalej 2 ;-) Czy to nie Ty właśnie tak z dwa tygodnie temu napisałeś, że w meczach z Bologną, Crotona i Spezią liczysz na 6 punktów. Potem (jeśli to Ty) się poprawiłeś, ale jednak zostało tylko 6. Więc może już tak się nie myl? Jeszcze majkel zostanie w domu i co najmniej zremisujemy ;-)
Kurcze, to ja się pomyliłem i teraz znowu to zrobiłem. Jest źle, bardzo źle i teraz Majkel musi na bank zostać w chacie :P Jakby moderatorem był Nawałka to dałby by mi bana na pisanie :P
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

Ciekawe wieści płyną z Włoch. Podobno Stefano zaaplikował ciężkie treningi w ostatnich dwóch tygodniach, korzystając z tego, że nie graliśmy co trzy dni.
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Tak mogło być. Parę osób pisało, że te przerwy zaburzą nasz rytm i okazuje się to prawdą ;) Oby to zaprocentowało w późniejszym etapie, a drużyna wróciła do równowagi.
Awatar użytkownika
mms
Milanista
Milanista

Post autor: mms »

Ja np. w trakcie meczu zwróciłem uwagę na twarz Calhanoglu w pierwszej połowie. Wyglądał na zajechanego. Pioli przyznał, że miał objawy w trakcie choroby. Jeśli na to nałożyły się cięższe treningi, bo np Turek nie chciał odpuszczać to mogło to być powodem tego jak to wyglądało. Oby faktycznie ciężka praca zaprocentowała jak najszybciej.
ODPOWIEDZ