Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Milan - Hellas Verona

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

pandoktor
Milanista
Milanista

Milan - Hellas Verona

Post autor: pandoktor »

Czas otworzyć wątek :)

Myślę o tym meczu całą niedzielę. Niezwykle ważny pojedynek. Bo po Lille, bo przed przerwą reprezentacyjną, bo świetnie ułożyły się dla nas wyniki tej kolejki.

Ciekawy jestem woli walki, o której brak w meczu z Lille Pioli został zapytany przed dzisiejszym meczem. Ja bym tak daleko nie szedł, ale gołym okiem widać, że w ostatnich meczach straciliśmy to coś, co mieliśmy zwłaszcza w poprzednim sezonie po przerwie. Nie atakujemy już z taką werwą, nie rzucamy się w pressingu jak wściekłe psy, etc. Swoje może robić krótsza przerwa między rozgrywkami, łączenie ligi z meczami reprezentacji, napięty kalendarz (od 22 listopada zagramy 10 meczów w 21 dni!). Może też coraz większa presja. Naturalne, że musimy grać mądrzej niż wcześniej. Oby równie skutecznie.

:forzamilan:
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Kzr
Milanista
Milanista

Post autor: Kzr »

Hellas nie jest łatwym rywalem, mają dobrze zorganizowany zespół i mogą napsuć krwi. Jurić pokazuje się w tym sezonie z dobrej strony. Tym niemniej gramy u siebie, na papierze mamy przewagę i do tego przeciwnicy mają kilka absencji. Jestem dobrej myśli, trzeba się odbić po porażce w LE.
Awatar użytkownika
Bubu
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Bubu »

Oprócz (na razie) Napoli, wyniki pod nas. Tym bardziej ważne jest aby dziś wygrać :diavolo: :diavolo: :diavolo:
1.12.1993, Milan - Porto 3-0 - wtedy się wszystko zaczęło.
forzamilan3
Milanista
Milanista

Post autor: forzamilan3 »

Przez ostatnie lata kiedy druzyny z czolowki tracily punkty, Milan w gescie solidarnosci robil to samo. Dzis zobaczymy czy ten Milan bedzie w stanie to zmienic, choc wazniejsze jest pytanie czy po sromotnej porazce z Lille Milan bedzie wsciekly i pokaze jaja.
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Bubu, Roma przebrzydła też niestety wygrała.
Judge not lest ye be judged yourself
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Post autor: kamilus »

Bubu pisze:Oprócz (na razie) Napoli, wyniki pod nas. Tym bardziej ważne jest aby dziś wygrać :diavolo: :diavolo: :diavolo:
Wygrana Romy też nie jest "pod nas", bo Rzymianie coraz mocniej zgłaszają swoją "chęć" zakończenia sezonu w top 4.
pandoktor
Milanista
Milanista

Gabbia w 11. Romagnoli kontuzja na rozgrzewce.
STARY TIROWIEC
Milanista
Milanista

Post autor: STARY TIROWIEC »

Tak czy inaczej wyniki takie, że w przypadku naszej wygranej powiększamy przewagę nad drugą w tabeli drużyną do 4 punktów.
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Boję się tego meczu. Trudno jest zareagować po porażce, nawet wśród kibiców widać spadek nastrojów, a piłkarze tym bardziej mogą mieć problem.

Sezon przyspiesza. Po przerwie gramy z Napoli i to będzie bardzo ważny pojedynek. Fajnie by było przystąpić z przewagą.
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

A jak mówiłem ostatnio, że dużo tracimy po rzutach rożnych, to mnie nikt nie słuchał.
Kzr
Milanista
Milanista

Ależ bramka z dupy. Chłopaki dostali plaskacza na odmulenie, teraz poproszę o jakąś reakcję.
pandoktor
Milanista
Milanista

Nie, nie z dupy. Pachniało nią. A poza tym znow odpuściliśmy krycie. Dopuściliśmy do strzalu. majkel ma rację.
Kzr
Milanista
Milanista

pandoktor pisze:Nie, nie z dupy. Pachniało nią. A poza tym znow odpuściliśmy krycie. Dopuściliśmy do strzalu. majkel ma rację.
Można było lepiej kryć przy główce, ale nie zaprzeczysz chyba że Verona miała duże szczęście że piłka się tak zakałapućkała między nogami Donnarummy że była wystawiona idealnie przeciwnikowi na wepchnięcie do bramki?
Majkel
Milanista
Milanista

Dobrze gramy na razie, zadziornie, wysoko pressingiem, zmuszamy do błędów. Liczę, że coś szarpniemy. Naprawdę trzeba ogarnąć obroną przy stałych fragmentach, bo już bardzo dużo straciliśmy w tym sezonie przez to. I sobie niepotrzebnie dziś skomplikowaliśmy od startu.

EDIT: No szlag, nie wierzę w to po prostu. Horror. Drżę już przy każdym stałym fragmencie. Co się dzieje? :(
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Obie bramki niefart. Strzal głowa przy pierwszej bramce po głowie Theo, drugi gol ewidentny rykoszet.
Majkel
Milanista
Milanista

Mamy bardzo dużo pecha, ale przy każdym stałym fragmencie dajemy im dojść do sytuacji, więc dajemy okazję do tego, aby zadecydował pech. Brakuje zdecydowania i koncentracji. Po naszych stałych fragmentach jest zdecydowanie mniej zagrożenia.
pandoktor
Milanista
Milanista

Podpisuję się pod tym, co pisze majkel. Nieprzypadkowo tracimy najwięcej bramek w Serie A po stałych fragmentach gry.

EDIT. Wreszcie!
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

Moim zdaniem dobrze gramy i damy radę, chyba że będziemy mieć więcej pecha.
Judge not lest ye be judged yourself
Kzr
Milanista
Milanista

miszcz pisze:Moim zdaniem dobrze gramy i damy radę, chyba że będziemy mieć więcej pecha.
Też tak uważam, Verona nie broni bardzo zwięźle, możemy im jeszcze nastrzelać. Trochę więcej skupienia od Leao i Alexisa i będzie dobrze.
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Już powinno być 2-2, bo Theo z metra nie powinien strzelać prosto w bramkarza...
pandoktor
Milanista
Milanista

kamilus pisze:Już powinno być 2-2, bo Theo z metra nie powinien strzelać prosto w bramkarza...
Theo gra w ogóle zle. Zupełnie nie ten zawodnik co w poprzednim sezonie. Ciekawe, czy to rzeczywiście dlatego, że nie ma Rebica z przodu.

Zgadzam się jednak, że gramy niezle. Obrona Verony wcale nie wygląda na taką mocna.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Diaz by się przydał, żeby ich rozklepać, bo Salemakers bardzo niechlujny
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Bramki koszmar.

Mimo wszystko gramy nieźle i sporo kreujemy. Będzie bardzo trudno to wygrać, ale wierzę.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

No i Zlatan też słaby. Niedokładny, mało pożytku z niego dzis.
Awatar użytkownika
kamilus
Milanista
Milanista

Jeśli chodzi o tracone bramki to ten mecz jest jak z Lille, gdzie wpada nam wszystko, co przeciwnik stworzy.
ODPOWIEDZ