Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

LE - Rio Ave - MILAN

Milan kontra X - czyli pokój, w którym dyskutujemy na temat spotkań Milanistów, bez względu na ich rangę czy też pion rozgrywek.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

Soja
Milanista
Milanista

Post autor: Soja »

Ja myślę, że będzie śledztwo UEFA.
Ta końcówka i karne wyglądały na ustawione jak nic :rotfl:
Puchary Europy: 1963, 1969, 1989, 1990, 1994, 2003, 2007...?może kiedyś?
carlos pisze:Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Post autor: bogiel »

Jak Gigio nie strzelił, bo mi akurat urwało? Obronił czy przestrzelił?
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Gigio uderzył słabo nad poprzeczką (podobnie Kieszek) a jak nie trafili oni ostatniego karnego? Bo mi też urwało

Z A W A Ł
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Obronił Donarumma w 13-stej serii
forzamilan3
Milanista
Milanista

Post autor: forzamilan3 »

Niewiarygodne tyle karnych, tyle Rio mialo szans, ta reka w 120 min... I teraz niech Milan wygra lige europy to bedziemy wracac z niedowierzaniem do tego meczu :)
Kzr
Milanista
Milanista

Post autor: Kzr »

Qnen pisze: a jak nie trafili oni ostatniego karnego? Bo mi też urwało

Gigio obronił.
Awatar użytkownika
selhaard
Milanista
Milanista

Post autor: selhaard »

matko jedynko, jak nic muszę zrobić odrosty! zesiwieli mnie w kilkanaście minut...
to wszystko taty wina
plakat33
Milanista
Milanista

Post autor: plakat33 »

Chyba najdłuższa seria karnych jaką oglądałem. Kiedyś jeszcze Lech, bodajże tez w eliminacjach do LE miał taką długą serię jedenastek.
Emocje na koniec wynagrodziły nudy całego meczu.
Fizycznie wyglądaliśmy jak byśmy byli zajechani. Gry również nie było jak dla mnie. źle to wyglądało przez całe spotkanie i mieliśmy sporo szczęścia na sam koniec.
Dobrze, że przeszliśmy ale takie mecze pokazują właśnie gdzie jesteśmy albo jakie mamy braki. Ciekawe czy był to tylko słabszy dzień czy pokazanie jak daleko nam do przyzwoitego poziomu.
Awatar użytkownika
Renesco
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Renesco »

Aż mi się szkoda tego Borevkovica zrobiło. Może w ramach podziękowań kupimy go jak Hauge?

A co do samego spotkania to widać, że fizycznie jesteśmy umordowani. Ja się cieszę z awansu bo prawdopodobnie oznacza to wzmocnienia. To teraz czekamy na Milenkovicia, Bakayoko i Chiese :lol2:
Awatar użytkownika
selhaard
Milanista
Milanista

Post autor: selhaard »

taak, najprawdopodobniej Bóg istnieje i dalej nosi koszulkę Milanu. styraną taką, ze Stambułu... :king:
to wszystko taty wina
rafal996
Milanista
Milanista

Post autor: rafal996 »

Dobrze wiedzieć, że Gigio obronił, bo u mnie transmisja się urwała dokładnie przed ostatnim karnym :rotfl:

Komedia i tragedia jednocześnie.

Ten mecz to pierwszy naprawdę poważny sygnał ostrzegawczy. Pierwszy poważny, bo mniej poważne też już były. Gdzieś zniknęła ta łatwość kreowania sytuacji i nie chodzi tu tylko o Zlatana. Może kombinacja Zlatan + Rebic, ale mimo wszystko... Jakości nie brakuje, brakuje kropki nad i. To jest takie jałowe granie. Dziś seria cudów nas uratowała, a to było tylko Rio Ave. Pioli ma teraz poważne zadanie - musi pokazać, że ma jaja i potrafi pozbierać drużynę.

Z drugiej strony, słabsze mecze kiedyś muszą przyjść. Dobrze, że teraz. Ale nie możemy traktować tego jak wypadek, poważne konsekwencje muszą być wyciągnięte.

Dziękuję, dobranoc. Chociaż nie wiem, czy zasnę ;)
Awatar użytkownika
Fruki
Milanista
Milanista

Post autor: Fruki »

Soja pisze:Ja myślę, że będzie śledztwo UEFA.
Ta końcówka i karne wyglądały na ustawione jak nic
Bez kitu... jakby za parę lat wyszło, że spotkania LE były ustawiane, to chyba będzie pierwszy mecz który mi przyjdzie do głowy.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

12 serii jednak, bo Rio konczyło w 10, a u nas Gabbia nie strzelał... Tylko w takim razie powienien podejść do 11-ego karnego chyba.
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Chcialem zauważyć, że dla nas powinien być karny w 90. minucie, też za zagranie ręką.
plakat33
Milanista
Milanista

Z pozytywów to dobrze i pewnie wykonywane jedenastki. Pomyłki dopiero w drugiej rundzie. Dlaczego do karnego podszedł Donnarumma a nie Gabbia???
Awatar użytkownika
miszcz
Milanista
Milanista

Post autor: miszcz »

selhaard pisze:Bóg istnieje i dalej nosi koszulkę Milanu. styraną taką, ze Stambułu
Zabawne jest to, że to pierwsze karne w Europie wygrane od tamtego czasu.

No to Panie Maldini, kogoś poważnego na prawe skrzydło poprosimy teraz :)
Judge not lest ye be judged yourself
Awatar użytkownika
bounty_fire
Milanista
Milanista

Post autor: bounty_fire »

plakat33 pisze:Z pozytywów to dobrze i pewnie wykonywane jedenastki. Pomyłki dopiero w drugiej rundzie. Dlaczego do karnego podszedł Donnarumma a nie Gabbia???
gracze Rio grali w 10, a w myśl przepisów ktoś musiał odstąpić miejsca w konkursie by było po równo ^ (co jest troche absurdalne ;])
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

Może się pomylili w liczeniu :lol2:
O meczu było już dużo powiedziane i nie zamierzam już katować naszych piłkarzy bo wyglądali dzisiaj katastrofalnie, jakby byli w Portugalii za karę bo 12-godzinnym marszu. Okropnie wyglądaliśmy fizycznie i okropnie graliśmy.

Przed nami Spezia. Mecz, w którym na pewno dojdzie do zmian. Myśle, że debiut może zaliczyć Hauge, który jest na pewno w bardzo dobrej formie fizycznej. Na pewno zagra Tonali i mam nadzieje, że juz jutro poznamy nowe wzmocnienia bo są one konieczne. Mam wrażenie, że nie gramy w tej chwili dobrze. W Catanii też sie męczyliśmy, dzisiaj również. Oby to nie był początek zjazdu.
pandoktor
Milanista
Milanista

Post autor: pandoktor »

miszcz pisze: Zabawne jest to, że to pierwsze karne w Europie wygrane od tamtego czasu.
A znów mógł nas załatwić polski bramkarz...
Jak byłem mały, myślałem, że będe grał z Marco van Bastenem...
Awatar użytkownika
bogiel
Milanista
Milanista

Rio Ave (czy Bodo) to poziom Udinese czy Bolonii. Czy remis na wyjeździe bez napastnika jest duża niespodzianką? Nie jest. Prawda jest taka, że na eliminacje nie mieliśmy kadry gotowej, by przejść wszystkich bezproblemowo.
Awatar użytkownika
konrad_acm
Milanista
Milanista

Post autor: konrad_acm »

Jak do tego doszło nie wiem. Szok i niedowierzanie :rotfl:

Wyglądaliśmy źle fizycznie, ale warunki atmosferyczne i murawa nie ułatwiały życia.

Emocje jak za daaawnych czasów, tylko puchar nie ten. No i etap też nie ten.

FORZA :diavolo:
ForzaMILAN!
plakat33
Milanista
Milanista

bounty_fire pisze:plakat33 napisał/a:
Z pozytywów to dobrze i pewnie wykonywane jedenastki. Pomyłki dopiero w drugiej rundzie. Dlaczego do karnego podszedł Donnarumma a nie Gabbia???

gracze Rio grali w 10, a w myśl przepisów ktoś musiał odstąpić miejsca w konkursie by było po równo ^ (co jest troche absurdalne ;])
Nie wiedziałem o tym. Prawdę mówiąc sądziłem również, że najpierw karne wykonują gracze występujący na murawie, a jeśli konkurs trwa dalej to przystępują do nich gracze z ławki. W sumie nie wiem skąd to przekonanie :p

Mam nadzieję, że uda się zregenerować na Spezię, ponieważ 3 punkty są niezbędne by walczyć w tym sezonie o LM, tym bardziej że tracić będzie z kim w tym sezonie.
MK92

Post autor: MK92 »

Niewątpliwie historyczne spotkanie, o którym nigdy nie zapomnimy. Emocje wciąż są tak silne, że choć jest środek nocy, to nie da się zasnąć, mimo że to przecież tylko eliminacje do Ligi Europy :)

Takich karnych w życiu jeszcze nie widziałem. Wydaje mi się, że to mógł być chrzest bojowy dla tej naszej młodej drużyny, która po tym meczu będzie już na zawsze bogatsza o to niewiarygodne doświadczenie. Sukces rodzi się w bólach.

Co do samego występu zespołu Piolego, to na negatywne recenzje zasłużył Castillejo wraz z Leao, który mimo ogromnego potencjału nie jest należycie przygotowany do trudów sezonu. Słabo zagrali także nasi najmłodsi napastnicy - Maldini i Colombo. To jeszcze nie jest ich czas, ale takie doświadczenie bardzo im się przyda. W sumie trochę też Gigio mnie rozczarował w serii jedenastek, choć przyznać trzeba, że gospodarze z reguły strzelali bardzo dobrze, a warunki atmosferyczne były ciężkie. Podobał mi się za to waleczny Saelemaekers i tradycyjnie już w ostatnim czasie Hakan, który z mistrzowskimi spokojem wykonał tę kluczową jedenastkę na koniec dogrywki. Do pewnego momentu oni jedyni tworzyli jakieś zagrożenie pod polem karnym Rio Ave, choć oczywiście za wiele niestety go nie było. Dobrą zmianę dał Diaz, wprowadzając więcej ruchu z przodu, ale kluczowe było wejście Tonalego, który kilka razy świetnie posłał prostopadłe piłki. Bennacer i Kessie zagrali dużo słabiej do przodu niż były pomocnik Brescii. Widać w jego zagraniach i poruszaniu się po murawie swego rodzaju polot i finezję. Sandrino staje się coraz pewniejszy siebie w swojej wymarzonej koszulce.

Milan per sempre!
zino
Milanista
Milanista

Post autor: zino »

Helena mam zawał...i drugi i trzeci... Chore to było :)
Tak absurdalnego meczu w ogóle od lat nie pamiętam, na pewno TOP3 w życiu jakie widziałem. Mimo sporego zmęczenia to dłuugo nie mogłem zasnąć, pewnie nie tylko ja ;)
Dawać mnie teraz Lecha w grupie :prayer:
MK92 pisze:Maldini i Colombo. To jeszcze nie jest ich czas, ale takie doświadczenie bardzo im się przyda.
Zdecydowanie kiepściutko wczoraj młodziaki
Bardzo podobało mi się wykonywanie jedenastek poza Colombo (no i Gigio)
Jeszcze te warunki atmosferyczne, ten absurdalny karny w 121'... Cuda na kiju. Widać, że fizycznie byliśmy zajechani.
Qnen pisze:W Catanii też sie męczyliśmy, dzisiaj również
Kiedy, z kim graliśmy w Catanii?
Dopo la mia mamma ama solo Milan.
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Po wejściu Diaza na boisku, to moim zdaniem Maldini wyglądał wcale nie najgorzej. Znacznie lepiej niż w 1. połowie i dużo lepiej od Leao i Colombo.

BTW - będziemy dzisiaj czyimś koszmarem z trzeciego koszyka.
ODPOWIEDZ