Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Benevento - Milan

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
pepe
Milanista
Milanista

Benevento - Milan

Post autor: pepe »

To dla mnie wielki moment. Nigdy jeszcze bowiem nie zakładałem tematu meczowego, z racji mojej pełnej laicyzacji w kwestiach piłkarskich. Ledwo kumam, co to spalony (prawie jak baba). Obserwując jednak ostatnie nasze (w sensie forumowe) dokonania, polegające na zakładaniu tematu meczowego czasem i na 5 minut przed rozpoczęciem pojedynku (sic!) postanowiłem wrócić do dawnych naszych przyzwyczajeń i tematy meczowe zakładać jednak z odpowiednią dozą bezpieczeństwa czasowego. Ponieważ ze mnie piłkarski dzban, wolę odpowiednio wcześniej poczytać o zawodnikach, statystykach, przewidywaniach, nastrojach naszej forumowej społeczności, by przystąpić do meczu na pełnej.

Milan przystępuje, tak jak ja, również na pełnej do meczu z beniaminkiem - ekipą Benevento.
Początek meczu - 03.01 - 18.00.

Czerwono-czarni stają do pojedynku w roli faworyta, jednakże tonowałbym scudettowe nastroje, bowiem Benevento, to nie jest żaden outsider i pryszcz (tudzież ogór, jak to wielu speców forumowych lubi obrażać inne mniej utytułowane drużyny, które swoją drogą już nie raz zdołały ustawić Milan w szeregu średniaków). Drużyna ta zajmuje 10 miejsce w tabeli ze zgromadzonymi 18 punktami na koncie. Przecinaki 18 oczek by nie uzbierały. U siebie urwali punkty Juventusowi i Lazio (remisy 1-1), natomiast z kretesem polegli z Interem (2-5), tyle, że była to pierwsza kolejka ligowa, więc zrzućmy to na karby frycowego. Z czołowych drużyn potykali się również z Sassuolo (wyjazd, porażka 0-1), Romą (wyjazd, porażka 2-5) oraz Napoli (dom, porażka 1-2).

Przewidywalny skład Milanu według "La Gazetta dello Sport":
(4-2-3-1): G. Donnarumma - Calabria, Kjær, Romagnoli, Dalot - Tonali, Kessie - B. Diaz, Çalhanoğlu, Rebić - Leao

W składzie Benevento ujrzymy Polaka Kamila Glika, któremu życzyć wypada honorowej bramki (tylko i wyłącznie) dla żółto-czerwonych. :D Na szpicy Benevento zagra dobrze nam znany Gianluca Lapadula, który w latach 2016-2018 w barwach rossonerich strzelił w 27 meczach 8 goli. Przychodził w 2016 roku z Pescary w glorii napadziora pełną gębą - w ciągu 44 meczów strzelił tam 30 goli. Zna się więc na robocie. Enigmatycznie wciąż wygląda brak w składzie Zlatana Ibrahimovica. Wraca Kjær, co wielu z nas przyjmie z ulgą, bo gość kapitalnie wkomponował się w skład i pomimo niepewności związanej z jego przyjściem, wyrósł na lidera formacji defensywnej. Cieszy obecność będącego w dobrej formie pozytywnego ducha pomocy - Turka Hakana Çalhanoğlu. Jeśli potwierdzą się plotki o rychłym jego odejściu po sezonie, to będzie to pierwszy "hitowy" wychodzący transfer w wykonaniu nowego zarządu, by oddać fundament środka pola. W ataku mediolańczyków brylować ma Leao, który ostatnio wyglądał jak Antonio Cassano za "najtłustszych" lat pobytu w Milanie swojego spaczonego charakteru (pełen rezygnacji, werwy, braku polotu i... pretensji do wszystkich innych, jedynie nie do siebie). Bramka w Sassuolo nie ma prawa tu przesłonić oceny Portugalczyka, który całkowicie pogubił formę (czyżby tak deprymująco na niego działała nieobecność w składzie jego mentora - IZ backa?). Na skrzydle pojawić się ma Brahim Diaz - etatowy mieszacz, który bardzo często (najczęściej?) sam siebie bardziej miesza, niż rywali. Taki jednak jego dar, że gdy mu wyjdzie, to jest najczęściej pięknie. No i lubi się takich filigranowych zawodników, bo wszędzie go pełno. Messiego też wszyscy lubili dopóki nie zaczął dziennie spędzać połowy dniówki na siłce. Czar wszędobylskiego wątłego karzełka tym samym w pewnym momencie nieodwracalnie prysł. My jednak nie o Messim, a o Diazie. Wtórować mu będzie Rebić, który ostatnimi czasy wsławił się marnowaniem jednej okazji za drugą, próbując w ten sposób doszlusować do niemalże nieosiągalnych zasług w tym aspekcie Filippo Inzaghiego. Problem Ante polega jednak na tym, że Inzaghi w Milanie grał, gdy ówczesna linia pomocy czerwono-czarnych rozmontowywała wszystkie europejskie firmy i mógł sobie pozwolić w meczu na 11 stworzonych mu sytuacji, by zmarnować 10 (no, może 9). W obecnym Milanie skuteczność musi być jednak na nieco innym poziomie, bo to i nie ta sama pomoc, i Rebić to nie Inzaghi.

PS - oby to się nigdy więcej już nie powtórzyło, ta potwarz, z której bekę kręciło pół globu:

https://www.youtube.com/watch?v=tcipuzmtnSE

Ten gol dał Czarownicom historyczny pierwszy punkt w Serie A... Cóż to było za upokorzenie.
"Ten tylko jest w stanie pojąć duszę kibica, kto nim sam został" - "Pamiętnik Kibica", Roman Zieliński
STARY TIROWIEC
Milanista
Milanista

Re: Benevento - Milan

Post autor: STARY TIROWIEC »

pepe pisze: 01 sty 2021, 12:47 wolę odpowiednio wcześniej poczytać o zawodnikach, statystykach, przewidywaniach, nastrojach naszej forumowej społeczności
No to jedziemy :)
pepe pisze: 01 sty 2021, 12:47 Czerwono-czarni stają do pojedynku w roli faworyta, jednakże tonowałbym scudettowe nastroje, bowiem Benevento
Ja wierzę sercem w scudetto (choć na dzień dzisiejszy jednak nie postawiłbym na Milan pieniędzy).
Patrząc na nasze wyniki w dobie pandemii, to w końcu mamy podstawę w wynikach, grze i całej otoczce do pozytywnego nastawienia, a nie tylko do niepoprawnego optymizmu, którym podobno charakteryzują się prawdziwi kibice/sympatycy. Jako jedyny zespół z top 5 lig europejskich nie przegraliśmy jeszcze w lidze. Notujemy super passę, co chwilę bijąc jakieś "rekordziki". Milan to w końcu drużyna, a nie tylko zbiorowisko zawodników.
Przed sezonem stawiałem, że mistrzostwo rozstrzygnie się pomiędzy Juventusem i Interem. Obecnie patrząc na tabelę, formę jaką drużyny prezentują, stawiam że o mistrzostwo powalczą dwie drużyny z Mediolanu. A która z nich ma większe szanse? Za Interem przemawia silniejszy skład, za nami euforia oraz to, że nasi zawodnicy to młode wilczki głodne sukcesów, które jeszcze praktycznie nic nie wygrały. Poza tym Milan ma mniejszą presję na sobie. Milan może, Inter musi wygrać.
Duże znaczenie w ewentualnym końcowym sukcesie będzie zależało od pomocy, jaką drużynie okaże zarząd poprzez wzmocnienie składu. Obecnie gdy Zlatan ma kontuzję, to praktycznie gramy beż środkowego napastnika. Rebić nie potrafi na szpicy odnaleźć się, Leao woli grać na skrzydle. Środek obrony, Kjear wypada i gramy debiutantem bez doświadczenia. Jakby wypadł Hakan to też ciężko mi wyobrazić sobie, kto mógłby go zastąpić. Jedynie środek pomocy jest w miarę mocno obsadzony.
Przeglądając skład rezerwowych, to uderzyło mnie już kilka razy, że w niektórych meczach jeden (Castijjelo) góra dwóch (plus Tonali) zawodników tak naprawdę nadawało by się do pierwszego składu Milanu. A tak primavera plus "nonamy".
A co do samego meczu, to jesteśmy faworytami, bo jesteśmy piłkarsko lepsi i jeśli stawiamy za cel walkę o LM, to z takimi przeciwnikami, w przedmeczowych założeniach powinno się zakładać 3 punkty.
pepe pisze: 01 sty 2021, 12:47 obrze nam znany Gianluca Lapadula, który w latach 2016-2018 w barwach rossonerich strzelił w 27 meczach 8 goli. Przychodził w 2016 roku z Pescary w glorii napadziora pełną gębą - w ciągu 44 meczów strzelił tam 30 goli
To jednak było tylko w serie b.
pepe pisze: 01 sty 2021, 12:47 W składzie Benevento ujrzymy Polaka Kamila Glika, któremu życzyć wypada honorowej bramki (tylko i wyłącznie) dla żółto-czerwonych
Jakoś do tego zawodnika mam słabość, raz że gra bardzo twardo a nie jak włoskie panienki, dwa że jest z mojego miasta i swojego lubię.
pepe pisze: 01 sty 2021, 12:47 Bramka w Sassuolo nie ma prawa tu przesłonić oceny Portugalczyka, który całkowicie pogubił formę (czyżby tak deprymująco na niego działała nieobecność w składzie jego mentora - IZ backa?)
Leao jest raz, że bardziej skrzydłowym, dwa że po kontuzji nie potrafi dojść do siebie.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

Cieszy Diaz od pierwszej minuty. Reszta raczej optymalnie. Po 3 pkt!

EDIT: Rebic może sobie dopisać asyste :)
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Qba69
Milanista
Milanista

Post autor: Qba69 »

No to się młody popisał dzisiaj...
Awatar użytkownika
milanik
Milanista
Milanista

Post autor: milanik »

Wspaniale... tak nie za mądrze przed środowym klasykiem
Il Debutto"01.04.2001"Milan - Lazio
Kzr
Milanista
Milanista

Post autor: Kzr »

Uff, dobrze że prowadzimy bo nie ma się z czego innego cieszyć póki co. Przed czerwoną kartką to Benevento prowadziło grę, a i sędzia nas traktował pobłażliwie. Teraz w ogóle to wygląda kiepsko.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Pozytyw jest taki, że Tonali nie zagra z Juventusem. Dzisiaj grał jak zazwyczaj czyli słabo. Prosta piłka do przyjęcia, ktora mu odskoczyła była poza jego dzisiejszymi możliwościami i pozniej faul.

Nie mogę teraz patrzeć na Leao "tyrającego" w defensywie po prawej stronie. Nie wiem czy zdjęcie akurat Diaza to był dobry pomysł, bo grał najlepiej z czwórki ofensywnych. Rebic się broni wywalczonym karnym, ale Calhanoglu i własnie Leao dzisiaj słabo.
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

Gdybyśmy nie prowadzili 1:0, to napisałbym, że fatalnie to wygląda. A tak tylko nieciekawie.
Już przed czerwoną kartką wyglądaliśmy słabo. Jakoś tak elektrycznie.
Czerwona kartka Sandro - mimo wszystko trochę pechowa. Odskoczyła mu piłka, niewielka odległość i w ferworze walki faul. Był VAR, poszła klatka, że wyprostowana noga i zmiana decyzji. Konsekwencje straszne: Krunic na Juve.
Kjaer: bardzo niepewny. Mimo wszystko dobrze, że gra. Będzie miał świetny trening przed środą.
Rebic z kimś innym niż Theo po swojej stronie też wygląda tak sobie.
Jestem pełen obaw przed drugą połową.
Ostatnio zmieniony 03 sty 2021, 18:59 przez pandoktor, łącznie zmieniany 1 raz.
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Samu za Leao, innej opcji nie widzę. Juz Gigio mega wkurzony był na niego za "pomaganie" Calabrii.

EDIT: Bubu posypuje głowę popiołem.
Ostatnio zmieniony 03 sty 2021, 19:31 przez Bubu, łącznie zmieniany 1 raz.
pandoktor
Milanista
Milanista

Cudowny chłopak.
To go właśnie różni od Nianga.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Ja zawsze mam problem z tą nadmierną krytyką Leao. Ma on taką boiskową postawę, która może denerwować. Ja jednak mam wrażenie, że to taki mimowolny sposób bycia, a nie brak profesjonalizmu.
Poza tym, wystarczy spojrzeć na suche liczby by zobaczyć, że ma pozytywny wkład w naszą grę. Dla porównania inny Portugalczyk, Andre Silva, był obrazem nędzy i rozpaczy, zarówno na boisku jak i w statystykach. Jego jednak do dzisiaj niektórzy kibice są skłonni rozgrzeszać, a wtedy to w ogóle ciężko było znaleźć choć 1/30 hejtu jaki spływa na Rafaela. Skąd taka różnica? Nie wiem, choć się domyślam :)
Według mnie mamy do czynienia z wciąż nieoszlifowanym diamentem, który z czasem będzie stawał się coraz większym "kotem" i w najgorszym wypadku, nie będziemy mieć problemu ze sprzedażą za 30 mln.
Zauważcie też proszę fakt, że nie ma z nim problemów pozaboiskowych. Żadnych dziwnych zdjęć, imprez po nocach czy afer z dziewczynami. A to nie jest takie oczywiste, jak pokazały ostatnie dni w innych klubach.
Porównania do Nianga od początku uważam za nieporozumienie. :hmm:

To co chciałbym przekazać w skrócie, dajcie mu na wstrzymanie, bo jest pozytywnym dodatkiem i jeszcze nieraz nas zaskoczy.
Moim zdaniem problem jaki faktycznie z nim istnieje to odmienne wizje gracza i trenerów, co do jego pozycji i zadań na boisku. Jak zostaną rozwiązane, to będziemy wszyscy jeszcze bardziej happy :)
Ostatnio zmieniony 03 sty 2021, 20:41 przez miszcz, łącznie zmieniany 1 raz.
Judge not lest ye be judged yourself
Forzamilan
Milanista
Milanista

Post autor: Forzamilan »

Leao fakt jest mega irytujący, ale póki strzela gole i asystuje kompletnie mi to nie przeszkadza.
Niang to był kompletny bezmózg więc jakiekolwiek porównanie jest nie na miejscu.

Będą Bennacer i Theo gotowi na środę? Bo jak nie to niestety ale mamy strasznego pecha, bo znów kilku kluczowych piłkarzy będzie brakowało na tak ważny mecz...
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Jest Kjear i jest zero z tyłu. Przypadek? Dzisiaj trochę tak ;)

Do karnego ten mecz przypominał mi mecze Milanu ze średniakami przed Piolim. Tyle tylko, że my dzisiaj byliśmy średniakiem, a Benevento robiło za Milan. Za cholerę niechciało wpaść, a bramki strzelaliśmy sobie sami.
pandoktor
Milanista
Milanista

W pełni się podpisuję pod słowami miszcza o Leao.

Trochę pozostając w konwencji: szkoda mi Krunica, chociaz tutaj akurat rozumiem krytykę. Ale też ewidentnie siadł psychicznie. On wie, że jest efektem zmasowanej krytyki (poza Leao chyba żaden inny piłkarz nie jest tak krytykowany jak on) i nie umie sobie z tym poradzić. A na pewno potrafi grać lepiej. W Empoli przed przyjściem do nas miał 5 bramek i 6 asyst. W Serie B sezon wcześniej 5 bramek i 10 asyst. Pewnie nie jest to piłkarz na miarę Milanu po odbudowie, ale w tej chwili go potrzebujemy. Przy okazji, ten, którego musi zastąpić, też pewnie zaraz będzie przedmiotem hejtu: 30 milionów, nic nie gra, etc. Bardzo źle, w perspektywie co najmniej średnioterminowej, stało się, że dostał tę czerwoną kartkę. Mam nadzieję, że jest silny psychicznie.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Forzamilan pisze: 03 sty 2021, 20:01 Będą Bennacer i Theo gotowi na środę?
Theo tylko pauzował za kartki, Ismael raczej na Juve się nie wyrobi...
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

O ile mnie pamięć nie myli, to zarówno Krunic jak i Tonali w poprzednich klubach grali w trzyosobowych blokach pomocy swoich drużyn i niekoniecznie muszą szybko przejść na grę na podobnym poziomie w bloku dwuosobowym. O ile w ogóle przejdą, bo nie każdy odnajduje się w każdej formacji.
pandoktor
Milanista
Milanista

Bubu pisze: 03 sty 2021, 20:07
Forzamilan pisze: 03 sty 2021, 20:01 Będą Bennacer i Theo gotowi na środę?
Theo tylko pauzował za kartki, Ismael raczej na Juve się nie wyrobi...
Tak. Bennacer najwcześniej ma wrócić dopiero na Cagliari - 18 stycznia.
Qba69
Milanista
Milanista

Post autor: Qba69 »

Bez jaj z tym hejtem. Nie można w dzisiejszych czasach nikogo skrytykować bo odrazu jest "hejt".
Nie gra na miarę swoich umiejętności i talentu i tyle w temacie.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Bałem się tego meczu. Jakoś nie potrafię się wyluzować i podchodzić na spokojnie, wciąż się boję, że ta bajka się kiedyś skończy. Jeszcze żebyśmy podchodzili do tego w najmocniejszym składzie, ale absencje są naprawdę poważne.

Mecz był słaby, ale jednak pod kontrolą. Coś takiego, co grają poważne drużyny ze słabszymi - oddanie inicjatywy, brak większego męczenia się, a jednak spokojna wygrana. Czy to już poziom Milanu? Nie wiem, ale już od dłuższego czasu wychodzi.

Szkoda niestety kartki Sandro. Mimo, że nie gra jakoś super, to mimo wszystko wolę go niż Krunica, a na Juventus wybiegnie Rade... Dobrze, że jest Kjaer i wróci Theo, ale brak Bennacera i Ibry będzie mimo wszystko poważnym osłabieniem.

Chciałem napisać, że to jest decydująca faza, ale tak naprawdę decydująca faza trwa od dawna. Główni rywale do LM wydają się być w stabilnej formie i kolekcjonują punkty. Inter czai się za plecami i nie ma już żadnego marginesu błędu. Zapowiada się, że będę przeżywał stan przedzawałowy co trzy dni do końca sezonu ;)

Dwa słowa o Leao. Bardzo mnie ciekawi, co ostatecznie będzie z tego chłopaka. Od dawna już nie ma wątpliwości, że przerasta Nianga o wiele poziomów. Technika, swoboda ruchów, fantazja, to ma na poziomie światowym, może i topowym. Natomiast nadal są wątpliwości co do jego profesjonalizmu i podejścia. Mam wrażenie, że to taki ładunek wybuchowy czekający na odpalenie. Może wypali i zmiecie wszystkich, a może jednak będzie niewypałem. Trudno coś na ten moment powiedzieć. Potrafi być decydujący, potrafi czarować, ale też potrafi irytować. Ciekawe i ekscytujące.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

kamilus pisze: 03 sty 2021, 20:07 O ile mnie pamięć nie myli, to zarówno Krunic jak i Tonali w poprzednich klubach grali w trzyosobowych blokach pomocy swoich drużyn i niekoniecznie muszą szybko przejść na grę na podobnym poziomie w bloku dwuosobowym.
W trzyosobowej i dwuosobowej pomocy piłka jako przedmiot jest taka sama. Tutaj mamy do czynienia z prostymi błędami technicznymi oraz z podaniami niedokładnymi o kilka metrów (dłuższe piłki).
Yahoo323
Milanista
Milanista

Post autor: Yahoo323 »

Trudno jest powiedzieć, czy mieliśmy w tym meczu dużo szczęścia, czy nie - wygrywamy dzięki flachom gospodarzy, ratuje nasz słupek i beznadziejny karny Caprariego, turbonieskuteczność rywali, ale i sami zaliczamy dwa słupki...

Brawa dla Piolego za ogarnięcie ich w szatni, poza oczywistymi postaciami - bohaterami (Donnarumma, Kessie, Calabria, Calhanoglu) to właśnie Mister przerwą bardzo pomógł w wygraniu meczu. Kjaer dzisiaj trochę słabiej (tzn. bardzo dobrze, ale jednak mniej pewnie niż w okresie przed kontuzją). Tonali miał sytuację stykową, faktycznie źle przyjął, ale to jest najbardziej newralgiczna część boiska, defensywny pomocnik jest trochę jak saper w tym aspekcie gry. Wyłącznie poprawnie Dalot, Rebić bardzo nierówny, Leao ma iskierkę od Boga.

Do tej pory nie analizowałem tej fazy sezonu - jeżeli miałbym wybrać, to kluczowymi piłkarzami są Kessie i Calhanoglu, na razie obaj ciągną naszą grę na wielu płaszczyznach, chociaż nietrudno przy takich wynikach nie powiedzieć, że każdy z szeroko pojętego kręgosłupa Donnarumma - Calabria, Kjaer, Romagnoli, Hernandez - Kessie, Bennacer - Ibrahimović nie jest bardzo ważny i momentami decydujący.
pandoktor
Milanista
Milanista

Qba69 pisze: 03 sty 2021, 20:09 Bez jaj z tym hejtem. Nie można w dzisiejszych czasach nikogo skrytykować bo odrazu jest "hejt".
Nie gra na miarę swoich umiejętności i talentu i tyle w temacie.
Krytyka tak, hejt nie :wink:
Awatar użytkownika
pepe
Milanista
Milanista

Post autor: pepe »

Czy wiecie coś więcej, jakie persony na pewno (kontuzje, kartki) nie zagrają w meczu z Juventusem? Szykuje się nam taka petarda, a skład Milanu w rozsypce. Byłem przekonany, że ta przerwa świąteczna podreperuje zdrowotnie kontuzjowanych graczy, a tu klops i na Juve już mówi się głośno o braku kilku kluczowych graczy. Tyle, że ja nie znam dokładnej ich listy. Pomożecie :)?
"Ten tylko jest w stanie pojąć duszę kibica, kto nim sam został" - "Pamiętnik Kibica", Roman Zieliński
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Przedziwny był to mecz. Mnóstwo błędów z obu stron, karne, czerwona kartka, liczne pudła, 3 słupki.... Na szczęście oprócz szczęścia nie brakło nam dzisiaj mentalności. Obecny Milan jest niezwykle dojrzały. Wydawało się, że bramka dla gospodarzy jest już blisko a to okazało się, że to Rossoneri mogli powiększyć (a nawet powinni) prowadzenie.
Bramka Leao naprawdę ładna. Decydująca. Jak zwykle nie zawiódł Kessie, czy nasi środkowi obrońcy. W pierwszej części mieliśmy problem po prawej stronie Calabrii gdy często był sam przeciwko dwóm przeciwnikom. Po przerwie to strona Dalota była słabo kryta. Na szczęście bez konsekwencji.
Gigio Wielki.
Najsłabszy niestety Tonali. Zaliczył kilka strat i fatalną interwencję, po której wyleciał z boiska. Jego zmiennik Krunic oprócz karnego nawet ogarniał. Ale ten karny nie powinien się zdarzyć bo dałby życie gospodarzom.
STARY TIROWIEC
Milanista
Milanista

Post autor: STARY TIROWIEC »

pepe kontuzje: Ibra, Saelemakers i Bennacer, kartki Tonali. To ci najważaniejsi, kontuzji drugiego garnituru nie śledzę.
ODPOWIEDZ