Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Sassuolo - Milan

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
pandoktor
Milanista
Milanista

Sassuolo - Milan

Post autor: pandoktor »

Gramy bez Kjaera, Bennacera, Rebica i Ibry. 3 z 4 najstarszych i najbardziej doświadczonych zawodników mlodego zespołu. Do tego bez pierwszego rezerwowego stopera.

Zwycięstwo byłoby miłą niespodzianką, ale remis też będzie trzeba docenić. Szukam szans na dobry wynik (kolejność przypadkowa):
- Pioli uparcie stawiał ostatnio na Leao, chociaż widać było, że ten nie jest gotowy. Może to się oplaci w takim meczu i Portugalczyk strzeli jak ze Spezią?
- Hakan jeszcze nie strzelił w tym sezonie - może to jest ten mecz?
- Tonali ma szansę pokazać swój potencjał.
- Wraca Hernandez;
- Misterowi uda się na tyle natchnąć mlodych, ze poniesie ich młodzieńcza fantazja.
- Sassuolo gra bez Locatellego, a Caputo wraca po kontuzji.

Lubię ten zespół i bardzo chciałbym żeby nie dali się złamać.

:forzamilan:
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

3 pkt zdobyte dziś powinny dać mega koma mentalnego po ostatnich stratach... Osobiście cieszy mnie Diaz od pierwszej minuty. Ma swoje wady ale jak nikt potrafi rozgrywać na małej przestrzeni i wygrywac 1 na 1.

SASSUOLO: Consigli - Toljan, Marlon, Ferrari, Rogerio - Lopez, Bourabia - Berardi, Djuricić, Traore - Defrel

MILAN: G. Donnarumma - Calabria, Kalulu, Romagnoli, T. Hernandez - Kessie, Tonali - Saelemaekers, Calhanoglu, Diaz - Leao
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Bubu pisze: Osobiście cieszy mnie Diaz od pierwszej minuty. Ma swoje wady ale jak nikt potrafi rozgrywać na małej przestrzeni i wygrywac 1 na 1.
Otóż to. Jesli chodzi o drybling i grę na małej przestrzeni, to jest lepszy od Calhanoglu, Hauge, Rebica czy Leao. Według mnie niedoceniany zawodnik. Brakuje mu strzału czy przeglądu pola. Ale wtedy byłby na poziomie Papu Gomeza.
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Poratuje ktoś linkiem? Jestem poza PL i mi Eleven nie działa.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

To się nazywa zastępstwo Zlatana :D
Od razu mi się Pato przypomniał w Barcelonie.
Judge not lest ye be judged yourself
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Theoooo! Mądre zachowanie Tonaliego.
Strasznie szkoda tego mikro spalonego... :diavolo:
Adin
Milanista
Milanista

Post autor: Adin »

Tonali smart:)
pandoktor
Milanista
Milanista

Aż mnie wzruszenie ogarnia, jak patrzę na naszych młodych chłopaków.

Niezależnie od wyniku i osiąganych rezultatów, niesamowite jakiego pecha mamy w tym sezonie: kontuzje, słupki/poprzeczki i mikro spalone.

Ale też, gdyby nie kontuzje, nie wiedzielibyśmy, że mamy takiego piłkarza jak Kalulu. Jak on mi się podoba.
Marco7
Milanista
Milanista

Post autor: Marco7 »

Nawet piwa nie zd±¿y³em otworzyæ :piwo: :)
"History will be kind to me... for I intend to write it"
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

To miałeś farta, że tam jest opóźnienie :)
Adin
Milanista
Milanista

Post autor: Adin »

pandoktor pisze:Aż mnie wzruszenie ogarnia, jak patrzę na naszych młodych chłopaków.

Niezależnie od wyniku i osiąganych rezultatów, niesamowite jakiego pecha mamy w tym sezonie: kontuzje, słupki/poprzeczki i mikro spalone.

Ale też, gdyby nie kontuzje, nie wiedzielibyśmy, że mamy takiego piłkarza jak Kalulu. Jak on mi się podoba.
Jedno z najwiekszych zaskoczen. Lepszy niz Gabbia, ktory tez mnie zaskoczyl w tym sezonie. Nasz Belg tez mnie zaskoczyl. Wlasciwie kto mnie nie zaskoczyl.
zino
Milanista
Milanista

Post autor: zino »

Tonali grał bardzo fajnie i schodzi w przerwie, Kessie zawieszenie za kartki, ciekawe kto zagra w środku z Lazio..? :( W ostatnich dniach na nadmiar szczęścia nie możemy narzekać.
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
Awatar użytkownika
Janusz Cebula
Milanista
Milanista

Post autor: Janusz Cebula »

Co ten Hauge, piłki się przestraszył. Gdyby nie odskoczył nie byłoby bramki.
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Koniec, bardzo ważne 3 punkty. Szkoda Kessiego i Tonalego, bo może się okazać, że na Lazio będziemy mieli dostępnego pół pomocnika (Krunic). :(
pandoktor
Milanista
Milanista

Brawo, brawo, brawo.

W drugiej połowie zabrakło instynktu zabójcy - żeby zamknąć mecz. Szans było aż nadto.

Ale dobry mecz w zasadzie całego składu.

Oby zmiana Sandro była tylko wynikiem przezorności naszego trenera - przy wyniku 2:0 nie chciał np. pogłębiać jakiego drobniejszego urazu.

EDIT: Sandro kontuzja przywodziciela...
Ostatnio zmieniony 20 gru 2020, 17:12 przez pandoktor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Diaz chyba, też w pomocy mógłby spróbować. Hauge faktycznie zawalil. Dobrze, że bez większych konsekwencji.
Super ważne 3 pkt. Teraz niech Napoli zamęczy Lazio i kolejne 3 pkt w środe. No i po 10 latach wreszcie pozytywne miejsce w tabeli na święta ;]
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

W pomocy Krunić i Hakan zapewne. Ja tam akurat się mało martwię. Myślę, że damy sobie radę :) Ten zespół niezależnie od personaliów robi swoje i o ile nie wypadanie dosłownie cały skład, to nie ma tragedii. To że radzimy sobie nieźle bez Rebicia, Ibry, Kjaera i Bennacera jest mega pozytywne.
Poza tym to ostatni mecz przed przerwą, która jest teraz bardzo potrzebna. Większość z nich wróci w styczniu. Do tego mercato i oby nowy obrońca oraz pomocnik.
Judge not lest ye be judged yourself
Marco7
Milanista
Milanista

Post autor: Marco7 »

Bubu pisze:To mia³e¶ farta, ¿e tam jest opó¼nienie :)
Na Eleven ogl±da³em i ledwie zd±¿y³em z piwem si±¶æ na kanapie i pad³a bramka. Mo¿e rzeczywi¶cie jakbym z linka ogl±da³ wyrobi³bym siê na styk z tym piwem :).

Super, ze uda³o nam siê wygraæ. Bardzo siê obawia³em tego meczu, zw³aszcza po informacji o Zlatanie. Wszyscy zagrali fajne zawody, chyba poza Hauge i Diazem, Inter wygra³, wiêc walka o fotel lidera na zakoñczenie roku trwa. Z Lazio niestety bêdzie ciê¿ko patrz±c na liczbê absencji :(
"History will be kind to me... for I intend to write it"
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Diaz był bardzo ważny przy drugiej bramce, ograł zawodnika pod presją i podał do Theo.
Soja
Milanista
Milanista

Post autor: Soja »

Marco7 pisze:Bardzo się obawiałem tego meczu
Ja podobnie.
Bałem się, że Sassuolo może nas wyjaśnić niczym jakaś Barcelona.

Tymczasem Sassuolo może i było prawie jak Barcelona, ale Leao był prawie jak Pato :piwo:
Puchary Europy: 1963, 1969, 1989, 1990, 1994, 2003, 2007...?może kiedyś?
carlos pisze:Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy
pandoktor
Milanista
Milanista

Jeszcze a propos Kalulu. Ma niezwykłą umiejętność, jak na ten wiek i brak doświadczenia w dorosłej piłce, wyprowadzania piłki. Akcja przy nieuznanym golu Hakana rozpoczęła się od jego podania do Saelamakersa
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Tak, Kalulu z meczu na mecz coraz lepiej. Gdy wróci Kjer nie będziemy się martwić gdy któryś z podstawowej dwójki będzie potrzebował odpocząć.
ODPOWIEDZ