Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Sparta Praga - MILAN

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Sparta Praga - MILAN

Post autor: Bubu »

SPARTA PRAGA: Heka - Vitik, Lischka, Plechaty - Wieaner, Sacek, Souchek, Krabec - Poldinar - Minchev, Plasavic

AC MILAN: Tatarusanu – Conti, Kalulu, Duarte, Dalot – Tonali, Krunić – Castillejo, Maldini, Hauge - Colombo

Z pierwszego składu jest tylko.... Nikt :) Ciekawe jak w takim zestawieniu się zaprezentujemy, na pewno jest to okazja do pokazania się rezerwowych i ewentualnego wywalczenia minut w ważniejszych spotkaniach.
:diavolo: :diavolo: :diavolo:
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
plakat33
Milanista
Milanista

Post autor: plakat33 »

To jeden z najbardziej eksperymentalnych składów w oficjalnym meczu jaki widziałem. Ciekawie jak sobie dadzą radę. Na zespołowość i zgranie nie liczę. Wynik w tym zestawieniu to w ogóle sprawa nieistotna ale bardzo ciekawi mnie postawa indywidualna.

Na rezerwie mamy:

Bramkarze: A. Donnarumma, Moleri

Obrońcy: Calabria, Gabbia, Hernández, Musacchio

Pomocnicy: Díaz, Kessie, Mionić, Saelemaekers

Napastnicy: Leão, Rebić
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

"Tomali" [']
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Czy to będzie "firmowa" akcja Hauge? :]
plakat33
Milanista
Milanista

Post autor: plakat33 »

Zmieniam zdanie. Jeśli faktycznie Sparta wystawiła eksperymentalny skład jak i my to liczę na zwycięstwo i powalczenie o 1 miejsce w grupie. No i liczę na Celtic ;)
forzamilan3
Milanista
Milanista

Post autor: forzamilan3 »

I co, nie ma varu? Nie ma ewidentnego karnego?
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

No nie ma, ma być od fazy pucharowej. A karny się należał, zero zainteresowania piłką, tylko zawodnikiem.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

W fazie grupowej Ligi Europy nie ma w ogole VARu.

Najsłabszy Maldini. Dobra połowka Kalulu. Myslalem, że to zawodnik pokroju naszego byłego cracka
https://www.transfermarkt.pl/jherson-ve ... ler/262972
ale na pewno jest lepszy.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Hauge nie mam pytań :D Chociaż te jego akcje wyglądają strasznie naiwnie, ciekawe czy poważni obrońcy też się będą dawali nabrać.

Swoją drogą, Lille gra dla nas jak dotąd.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Maldini kiepsko, ale przynajmniej uczestniczy w grze. Colombo niestety kolejny mecz tak jakby go nie było. Zbyt duży przeskok dla obu, z 2 ligi Primavery do Serie A. Powinni dawno się gdzieś ogrywać.
Judge not lest ye be judged yourself
forzamilan3
Milanista
Milanista

Post autor: forzamilan3 »

Gosc dostal czerwona bo sfaulował czarnego czy o co chodzi?
Kzr
Milanista
Milanista

Post autor: Kzr »

forzamilan3 pisze:Gosc dostal czerwona bo sfaulował czarnego czy o co chodzi?
Też się zdziwiłem. To był faul na żółtą, ale od razu czerwo?

Choć przyznam że moje serce się zatrzymało na chwilę przy oglądaniu powtórki, stopa Leao tak się lekko wygięła w drugą stronę, że myślałem że znowu wypadnie z kontuzją.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Sędzia mu pokazywał, że to trzeci raz. Ale nadal pokazałbym żółtą. Chyba uznał, że to była bardzo groźna kontra.

Mogliśmy spokojnie dołożyć ze dwa gole. Czasem się jednak bawili.

Fajnie, że rezerwy zbierają minuty w meczu o stawkę i do tego wygrywają pierwsze miejsce w grupie. To buduje pewność siebie.

Fajnie się to ułożyło, w ciemno zakładałem, że to będzie drugie miejsce. Celtic zrobił niespodziankę, a i nasze rezerwy jakoś zakładałem, że maks zremisują.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Prawie sfrajerzyliśmy. Za duża nonszalancja. Leao fatalnie, do tego tempem żółwia wracał z pozycji spalonej.
Pozytywne niespodzianki to Kalulu i Tatarusanu, który wybronił nam pierwsze miejsce.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Leao to jeszcze gorzej niż juniorzy zagrał. Samu znów pokazał bardzo denerwujący talent do psucia kontr. Też mnie wkurzyło nonszalanckie zachowanie któregoś z przodu w ostatnich minutach, Diaza chyba. Ogólnie nie jestem fanem tego piłkarza. Nie chodzi o nazwisko, tylko o typ gracza.

Fajnie że udało się wygrać grupę, pomimo grania na pół gwizdka lub nawet mniej. Jeszcze 2-4 mecze i te rozgrywki zaczną być warte pełnego zaangażowania.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Najlepszą kontrę to zmarnował Krunic, nie wiem ale to jest "no name". Nie przepadam za nim.
W końcówce jednak ta akcja prawie 1 na 1, kiedy wybronił Tatarusanu.... :prayer: Takie rzeczy nie mają się prawa zdarzyć jak to, że nie potrafiliśmy wcisnąć drugiego gola. Na szczęście dowieźliśmy i Celtic pomógł. Wygrana grupa, tego się nie spodziewałem po laniu na San Siro przez Lille :)
zino
Milanista
Milanista

Post autor: zino »

Zdecydowanie wycisnęliśmy ten wieczór jak cytrynę. Wygrana, 1 miejsce w grupie, oszczędzeni kluczowi gracze. Aczkolwiek jedyne co mnie irytowało to marnowane setki, kontry w końcówce...panowie, tak nie można, to się prędzej czy później zemści.
O ile mnie pamięć nie myli, to Leao powrót po jakiejś poprzedniej przerwie też miał bardzo mizerny i jego występy pierwsze przyprawiały mnie o ból głowy.
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Renesco »

Na duży plus Tatarusanu - w poprzednich spotkaniach jego gra była dla mnie mocno niepewna, mam nadzieję, że po prostu potrzebował tych 2-3 spotkań na przetarcie w nowych barwach i nasz awaryjny bramkarz będzie prezentował taki poziom jak wczoraj na dalszym etapie sezonu.

No i Hauge, Norweg ma dużą łatwość ze zdobywaniem goli. Jasne, że przeciwnik nie był z najwyższej półki, ale i tak jego średnią goli i asyst na minuty należy docenić. Oby tak dalej.
Awatar użytkownika
TomekW
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: TomekW »

rafal996 pisze:Sędzia mu pokazywał, że to trzeci raz. Ale nadal pokazałbym żółtą. Chyba uznał, że to była bardzo groźna kontra.
To któryś z naszych pokazywał, ze to już trzeci raz. Dla sędziego nie powinno to mieć żadnego znaczenia. Kontra na pewno zapowiadała się groźnie, ale zatrzymanie groźnej akcji, czyli SPA, to żółta kartka. Jedyne sensowne wyjaśnienie jest takie, że sędzia ocenił faul gracza Sparty jako brutalny, ale powtórki pokazały, że tak nie było. Błąd arbitra, moim skromnym zdaniem.
Abbiamo un grande sogno in fondo al nostro cuore
vedere il grande Milan che vince il Tricolore
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

VAR by to zmienił na żółtą. To że tam jest VAR dopiero od 1/8 mówi bardzo wiele o tych rozgrywkach.
ODPOWIEDZ