Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Milan - Lazio

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

rafal996
Milanista
Milanista

Milan - Lazio

Post autor: rafal996 »

Ostatni mecz roku i prawdziwy finał.

Tak ciężkiego gatunkowo meczu jeszcze nie grali. Fatalna sytuacja kadrowa i bardzo trudny przeciwnik w meczu o ukoronowanie znakomitego roku i utrzymanie lidera. Bardzo symbolicznie, w pewnym sensie porażka może przerwać znakomitą serię i zepchnąć drużynę ze szczytu. Zwycięstwo może pokazać, że naprawdę mamy siłę.

Bardzo się boję tego meczu.
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Drodzy, ponownie prośba o linka, ja jeszcze pewnie ze dwa tygodnie bez dostępu do Eleven :prayer:
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Resk
Milanista
Milanista

Post autor: Resk »

rafal996
Milanista
Milanista

Ależ to jest PERFEKCYJNY kwadrans!! Wynik mówi wszystko, dominacja, jakość, co ja widzę!!
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

A mogło być nawet więcej, bo Hakan zmarnował niezłą okazję. :P
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

Czy tylko ja tam NIE widziałem karnego? Jaki to miało wplyw na akcję?
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Awatar użytkownika
milanik
Milanista
Milanista

Post autor: milanik »

Nie tylko. Też nie do końca wiem o co chodzi :hmm:
Il Debutto"01.04.2001"Milan - Lazio
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Tak naprawdę faul na Rebiciu też był jak już było "po ptokach". Oba karne prawidłowe, choć bardziej miękkie niż twarde.
Judge not lest ye be judged yourself
rafal996
Milanista
Milanista

Nie no, nadepnięcie przy wyskoku mogło być kluczowe. Karny prawidłowy, chociaż trudno winić Kalulu, czysty przypadek. Sporo tu pecha, bo przecież Gigio genialnie obronił...

Od karnego gra siadła i pojawiły się emocje. Mecz otwarty, trzeba walczyć!
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Gdyby nie było nadepnięcia, to nie byłoby mowy o karnym, a że Kalulu dał pretekst sędziemu do gwizdnięcia jedenastki, to arbiter to zrobił. Moim zdaniem decyzja prawidłowa.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Tonali anonimowo, Krunic niewiele lepiej. Dzisiaj najbardziej widać brak dwoch pivotów.
Majkel
Milanista
Milanista

Saelemaekers i Krunić po karczychu dostaną, to może druga połowa będzie lepsza. Belg zepsuł kilka kluczowych piłek, które zdecydowały o tym, że bardzo groźne nasze akcje skończyły się niczym, a Krunić to jest po prostu bomba z opóźnionym zapłonem. Po golu kontaktowym Lazio wyraźnie lepsze.

Musimy przerwać ich dominację, bo wyniku nie dowieziemy. Karne jak karne. Correa przycwaniakował, bo wyskoczył pomimo "faulu" Kalulu, ale jak zobaczył, że nie doskoczył, to się przewrócił. Niemniej karny się broni.

To będzie trudne 45 minut, ale wierzę, że damy radę :)
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Tak przycwaniakował, że musiał zejść z kontuzją :)
forzamilan3
Milanista
Milanista

Post autor: forzamilan3 »

Srodek pomocy tragiczny, dziurawy jak szwajcarski ser...
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

91. minuta, 2 minuty do końca a Pioli robi zmiany. Myślę sobie - chyba ma coś nie tak z głową, by w takim momencie "palić" czas. A po zmianach wznowienie gry i gol Theo. :prayer:
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

!!!
Nie można w nich wątpić! Nie można!
:diavolo: :diavolo: :diavolo:
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
milanik
Milanista
Milanista

Post autor: milanik »

Jaki w tej drużynie siedzi charakter :diavolo:
Il Debutto"01.04.2001"Milan - Lazio
Majkel
Milanista
Milanista

Niesamowity jest ten nowy Milan. Myślałem, że już po nas, bo oddychaliśmy rękawami, a w okolicach 80 minuty udało się powoli odwrócić koło fortuny i znowu zacząć napierać. Znowu gramy do końca i znowu ten niesamowity Theo, który był jak TGV przez 98 minut tego meczu.

Tym większy szok, że dokonaliśmy tego mimo dramatu w środku pomocy (jestem pewien, że gdyby był Franck, to nie padłby gol na 2:2, bo dziura w pomocy jaka tam była, to kryminał). Smakuje to zwycięstwo przepysznie i dawno nie widziane święta na czele tabeli :toast:

Krunić to niestety nie jest piłkarz na miarę Milanu i przy pierwszej okazji musimy mu podziękować, no i pomoc koniecznie wzmocnić.

To był piękny rok dla Milanu, oby 2021 był jeszcze lepszy.

:forzamilan:
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

Przegrał Inzaghi: zmianami. Zlekceważył nas?
A my wygraliśmy kondycja: od ok. 80 minuty graliśmy, jakby wstąpił w nas nowy duch.
Piękne Święta. Jest cudownie.

Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Kzr
Milanista
Milanista

Post autor: Kzr »

Inzaghiego ewidentnie zadowalał remis i widział że w drugiej połowie spadło nam ciśnienie. Zdjał tych którzy kreowali ofensywę. Duży błąd z jego strony :)

Co za drużyna! Jest kolektyw, który gra ładną piłkę dla oka i nie odpuszcza choćby nie wiem co. Nie mogę się napatrzeć na obecny Milan, są wspaniali!
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

A mówiłem, że będzie dobrze :)
W sumie to pierwszy raz w tym sezonie miałem obawy, ale pierwotne przeczucie mnie nie zawiodło.

Jeżeli chodzi o te zmiany, to może Pioli widział że Lazio w ostatnich minutach się gubi w polu karnym i liczył na ich nieogar przy różnym?
Tylko bardzo odważnie trzymał Krunicia na boisku.

Przewaga nad Lazio i Atalantą pokaźna. Tylko ta przebrzydła Roma się pcha za mocno.

Jeszcze słówko o Rade. Przykro się patrzy jak wszystkie negatywne emocje i wyzwiska się na nim skupiają. Tak naprawdę nie grał dzisiaj źle. Poza tym, jeżeli to jest nasze najsłabsze ogniwo, to bardzo dobrze z nami. Przypomnijcie sobie takie najsłabsze ogniwa z 2018. Jak dojdą odpowiednie transfery zimą do obrony i pomocy, to powinniśmy faktycznie podjąć walkę do samego końca.
Lider tabeli, bez Zlatana, Kjaera, Bennacera i Kessiego. Jeżeli ktoś nas jeszcze nie docenia, to powinien się szykować na srogą lekcję w 2021.
Judge not lest ye be judged yourself
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Inzaghi chyba zbytnio zaufał wrażeniu, że żadna z drużyn nie chciała tego meczu wygrać, bo od okolic 60-70. minuty na boisku była głównie kopanina w środku pola. Owszem, były pojedyncze zrywy z obu stron, ale bez większej motywacji wśród piłkarzy.

Tymczasem w okolicy 85. minuty gracze Milanu znaleźli jeszcze resztkę sił i stworzyli sobie 2 okazje bramkowe Rebica (ta druga to była setka i powinna zostać wykorzystana), ale na szczęście pomimo ich niewykorzystania się nie podłamali i atakowali dalej. A tam to już kolejne świetne dośrodkowanie Hakana i kolejny gol Theo głową. :prayer:
Adin
Milanista
Milanista

Post autor: Adin »

Kiedy ostatnio strzelilsmy dwie bramki z roznych?
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Adin pisze:Kiedy ostatnio strzelilsmy dwie bramki z roznych?
Za Gattuso. Tylko że w całym sezonie ;)
ODPOWIEDZ