Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Milan - Torino

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Re: Milan - Torino

Post autor: Bubu »

Ja bym tego karnego nie zagwizdał, Diaz tą nogą bardziej szukał faulu niz Belotti faulował.
Ale zasłużone prowadzenie, rywal nie istnieje.
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Kzr
Milanista
Milanista

Post autor: Kzr »

Póki co wszystko wg planu :) Mam nadzieję utrzymamy prowadzenie i Zlatan i Hakan nie wstaną z ławy do końca meczu. Dość mamy kontuzji żeby jeszcze niepotrzebnie narażać powracających.
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Ja bym powiedział, że ponad plan, bo spodziewałem się ciężkiej przeprawy, a tymczasem Torino z gry nie stworzyło sobie póki co ani jednej akcji. :P
Ostatnio zmieniony 09 sty 2021, 21:48 przez kamilus, łącznie zmieniany 1 raz.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

No i elegancko, pisałem żeby szybko strzelić dwie i strzelili. Nie widzę zagrożenia na razie, tylko tak dalej.
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

Bubu pisze: 09 sty 2021, 21:25 Ja bym tego karnego nie zagwizdał, Diaz tą nogą bardziej szukał faulu niz Belotti faulował.
Ale zasłużone prowadzenie, rywal nie istnieje.
Szukal faulu i go dostal. Dla mnie karny bezdyskusyjny.

Gdyby RR to strzelil, to można byłoby się niezle wsciec. Dobrze w sumie, ze na 3:0 nie wpadło bo Maresca ewidentnie przeszkodzil.
A propos sędziego to dość dziwnie gwizdze. Rabia nas po kostkach, ale to my prowadzimy w kartkach 3:1..
Po raz kolejny u nas zawodzi Hauge, szkoda. Moze obudzi się drugiej połowie.
Super za to Diaz i Leao.

Forza Milan!
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Nie no, to jest jakaś masakra z tymi kontuzjami co się dzieje u nas. Ileż można mieć pecha szpitalnego? Jak chcemy bezpiecznie dowieźć ten sezon do końca z dobrym wynikiem to koniecznie potrzebujemy środkowego pomocnika. Nawet jakieś wypożyczenie.
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

W ciągu 2 tygodni mają wrócić Zlatan, Bennacer i Alexis, a może i również covidowcy, a wtedy z kontuzjami będziemy mieć tylko Gabbię i prawdopodobnie Tonalego, czyli nie aż tak źle. :P
Qba69
Milanista
Milanista

Post autor: Qba69 »

Torino jest dzisiaj okrutnie słabe. Jednak przydałaby się trzecia bramka

Edyta

Diaz chyba też kontuzja...
Majkel
Milanista
Milanista

kamilus pisze: 09 sty 2021, 22:11 W ciągu 2 tygodni mają wrócić Zlatan, Bennacer i Alexis, a może i również covidowcy, a wtedy z kontuzjami będziemy mieć tylko Gabbię i prawdopodobnie Tonalego, czyli nie aż tak źle. :P
W ciągu tych dwóch tygodni mamy ile meczów do zagrania? 4? I co jak w międzyczasie znowu będzie coś? Po prostu nie ma komu grać w tej chwili. Uważam, że zwłaszcza na środek pomocy, to na takie mecze jak dziś przydałby się po prostu solidny ligowiec. Niestety Calabria na środku pomocy osłabia dwie pozycje, bo Dalot to pół Calabrii, a sam Davide umiarkowanie daje radę, ale jednak pomocnikiem nie jest i odstaje nawet od Krunicia na tej pozycji.

Plus pytanie co teraz z Diazem? Oby coś lekkiego.
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Nie licząc dzisiejszego meczu, to mamy za 3 dni mecz PW z Torino, potem 18.01 gramy z Cagliari, a następnie 23.01 z Atalantą. I na ten mecz z Atalantą możemy mieć już większość dostępnych z tych obecnie kontuzjowanych.
Qba69
Milanista
Milanista

Post autor: Qba69 »

Słaba ta druga połowa
Awatar użytkownika
pepe
Milanista
Milanista

Post autor: pepe »

Ależ ten obecny Milan to jest szajka. Jak to "Baryła" mówił - są napakowani jak kabanos. Młodzianie, a robią robotę. A my z lekką trwogą podchodzimy, chyba już nauczeni pokory z ostatnich 10 lat...
Czy Leao na pewno zasłużył na żółtko? Bardzo intensywnie i na pełnej szybkości wbiegał, był o krok od świetnej pozycji wyjściowej. Czy tu nie powinno być odgwizdanej choćby możliwości niebezpiecznego zagrania gracza Torino? Czasem spotykałem się z takimi interpretacjami sędziowskimi na wyrost. A tu żółta dla naszej czarnej pantery... Zdziwiony jestem.
"Ten tylko jest w stanie pojąć duszę kibica, kto nim sam został" - "Pamiętnik Kibica", Roman Zieliński
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Ten sędzia w ogóle był jakiś dziwny.
Zejście Tonaliego brzydko wyglądało, aż się obawiałem że coś z kością podudzia lub/i więzadłami, ale chyba tylko siniak zostanie.

Byle jak w Coppa i na Cagliari już niemal pełny skład. Może nawet z jakimś nowym nabytkiem.
Judge not lest ye be judged yourself
Majkel
Milanista
Milanista

Mam podobnie jak pepe. Może mógł nad nim przeskoczyć, no ale gdyby po prostu biegł dalej swoim torem, to by wyleciał w powietrze skoszony z poziomem trawy. Dla mnie dziwna żółta kartka. W ogóle sędzia chętnie wyciągał żółte kartki dla naszych w najdziwniejszych sytuacjach, a dla ostro grających piłkarzy Granaty ich oszczędzał.

Cieszy zwycięstwo, martwią kolejne dwie kontuzje. Szokuje mnie jednak, że w sytuacji takiego dramatycznego szpitala my cały czas gramy w swoim stylu, jakby zupełnie nic się nie zmieniło (poza - mimo wszystko - widocznym spadkiem jakości). Hauge póki co niestety nie dowozi. Samu na drugim skrzydle tylko trochę lepiej. Szczerze, to ja poza Bennacerem, najbardziej czekam na powrót naszego wojownika z Chorwacji.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

Na następny mecz ligowy ma wrócić Ismael i moze Salemakers. Wrócił już Ibra i Hakan. Na to co było w ostatnich meczach to mamy wypas :) Ciekawe kto wyjdzie w podstawie we wtorek :)
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Cagliari mamy poniedziałek za 9 dni, wiec może Ibrahimovic da radę 90 minut, bo Leao wykartkowal się na mocną Atalante ;)
Zobaczymy co z Tonalim, ale on znowu dzis nie gral dobrego meczu.

Dalot wszedł zamiast dobrego ostatnio Contiego. Ciekawe.
Kzr
Milanista
Milanista

Post autor: Kzr »

Takiego meczu się spodziewałem i taki dostałem. Bardzo fajnie, że na słabszych przeciwników wystarczy rezerwowa ofensywa a i tak mecz jest pod kontrolą i bramki wpadają. Dzięki sensownym transferom Pioli ma komfort, którego nie miało już nie wiem ilu poprzednich trenerów.

W tym meczu pomógł nam też Giampaolo, wystawiając nieoptymalny skład. Gdyby od razu wyjechał z Zazą i Murru to mogłoby to wyglądać inaczej, ich wejścia ewidentnie rozruszały Torino w ofensywie.

Sędzia generalnie dobrze gwizdał, ale z kartkami go poniosło. Wlepił nam 6 żółtek, część dość dyskusyjnych, podczas gdy u gości taki Singo kosił wszystkich równo z trawą i skończył mecz bez kartki. Przynajmniej korzystał z VARu i obyło się bez takich szaleństw jak w meczu z Juve.

Bardzo fajnie. Jedziemy dalej :)
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

Kartka Leao dziwna. Z drugiej strony wiemy, że będzie gotowy na Atalantę.

Dobrze, że Ibra dziś chociaż chwilę zagrał.

Brak Meite w kadrze meczowej Torino może oznaczać, że transfer blisko. Jeżeli prawda jest, że wypożyczenie tylko za 1m euro i opcja wykupu, to brać i się nie zastanawiać.
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Niewiadomo czy Meite jest lepszy niż Krunic, opcja mega niskobudżetowa
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Ale nadal lepsza niż młodzieżowiec albo przesuwanie na środek innych zawodników. :P
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Ciekawe kto zagra na dwoch pozycjach pivota z Torino w pucharze. Jedyni dostępni to Kessie i Calabra czyli zawodnicy zawodnicy, ktorzy mają sporo minut w nogach i kolejny ich mecz za 3 dni to nie najlepszy pomysł.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Sandro powinien być zdrowy.

Cieszy wynik, styl też niezły. Druga połowa słabsza, ale taki był zamiar. Bałem się, a dali radę.

Żółta dla Leao jak dla mnie absurdalna.
Stephan
Milanista
Milanista

Post autor: Stephan »

Niewiadomo czy Meite jest lepszy niż Krunic, opcja mega niskobudżetowa
No to tak jak Kjaer dokładnie rok temu. Chociaż Duńczyk był jeszcze tańszą opcją.
Yahoo323
Milanista
Milanista

Post autor: Yahoo323 »

Żółta dla Leao tym bardziej dziwna, bo przecież kartkę można też dać za zamiar. Nie pamiętam kto wtedy szedł wślizgiem, ale dla mnie Portugalczyk trochę nieudolnie uciekał z nogami, zamiarem obrońcy Torino było przerwanie akcji...

Druga połowa taka klasyczna w okopach, dobrze że to Torino takie słabiutkie w ataku, bo byśmy mieli tradycyjnie nerwówkę. Co do CI, to moim zdaniem nie czas żałować róż, gdy płoną lasy i w tych rozgrywkach zrobić manewr rezerwowy do rezerw, aby czasem nie złapać jakiejś kolejnej kontuzji. Torino byłoby głupie, gdyby w ich sytuacji zamierzali zabijać się za awans.
STARY TIROWIEC
Milanista
Milanista

Post autor: STARY TIROWIEC »

Plusem z kartki Leao jest fakt, że pauzuje z przeciętnym Cagliari, a na silną Atalantę będzie dostępny.
Co do karnego, to Diaz rzeczywiście jakby szukał faulu, ale to jest już obecnie ,, normalny'' elementy gry. Moim zdaniem słusznie odgwizdany karny.
ODPOWIEDZ