Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Milan - Hellas Verona

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Mało pożytku? Błędów sporo, ale absurbuje rywali i zbiera piłki jak zawsze. Wiele można mu zarzucić dziś, ale o tym że nic nam nie daje, to nigdy bym nie pomyślał ;)
Judge not lest ye be judged yourself
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

pandoktor pisze:Nie, nie z dupy. Pachniało nią. A poza tym znow odpuściliśmy krycie. Dopuściliśmy do strzalu. majkel ma rację.
Tak z dupy, jak i druga. Chyba Teo wybijając piłkę głową i trafił w głowę zawodnika Hellasu, a ona trafiła w poprzeczke.
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

2 setki Theo, przestrzelony karny - jak na razie to gracze Milanu nie chcą, byśmy prowadzili. :(
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

miszcz, Zlatan dzisiaj wiecznie na spalonym, no i ten karny...
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Masakra. Oczekuję, że Zlatan przestanie strzelać jedenastki, bo to ile ich już zmarnował, to jest makabra. Obyśmy nie stracili punktów, bo czasu coraz mniej.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

bogiel, ale ja się o słowo tylko czepiam. :)
Ilość błędów przeraża, ale pożytek i tak jest. Chociażby gol na 1:2, Kessie nie miał tyle miejsca przez przypadek. Sama obecność Zlatana jest wartością dodaną. Pożytku to nie było z Piątka.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Absorbować to może również Mandzukic.

Trzy zmarnowane z rzędu rzuty karne w Milanie. Nowy rekord wszechczasow?
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Ale niedosyt :/ :/ :/
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

To był jeden z tych dni, kiedy bałem się, że bramka po prostu jest zaczarowana i nie strzelimy nic, bo nie. Karny zlatana, poprzeczka, anulowany gol. Niemniej trochę mnie uspokoili po Lille - graliśmy na prawdę dobrze. Tym bardziej szkoda dwóch momentów dekoncentracji z pierwszej połowy.
Awatar użytkownika
selhaard
Milanista
Milanista

Post autor: selhaard »

Ostatnie 30 minut na stojąco... :diavolo: Forza Milan!
to wszystko taty wina
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

O atak nie mamy co się obawiać, bo w meczu z najszczelniejszą defensywą ligi gdybyśmy chcieli, to mogliśmy strzelić nawet 5 bramek. Trzeba natomiast mocno poprawić defensywę, żeby przeciwnik nie mógł tak łatwo wykorzystywać swoich okazji bramkowych.
forzamilan3
Milanista
Milanista

Post autor: forzamilan3 »

Jakby jeszczce z 5 min potrwal mecz to bysmy wygrali, szkoda Ibry mial dzis pecha ale fsjnie ze strzelil. Szkoda ze nie wykorzystalismy potkniec rywali ale bardzo pozytywne jest to ze z 0:2 doprowadzilismy do remisu. I ta miazdzaca przewaga w strzalach i sytuacjach
Kzr
Milanista
Milanista

Post autor: Kzr »

Ja walę, ale mecz. Więcej pecha chyba nie mogliśmy mieć. Bramki z dupy, niewykorzystany karny, mocno aptekarska ręka anulująca bramkę a i tak wyszarpaliśmy remis.

Szkoda punktów, ale jest jeden pozytyw którego oczekiwałem. Była wola zwycięstwa, wypruwanie sobie żył do ostatnich sekund, sportowa złość. Nie widziałem tego w meczu z Lille i obawiałem się że nastąpił mentalny zjazd, a tutaj drużyna reagowała i napierała z całych sił. Nie wystarczyło to na wygraną, trudno. Ważne że mentalnie nie siedliśmy.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

miszcz pisze:Moim zdaniem dobrze gramy i damy radę, chyba że będziemy mieć więcej pecha.
Miałem jeszcze wtedy pisać, że może być powtórka ze Spal, ale nie chciałem kusić :P Niemal identyczne mecze, co trochę mnie pociesza :)
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Trudno pójść spać teraz.

Oczywiście to jest strata dwóch punktów i nie wolno myśleć inaczej. Styl jednak mnie nie martwi jakoś bardzo. Bałem się, że zobaczę zagubiony zespół bez wiary, ale był to Milan gryzący trawę i stwarzający sytuacje.

Banałem będzie powiedzieć, że zabrakło szczęścia. Mimo wszystko, na koniec mówiłbym o indywidualnych błędach. Szczególnie Zlatana z tym karnym. To było do wygrania, mimo że los nie pomagał.

Pechowo, chociaż na własne życzenie. Mimo wszystko, gra wyglądała nieźle i to daje nadzieję, że to tylko chwilowa wpadka.
zino
Milanista
Milanista

Post autor: zino »

Mam przekonanie graniczące z pewnością,że gdyby Ibra strzelił karnego to wygralibyśmy lekko 3-2 albo wyżej. Hellas grał już na oparach. Po tym meczu mam nadzieję,że a) limit pecha na pewien czas wyczerpany, b) następne karne strzela Kessie (w co niestety przy dyktacie Ibry nie wierzę)
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Trzeba natomiast mocno poprawić defensywę, żeby przeciwnik nie mógł tak łatwo wykorzystywać swoich okazji bramkowych.
Mhm, Teo ma nie trafiać w głowę rywala, żeby tak nie uderzyła w poprzeczkę i nie spadła pod nogi rywali, a Calabria ma nie ładować do swojej bramki. Może dla niektórych będzie to szokiem, ale nawet pracując nad pewnymi schematami/zagraniami/rozwiązaniami setki godzin na treningach, czasami decyduje PRZYPADEK. Tak jak w dzisiejszym meczu. Trzy gole to był przypadek. Reszta nasz pech. Bo obiektywnie powinno być 4/5:2.
Na szczęście punkty zgubione z rywalem na fali, który jeszcze nie jednemu "Juventusowi" coś zabierze.
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

bogiel pisze:Absorbować to może również Mandzukic.

Trzy zmarnowane z rzędu rzuty karne w Milanie. Nowy rekord wszechczasow?
Nie kracz ;-)

Na razie dwa z rzędu. 3 na 4 ostatnie bo z Romą strzelił. Najśmieszniejsze w tym jest to, że narzekano, że strzela w przewidywalny sposób. Zmienił i efekt jest jeszcze gorszy...

Niesamowity mecz. Warto to podsumować. Minimalny spalony. Nieuznana bramka po VAR. Niestrzelony karny. Poprzeczka. Bardzo pechowy ten remis, ale mimo wszystko pozytywny - była reakcja.
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

Bubu pisze: Mhm, Teo ma nie trafiać w głowę rywala, żeby tak nie uderzyła w poprzeczkę i nie spadła pod nogi rywali.
Zdecydowanie się nie zgodzę. Theo ma taką piłkę wybić. Jakie znaczenie ma to, że uderzył w głowę, była poprzeczka, etc.? Znów straciliśmy bramkę ze stałego fragmentu gry. Jeśli bramkarz minie się z piłką, przed napastnikiem rywali ma być nasz obrońca, etc.
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Awatar użytkownika
zychu9
Milanista
Milanista

Post autor: zychu9 »

Bardzo bolesna strata punktów, oby nam nie brakło tych 2 oczek w końcówce sezonu do dopchania się do LM (jakoś w SCUDETTO na razie nie wierzę :dunno: ). Kolejny mecz mega ważny w Neapolu, pięknie by było ich dojechać na własnym stadionie.
FORZA MILAN!
Szukali światła w mroczne dni,
przed Bogiem tylko chyląc kark.
Pośród klęczących dumnie szli,
w pogardzie mając każdy targ.

Żołnierze Wyklęci
MK92

Post autor: MK92 »

Dzisiaj los zabrał nam po prostu to, co podarował z Rio Ave. Taki jest futbol.

Zlatan to tylko człowiek. W każdym wcześniejszym meczu było widać jakieś jego mniejsze lub większe braki, no ale mentalność to on ma na jakimś kosmicznym poziomie, bo jest groźny nawet wtedy, gdy nic mu nie wychodzi i większość piłkarzy na jego miejscu snułaby się już po murawie ze spuszczoną głową. W każdym razie powinien już sobie odpuścić na jakiś czas wykonywanie karnych.

Ogółem mieliśmy mnóstwo pecha, zarówno przy naszych atakach, jak i podczas niefrasobliwych interwencji na początku spotkania. Trzeba uszanować ten punkt z Hellasem, który niesamowicie ofiarnie grał w destrukcji i był bardzo niewygodnym przeciwnikiem. Trzeba też przyznać, że przerwa reprezentacyjna przychodzi dla nas w dobrym momencie. Przyda się trochę oddechu, tym bardziej przed niesamowitym miesięcznym maratonem między 22 listopada a 23 grudnia.
Kzr
Milanista
Milanista

Post autor: Kzr »

Obrazek

Ha! A jednak :rotfl:
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

I teraz karnego nie strzeli Kessie. :P
Bubu pisze:Mhm, Teo ma nie trafiać w głowę rywala, żeby tak nie uderzyła w poprzeczkę i nie spadła pod nogi rywali, a Calabria ma nie ładować do swojej bramki. Może dla niektórych będzie to szokiem, ale nawet pracując nad pewnymi schematami/zagraniami/rozwiązaniami setki godzin na treningach, czasami decyduje PRZYPADEK. Tak jak w dzisiejszym meczu. Trzy gole to był przypadek. Reszta nasz pech. Bo obiektywnie powinno być 4/5:2. (...)
Takie mecze od czasu do czasu zdarzają się wszystkim, ale dwa z rzędu to już nie przypadek i piłkarze muszą się bardziej pilnować, by tak bardzo nie tracić koncentracji.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Kzr pisze:Obrazek

Ha! A jednak :rotfl:
Chyba w Coppa Italia albo w nieistotnym meczu LE. Już widzę derby albo mecze z Juve i Zlatana oddającego piłkę :rotfl2:
ODPOWIEDZ